Produkty GRUNDFOS

Grundfos (Grundfos) - duński producent urządzeń pompujących, największy na świecie w swojej branży, z ponad 70-letnią historią i doświadczeniem. Przedstawicielstwa firmy otwarte są w 56 krajach świata, a łączna produkcja jednostek pompujących to około 16 milionów pomp rocznie. Są to pompy głębinowe, kanalizacyjne, wodociągowe, grzewcze, procesy technologiczne itp. Ciągły, innowacyjny rozwój, wprowadzanie nowych technologii pozwala firmie być na szczycie sukcesu przez wiele lat. Misją Grundfos jest produkcja i ulepszanie pomp i systemów pompowych z troską o ludzi i środowisko.
Pod zamówienia
Kod: 96455086
| Producent | GRUNDFOS |
| Temperatura pracy | -20°C do + 120°C |
| Rodzaj uszczelnienia | R-706H(CR) |
| Średnica, mm | 12 |
| Kraj pochodzenia | Dania |
1 075 zł
Pod zamówienia
Kod: 96488302
| Producent | GRUNDFOS |
| Kraj pochodzenia | Dania |
| Zastosowanie | Grundfos |
716 zł
Pod zamówienia
Kod: 96932392
| Producent | GRUNDFOS |
| Kraj pochodzenia | Dania |
| Zastosowanie | Grundfos |
728 zł
Pod zamówienia
Kod: 96076122
| Producent | GRUNDFOS |
| Materiał | EPDM |
| Temperatura pracy | -20°C do + 120°C |
| Rodzaj uszczelnienia | R-706B |
| Kraj pochodzenia | Dania |
1 530 zł
Pod zamówienia
Kod: 96402136
| Kontrola częstotliwości | nie |
| Producent | GRUNDFOS |
| Wydajność, m3/godz | 18.7 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 18 |
| Moc, kW | 1 |
5 375 zł
Pod zamówienia
Kod: 96567331
| Producent | GRUNDFOS |
| Kraj pochodzenia | Dania |
| Zastosowanie | Grundfos |
1 331 zł
Pod zamówienia
Kod: 96511844
| Producent | GRUNDFOS |
| Rodzaj uszczelnienia | R-706H(CR) |
| Średnica, mm | 16 |
| Kraj pochodzenia | Dania |
| Zastosowanie | CDLF, Grundfos, CNS |
1 299 zł
Pod zamówienia
Kod: 98434904
| Producent | GRUNDFOS |
| Rodzaj uszczelnienia | R-MG12 |
| Średnica, mm | 28 |
| Kraj pochodzenia | Dania |
| Zastosowanie | Grundfos |
776 zł
Pod zamówienia
Kod: 96768182
| Producent | GRUNDFOS |
| Temperatura pracy | -20°C do + 120°C |
| Rodzaj uszczelnienia | R-BT-FN.NU |
| Kraj pochodzenia | Dania |
| Alternatywa | BTS R-BT-FN.NU, Flowserve 43D |
267 zł
Pod zamówienia
Kod: 96086997
| Producent | GRUNDFOS |
| Wydajność, m3/godz | 24.1 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 24 |
| Moc, kW | 2,2 |
| Materiał | Żeliwo |
7 506 zł
Pod zamówienia
Kod: 96001965
| Producent | GRUNDFOS |
| Wydajność, m3/godz | 32 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 16 |
| Średnica króćca wylotowego | G 2" |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
4 438 zł
Pod zamówienia
Kod: 96549373
| Producent | GRUNDFOS |
| Wydajność, m3/godz | 4.8 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 226 |
| Moc, kW | 7,5 |
| Średnica króćca wlotowego | DN50 |
20 684 zł
Pod zamówienia
Kod: 96525458
| Producent | GRUNDFOS |
| Temperatura pracy | -20°C do + 120°C |
| Rodzaj uszczelnienia | R-706H(CR) |
| Średnica, mm | 22 |
| Kraj pochodzenia | Dania |
1 689 zł
Pod zamówienia
Kod: 96409266
| Producent | GRUNDFOS |
| Rodzaj uszczelnienia | R-706F |
