Pobierz instrukcje, katalog dla Pionowa pompa oleju termalnego LQLRY50-50-210/2-CEX, 12,5 m3/h, 50 m, 5,5 kW, 2900 obr/min, Ex
Przegląd
BTS Engineering
Charakterystyka
ProducentBTS Engineering
Wydajność, m3/godz12.5
Wysokość podnoszenia, m.w.St50
Moc, kW5,5
Materiałstal węglowa
Średnica króćca wlotowegoDN50
Średnica króćca wylotowegoDN50
Prędkość obrotowa, obr/min2 900
Zasilanie3х380 V, 50 Hz
Zabezpieczenie przeciwwybuchoweTak
Temperatura (max), C350
UszczelnienieDynamic Seal
Ciśnienie, bar16
Materiał wirnikastal węglowa
Materiał wału40Crmo
Seria pompLQLRY
Kraj pochodzeniaChiny
Typ PompyIn-line
Typ napęduElektryczny
Rodzaj instalacjiPionowy
Typ sprzętuz silnikiem
Gwarancja, miesiące12
Zastosowanieprzegrzana woda, olej termiczny
Kategorie:Pompy InlinePompy odśrodkowePompy oleju termicznego +350Pompy wysokotemperaturowe +400°C
Video Pionowa pompa oleju termalnego LQLRY50-50-210/2-CEX, 12,5 m3/h, 50 m, 5,5 kW, 2900 obr/min, Ex