Produkty XINHONGYUAN

Pod zamówienia
Kod: 1039841
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Moc znamionowa, kW | 36 |
| Moc znamionowa, kVA | 40 |
| Częstotliwość, Hz | 50 |
| Model silnika | 4BT3.9-G2 |
65 108 zł
Pod zamówienia
Kod: 1039849
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Moc znamionowa, kW | 1 000 |
| Moc znamionowa, kVA | 1 250 |
| Częstotliwość, Hz | 50 |
| Model silnika | KTA38-G9 |
804 522 zł
Przemysłowy generator diesla XHYC-450GF z ATS, silnik Cummins 500kVA, 450kW, 380V/50HZ typ zamknięty
Pod zamówienia
Kod: 1039907
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Moc znamionowa, kW | 450 |
| Moc znamionowa, kVA | 500 |
| Częstotliwość, Hz | 50 |
| Model silnika | QSZ13-G3 |
278 742 zł
Pod zamówienia
Kod: 1039854
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Moc znamionowa, kW | 600 |
| Moc znamionowa, kVA | 700 |
| Częstotliwość, Hz | 50 |
| Model silnika | KPV660 |
192 278 zł
Pod zamówienia
Kod: 1039858
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Moc znamionowa, kW | 80 |
| Moc znamionowa, kVA | 100 |
| Częstotliwość, Hz | 50 |
| Model silnika | 1104C-44TAG2 |
120 884 zł
Pod zamówienia
Kod: 1039866
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Moc znamionowa, kW | 1 400 |
| Moc znamionowa, kVA | 1 750 |
| Częstotliwość, Hz | 50 |
| Model silnika | 4012-46TAG3A |
1 367 769 zł
Przemysłowy generator diesla XHYP-200GF z ATS, silnik Perkins 300kVA, 200kW, 380V/50HZ typ zamknięty
Pod zamówienia
Kod: 1039920
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Moc znamionowa, kW | 200 |
| Moc znamionowa, kVA | 300 |
| Częstotliwość, Hz | 50 |
| Model silnika | 1206A-E70TTAG3 |
213 276 zł
Pod zamówienia
Kod: 1039928
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Moc znamionowa, kW | 1 500 |
| Moc znamionowa, kVA | 1 850 |
| Częstotliwość, Hz | 50 |
| Model silnika | 4016TAG1A |
1 862 669 zł
Pod zamówienia
Kod: 1039875
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Moc znamionowa, kW | 120 |
| Moc znamionowa, kVA | 150 |
| Częstotliwość, Hz | 50 |
| Model silnika | R6105IZLD |
58 871 zł
Pod zamówienia
Kod: 1039877
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Moc znamionowa, kW | 80 |
| Moc znamionowa, kVA | 100 |
| Częstotliwość, Hz | 50 |
| Model silnika | TAD531GE |
144 161 zł
Pod zamówienia
Kod: 1039885
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Moc znamionowa, kW | 360 |
| Moc znamionowa, kVA | 450 |
| Częstotliwość, Hz | 50 |
| Model silnika | TAD1345GE |
329 549 zł
Pod zamówienia
Kod: 1039891
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Moc znamionowa, kW | 50 |
| Moc znamionowa, kVA | 60 |
| Częstotliwość, Hz | 50 |
| Model silnika | WP4.1D66E200 |
54 348 zł
Pod zamówienia
Kod: 1039895
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Moc znamionowa, kW | 250 |
| Moc znamionowa, kVA | 300 |
| Częstotliwość, Hz | 50 |
| Model silnika | WP10D264E200 |
104 168 zł
Pod zamówienia
Kod: 1039899
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Moc znamionowa, kW | 1 000 |
| Moc znamionowa, kVA | 1 250 |
| Częstotliwość, Hz | 50 |
| Model silnika | 12M33D1108E200 |
724 646 zł
Pod zamówienia
Kod: 1039953
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Moc znamionowa, kW | 60 |
| Moc znamionowa, kVA | 80 |
| Częstotliwość, Hz | 50 |
| Model silnika | WP4.1D80E200 |
71 367 zł
Pod zamówienia
Kod: 1039961
