Produkty DONGYIN

Witamy w świecie DONGYIN - marki, która przynosi innowacyjne rozwiązania w dziedzinie technologii pompowania. Nasza firma specjalizuje się w opracowywaniu i produkcji wysokiej jakości pomp, które znajdują zastosowanie w różnych sferach życia i przemysłu.
Dążymy do tworzenia technologii, które zapewniają efektywne i ekonomiczne wykorzystanie zasobów wodnych. Nasze pompy przyczyniają się do poprawy jakości życia i promują rozwój przemysłów, sektora rolnego, budownictwa i infrastruktury.
Nasz zespół wysoce wykwalifikowanych inżynierów i specjalistów technicznych skupia się na opracowywaniu innowacyjnych rozwiązań, które adresują współczesne wyzwania w dziedzinie technologii pompowania. Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie i materiały, aby zapewnić niezawodność i wydajność naszych pomp.
DONGYIN wdraża wyższe standardy jakości i bezpieczeństwa, co pozwala naszym klientom polegać na naszych produktach w każdych warunkach. Nasze pompy przechodzą rygorystyczne testy i inspekcje, aby zagwarantować ich nieskazitelną pracę i trwałość.
Nasze pompy znajdują zastosowanie w różnych sektorach, takich jak zaopatrzenie w wodę i drenaż, procesy przemysłowe, rolnictwo, budownictwo, systemy ogrzewania i klimatyzacji oraz wiele innych. Oferujemy szeroki wybór modeli i typów pomp, aby zaspokoić potrzeby różnych klientów i projektów.
DONGYIN to marka, która przyczynia się do poprawy świata, dostarczając innowacyjne rozwiązania do efektywnego wykorzystania zasobów wodnych i rozwoju współczesnego społeczeństwa. Wybierz DONGYIN - twojego partnera w zmienianiu świata na lepsze.
| Producent | DONGYIN |
| Wydajność, m3/godz | 10.8 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 214 |
| Moc, kW | 5,5 |
| Zasilanie | 3х380 V, 50 Hz |
| Producent | DONGYIN |
| Wydajność, m3/godz | 5.4 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 62 |
| Moc, kW | 0,75 |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Producent | DONGYIN |
| Wydajność, m3/godz | 3.3 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 35 |
| Moc, kW | 0,25 |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Producent | DONGYIN |
| Wydajność, m3/godz | 3.3 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 134 |
| Moc, kW | 1,1 |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Producent | DONGYIN |
| Wydajność, m3/godz | 10.8 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 265 |
| Moc, kW | 7,5 |
| Zasilanie | 3х380 V, 50 Hz |
| Producent | DONGYIN |
| Wydajność, m3/godz | 22.8 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 119 |
| Moc, kW | 5,5 |
| Zasilanie | 3х380 V, 50 Hz |
| Producent | DONGYIN |
| Wydajność, m3/godz | 2.7 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 111 |
| Moc, kW | 0,75 |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Producent | DONGYIN |
| Wydajność, m3/godz | 4.8 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 45 |
| Moc, kW | 0,37 |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Producent | DONGYIN |
| Wydajność, m3/godz | 6 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 51 |
| Moc, kW | 0,55 |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Producent | DONGYIN |
| Wydajność, m3/godz | 10.8 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 76 |
| Moc, kW | 1,5 |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Producent | DONGYIN |
| Wydajność, m3/godz | 22.8 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 96 |
| Moc, kW | 4 |
| Zasilanie | 3х380 V, 50 Hz |
| Producent | DONGYIN |
| Wydajność, m3/godz | 5.4 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 46 |
| Moc, kW | 0,55 |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Producent | DONGYIN |
| Wydajność, m3/godz | 6 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 87 |
| Moc, kW | 1,1 |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Producent | DONGYIN |
| Wydajność, m3/godz | 2.7 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 35 |
| Moc, kW | 0,25 |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Producent | DONGYIN |
| Wydajność, m3/godz | 3.3 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 63 |
| Moc, kW | 0,55 |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Producent | DONGYIN |
| Wydajność, m3/godz | 3.3 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 84 |
| Moc, kW | 0,75 |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Producent | DONGYIN |
| Wydajność, m3/godz | 10.8 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 76 |
| Moc, kW | 1,8 |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Producent | DONGYIN |
| Wydajność, m3/godz | 3.3 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 71 |
| Moc, kW | 0,75 |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Producent | DONGYIN |
| Wydajność, m3/godz | 78 |
| Moc, kW | 18,5 |
| Stopień ochrony | IP68 |
| Zasilanie | 3х380 V, 50 Hz |
| Producent | DONGYIN |
| Wydajność, m3/godz | 39.9 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 104 |
| Moc, kW | 7,5 |
| Zasilanie | 3х380 V, 50 Hz |
| Producent | DONGYIN |
| Wydajność, m3/godz | 5.4 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 35 |
| Moc, kW | 0,37 |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Producent | DONGYIN |
| Wydajność, m3/godz | 3.3 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 42 |
| Moc, kW | 0,25 |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Producent | DONGYIN |
| Wydajność, m3/godz | 1.2 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 130 |
| Moc, kW | 0,37 |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Producent | DONGYIN |
| Wydajność, m3/godz | 14.4 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 86 |
| Moc, kW | 2,2 |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Producent | DONGYIN |
| Wydajność, m3/godz | 22.8 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 143 |
| Moc, kW | 7,5 |
| Zasilanie | 3х380 V, 50 Hz |
| Producent | DONGYIN |
| Wydajność, m3/godz | 2.7 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 163 |
| Moc, kW | 1,1 |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Producent | DONGYIN |
| Wydajność, m3/godz | 4.8 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 61 |
| Moc, kW | 0,55 |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Producent | DONGYIN |
| Wydajność, m3/godz | 6 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 102 |
| Moc, kW | 1,1 |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Producent | DONGYIN |
| Wydajność, m3/godz | 10.8 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 113 |
| Moc, kW | 2,2 |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Producent | DONGYIN |
| Wydajność, m3/godz | 2.7 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 60 |
| Moc, kW | 0,37 |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |


























































































































































