Katalog
Więcej kategorii
- Główna
- Pompy przemysłowe
- Pompy według typuPompy beczkowe Pompy próżniowePionowe pompy półzanurzeniowePompy śrubowe ślimakowePompy wirowePompy hermetyczneDyspergator-emulgator, homogenizator Pompy dozującePompy wirnikoweStacje kanalizacyjnePompy wspornikowePompa krzywkowaPompy membranowePompy pneumatyczne zatapialne membranowePompy wielostopniowePompy monoblokowe z żeliwaPompy silnikoweMembrana silnika pompyPompa Ex ATEXPompa napędzana przez wał odbioru mocy ciągnikaPompy z podwójnym wlotemPompy InlinePompy bezdławnicowePompy osiowePompy perystaltycznePompy rotacyjne łopatkowePompy tłokowePółzanurzalne pompy kałowe, drenażoweZatapialne pompy drenażowe i kałoweZatapialne pompy szlamowePompy tłokowePompy rolkowe Pompy samozasysającePompy sanitarne, higienicznePompy wiertniczeDozownik pompy elektromagnetycznejWodociągi i stacje gaśniczeChemiczne Pompy MagnetycznePompy odśrodkowePompy zębatePompy przemysłowy perystaltyczne z wężem
- Pompy wspornikowe
- Pozioma pompa odśrodkowa MB 80, PE, EPDM, A
Pozioma pompa odśrodkowa MB 80, PE, EPDM, A
Kupuj również z tym produktem
Dokumentacja
Pobierz instrukcje, katalog dla Pozioma pompa odśrodkowa MB 80, PE, EPDM, A
Przegląd

Poziome pompy odśrodkowe do pompowania kwasów i zasad z polimeru ma stały korpus i okienko do sprawdzania stanu uszczelnienia mechanicznego.
Kluczowe cechy odśrodkowa pompa 80 MB
- wydajność pompy odśrodkowej do 6 m3 / h;
- bez spoin;
- (rozmiar cząstek 5 mm) pompowania;
- tłoczenia lepkich cieczy w górę do 500 mPa-s;
- mechaniczne warga uszczelniająca lub mieszki;
- zastosowanie szczególnie zanieczyszczonych płynów uszczelnienie (TS);
- łatwość konserwacji i wymiany części składowych;
- Niskie koszty części zamiennych.
Charakterystyka
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 6 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 7 |
| Moc, kW | 0,37 |
| Materiał | PP |
| Średnica króćca wlotowego | 1 1/2" |
| Średnica króćca wylotowego | 1" |
| Zasilanie | 3х380 V, 50 Hz |
| Zabezpieczenie przeciwwybuchowe | Nie |
| Wydajność (max), m3/godz | 6 |
| Model | MB 80 |
| Temperatura (max), C | 65 |
| Maksymalna lepkość, cPs | 500 |
| Uszczelnienie | TL - EPDM |
| Wysokość podnoszenia (max), m.w.St | 7 |
| Materiał części przepływowej | PP |
| Seria pomp | MB |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Typ Pompy | Konsolowy |
| Typ napędu | Elektryczny |
| Rodzaj instalacji | Poziomy |
| Dostępność części zamiennych | Tak |
| Dane logistyczne: | |
| Waga, kg | 8,5 |
Kategorie:Pompy wspornikowePompy odśrodkowePompy do kwasuPompy do ługuPompy do galwanizacjiPompa chemiczna MV do pompowania kwasów i zasad



























































































































































