Produkty Wilo

WILO to niemiecki producent pomp i systemów pompowych dla maszyn budowlanych, wodociągowych i przemysłu, z siedzibą w Dortmundzie w Niemczech.
Firma, założona w 1872 roku przez Ludwiga Oplendera jako fabryka miedzi i mosiądzu, posiada ponad 60 filii w ponad 50 krajach i zatrudnia około 7800 osób.
Na stanie
Kod: 4118044
| Producent | Wilo |
| Moc, kW | 0,058 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1" |
| Średnica króćca wylotowego | G 1" |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
904 zł
Pod zamówienia
Kod: 4201299
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 16 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 82 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1 1/2" |
| Średnica króćca wylotowego | G 1 1/2" |
7 439 zł
Pod zamówienia
Kod: 4201345
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 4 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 44 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1" |
| Średnica króćca wylotowego | G 1" |
4 257 zł
Pod zamówienia
Kod: 4201360
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 4 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 103 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1" |
| Średnica króćca wylotowego | G 1" |
5 840 zł
Pod zamówienia
Kod: 4201374
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 6.5 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 46 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1" |
| Średnica króćca wylotowego | G 1" |
4 402 zł
Pod zamówienia
Kod: 4201393
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 6.5 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 110 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1" |
| Średnica króćca wylotowego | G 1" |
6 012 zł
Pod zamówienia
Kod: 4201411
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 10 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 50 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1" |
| Średnica króćca wylotowego | G 1" |
4 859 zł
Pod zamówienia
Kod: 4201432
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 10 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 120 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1" |
| Średnica króćca wylotowego | G 1" |
8 057 zł
Pod zamówienia
Kod: 4201296
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 16 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 70 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1 1/2" |
| Średnica króćca wylotowego | G 1 1/2" |
7 121 zł
Pod zamówienia
Kod: 4201325
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 26 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 62 |
| Średnica króćca wlotowego | G 2" |
| Średnica króćca wylotowego | G 2" |
8 403 zł
Pod zamówienia
Kod: 4183405
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 55 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 75 |
| Średnica króćca wlotowego | DN65 |
| Średnica króćca wylotowego | DN65 |
13 645 zł
Pod zamówienia
Kod: 4183431
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 80 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 82 |
| Średnica króćca wlotowego | DN80 |
| Średnica króćca wylotowego | DN80 |
12 746 zł
Pod zamówienia
Kod: 4201019
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 6.4 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 92 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1" |
| Średnica króćca wylotowego | G 1" |
3 639 zł
Pod zamówienia
Kod: 4201043
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 4 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 80 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1" |
| Średnica króćca wylotowego | G 1" |
5 110 zł
Pod zamówienia
Kod: 4201082
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 6.4 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 40 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1" |
| Średnica króćca wylotowego | G 1" |
3 856 zł
Pod zamówienia
Kod: 4201106
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 6.4 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 104 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1" |
| Średnica króćca wylotowego | G 1" |
5 678 zł
Pod zamówienia
Kod: 4201137
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 10 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 52 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1" |
| Średnica króćca wylotowego | G 1" |
4 630 zł
Pod zamówienia
Kod: 4201160
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 10 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 120 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1 1/4" |
| Średnica króćca wylotowego | G 1 1/4" |
7 561 zł
Pod zamówienia
Kod: 4200954
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 16 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 80 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1 1/2" |
| Średnica króćca wylotowego | G 1 1/2" |
7 088 zł
Pod zamówienia
Kod: 4200986
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 26 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 52 |
| Średnica króćca wlotowego | G 2" |
| Średnica króćca wylotowego | G 2" |
7 127 zł
Pod zamówienia
Kod: 4183359
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 35 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 90 |
| Średnica króćca wlotowego | DN50 |
| Średnica króćca wylotowego | DN50 |
10 971 zł
Pod zamówienia
Kod: 4183390
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 55 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 75 |
| Średnica króćca wlotowego | DN65 |
| Średnica króćca wylotowego | DN65 |
12 997 zł
Pod zamówienia
Kod: 4183427
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 80 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 85 |
| Średnica króćca wlotowego | DN80 |
| Średnica króćca wylotowego | DN80 |
12 141 zł
Pod zamówienia
Kod: 4024298
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 8 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 56 |
| Moc, kW | 1,1 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1 1/4" |
2 474 zł
Pod zamówienia
Kod: 4024286
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 5 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 45 |
| Moc, kW | 0,55 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1" |
1 918 zł
Pod zamówienia
Kod: 4024304
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 12 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 36 |
| Moc, kW | 1,1 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1 1/2" |
2 965 zł
Pod zamówienia
Kod: 4171764
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 6 |
| Moc, kW | 0,75 |
| Zasilanie | 3х380 V, 50 Hz |
| Wydajność (max), m3/godz | 6 |
9 595 zł
Pod zamówienia
Kod: 2089569
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 5.8 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 5.5 |
| Moc, kW | 0,12 |
| Średnica króćca wlotowego | DN25 |
3 282 zł
Pod zamówienia
Kod: 2150342
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 8 |
| Moc, kW | 0,12 |
| Średnica króćca wlotowego | DN32 |
| Prędkość obrotowa, obr/min | 1 500 |
4 458 zł
Pod zamówienia
Kod: 2150335
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 11 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 9 |
| Moc, kW | 0,37 |
| Średnica króćca wlotowego | DN32 |
3 856 zł


























































































































