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Moc znamionowa, kW | 1 200 |
| Moc znamionowa, kVA | 1 500 |
| Częstotliwość, Hz | 50 |
| Model silnika | 16M33D1450E310 |
1 057 983 zł
Pod zamówienia
Kod: 1039842
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Moc znamionowa, kW | 50 |
| Moc znamionowa, kVA | 50 |
| Częstotliwość, Hz | 50 |
| Model silnika | 4BTA3.9-G2 |
69 720 zł
Pod zamówienia
Kod: 1039850
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Moc znamionowa, kW | 1 000 |
| Moc znamionowa, kVA | 1 250 |
| Częstotliwość, Hz | 50 |
| Model silnika | KTA50-G3 |
1 034 679 zł
Przemysłowy generator diesla XHYC-500GF z ATS, silnik Cummins 600kVA, 500kW, 380V/50HZ typ zamknięty
Pod zamówienia
Kod: 1039908
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Moc znamionowa, kW | 500 |
| Moc znamionowa, kVA | 600 |
| Częstotliwość, Hz | 50 |
| Model silnika | KTA19-G8 |
368 911 zł
Pod zamówienia
Kod: 1039912
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Moc znamionowa, kW | 250 |
| Moc znamionowa, kVA | 250 |
| Częstotliwość, Hz | 50 |
| Model silnika | KP9D340D2 |
90 992 zł
Pod zamówienia
Kod: 1039859
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Moc znamionowa, kW | 200 |
| Moc znamionowa, kVA | 300 |
| Częstotliwość, Hz | 50 |
| Model silnika | 1206A-E70TTAG3 |
200 925 zł
Pod zamówienia
Kod: 1039867
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Moc znamionowa, kW | 1 500 |
| Moc znamionowa, kVA | 1 850 |
| Częstotliwość, Hz | 50 |
| Model silnika | 4016TAG1A |
1 697 977 zł
Przemysłowy generator diesla XHYP-240GF z ATS, silnik Perkins 350kVA, 240kW, 380V/50HZ typ zamknięty
Pod zamówienia
Kod: 1039921
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Moc znamionowa, kW | 240 |
| Moc znamionowa, kVA | 350 |
| Częstotliwość, Hz | 50 |
| Model silnika | 1506A-E88TAG5 |
266 390 zł
Pod zamówienia
Kod: 1039870
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Moc znamionowa, kW | 20 |
| Moc znamionowa, kVA | 30 |
| Częstotliwość, Hz | 50 |
| Model silnika | ZH4100D |
26 570 zł
Pod zamówienia
Kod: 1039931
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Moc znamionowa, kW | 20 |
| Moc znamionowa, kVA | 30 |
| Częstotliwość, Hz | 50 |
| Model silnika | ZH4100D |
34 069 zł
Pod zamówienia
Kod: 1039878
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Moc znamionowa, kW | 100 |
| Moc znamionowa, kVA | 125 |
| Częstotliwość, Hz | 50 |
| Model silnika | TAD532GE |
149 156 zł
Pod zamówienia
Kod: 1039886
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Moc znamionowa, kW | 400 |
| Moc znamionowa, kVA | 500 |
| Częstotliwość, Hz | 50 |
| Model silnika | TAD1641GE |
350 136 zł
Pod zamówienia
Kod: 1039939
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Moc znamionowa, kW | 100 |
| Moc znamionowa, kVA | 125 |
| Częstotliwość, Hz | 50 |
| Model silnika | TAD532GE |
161 673 zł
Pod zamówienia
Kod: 1039943
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Moc znamionowa, kW | 200 |
| Moc znamionowa, kVA | 250 |
| Częstotliwość, Hz | 50 |
| Model silnika | TAD734GE |
197 631 zł
Pod zamówienia
Kod: 1039947
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Moc znamionowa, kW | 400 |
| Moc znamionowa, kVA | 500 |
| Częstotliwość, Hz | 50 |
| Model silnika | TAD1641GE |
378 957 zł


























































































































