| Średnica, mm | 16 |
| Kraj pochodzenia | Dania |
| Zastosowanie | Grundfos |
906 zł
Pod zamówienia
Kod: 96076123
| Producent | GRUNDFOS |
| Materiał | NBR |
| Rodzaj uszczelnienia | R-706K |
| Kraj pochodzenia | Dania |
| Alternatywa | BTS R-706K |
2 970 zł
Pod zamówienia
Kod: 98810439
| Producent | GRUNDFOS |
| Wydajność, m3/godz | 17.3 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 12 |
| Moc, kW | 0,75 |
| Materiał | Żeliwo |
6 536 zł
Pod zamówienia
Kod: 96501287
| Producent | GRUNDFOS |
| Wydajność, m3/godz | 10 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 180.6 |
| Moc, kW | 7,5 |
| Średnica króćca wylotowego | DN50 |
19 166 zł
Pod zamówienia
Kod: 96932394
| Producent | GRUNDFOS |
| Kraj pochodzenia | Dania |
| Zastosowanie | Grundfos |
856 zł
Pod zamówienia
Kod: 96306475
| Producent | GRUNDFOS |
| Rodzaj uszczelnienia | R-MG12 |
| Średnica, mm | 55 |
| Kraj pochodzenia | Dania |
| Zastosowanie | Grundfos |
1 751 zł
Pod zamówienia
Kod: 96488303
| Producent | GRUNDFOS |
| Materiał | EPDM |
| Temperatura pracy | -20°C do + 120°C |
| Rodzaj uszczelnienia | R-MG13 |
| Średnica, mm | 28 |
1 100 zł
Pod zamówienia
Kod: 96384271
| Producent | GRUNDFOS |
| Wydajność, m3/godz | 20 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 12 |
| Moc, kW | 1,1 |
| Materiał | Żeliwo |
6 629 zł
Pod zamówienia
Kod: 96961054
| Producent | GRUNDFOS |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 14.84 |
| Moc, kW | 0,46 |
| Materiał | AISI 304 stal nierdzewna |
| Prędkość obrotowa, obr/min | 2 900 |
2 850 zł
Pod zamówienia
Kod: 96102361
| Producent | GRUNDFOS |
| Rodzaj uszczelnienia | R-706K |
| Kraj pochodzenia | Dania |
| Zastosowanie | Grundfos |
| Alternatywa | BTS R-706K |
3 339 zł
Pod zamówienia
Kod: 96567343
| Producent | GRUNDFOS |
| Kraj pochodzenia | Dania |
| Zastosowanie | Grundfos |
3 215 zł
Pod zamówienia
Kod: 485278
| Producent | GRUNDFOS |
| Materiał | EPDM |
| Temperatura pracy | -20°C do + 120°C |
| Rodzaj uszczelnienia | R-MG13 |
| Średnica, mm | 22 |
1 705 zł
Pod zamówienia
Kod: 99222098
| Producent | GRUNDFOS |
| Wydajność, m3/godz | 28 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 24 |
| Moc, kW | 1,5 |
| Materiał | Żeliwo |
7 890 zł
Pod zamówienia
Kod: 96501224
| Producent | GRUNDFOS |
| Wydajność, m3/godz | 13 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 205 |
| Moc, kW | 7,5 |
| Materiał | Żeliwo |
17 405 zł
Pod zamówienia
Kod: 96306472
| Producent | GRUNDFOS |
| Rodzaj uszczelnienia | R-MG12 |
| Średnica, mm | 48 |
| Kraj pochodzenia | Dania |
| Zastosowanie | Grundfos |
1 154 zł
Pod zamówienia
Kod: 96567355
| Producent | GRUNDFOS |
| Kraj pochodzenia | Dania |
| Zastosowanie | Grundfos |
3 907 zł
Pod zamówienia
Kod: 96450696
| Producent | GRUNDFOS |
| Temperatura pracy | -5°C + 90°C |
| Rodzaj uszczelnienia | R-BT-AR |
| Kraj pochodzenia | Dania |
| Alternatywa | R-BT-AR, AESSEAL B01 |
370 zł


























































































































































