Katalog
Więcej kategorii
- Główna
- Pompy przemysłowe
- Pompy według typuPompy beczkowe Pompy próżniowePionowe pompy półzanurzeniowePompy śrubowe ślimakowePompy wirowePompy hermetyczneDyspergator-emulgator, homogenizator Pompy dozującePompy wirnikoweStacje kanalizacyjnePompy wspornikowePompa krzywkowaPompy membranowePompy pneumatyczne zatapialne membranowePompy wielostopniowePompy monoblokowe z żeliwaPompy silnikoweMembrana silnika pompyPompa Ex ATEXPompa napędzana przez wał odbioru mocy ciągnikaPompy z podwójnym wlotemPompy InlinePompy bezdławnicowePompy osiowePompy perystaltycznePompy rotacyjne łopatkowePompy tłokowePółzanurzalne pompy kałowe, drenażoweZatapialne pompy drenażowe i kałoweZatapialne pompy szlamowePompy tłokowePompy rolkowe Pompy samozasysającePompy sanitarne, higienicznePompy wiertniczeDozownik pompy elektromagnetycznejWodociągi i stacje gaśniczeChemiczne Pompy MagnetycznePompy odśrodkowePompy zębatePompy przemysłowy perystaltyczne z wężem
- Pompy bezdławnicowe
- WILO STAR-RS30/6 Wycofana z produkcji, aktualny zamiennik - Wilo STRATOS
WILO STAR-RS30/6 Wycofana z produkcji, aktualny zamiennik - Wilo STRATOS
Kupuj również z tym produktem
Przegląd

Pompa obiegowa WILO STAR-RS z mokrym wirnikiem i przyłączem gwintowanym. Wstępnie ustawione stopnie prędkości obrotowej do regulacji mocy.
Zastosowanie: systemy grzewcze, przemysłowe systemy obiegowe, systemy dostarczania zimnej wody i systemy klimatyzacji. Cechy i Zalety produktu: nadaje się do montażu w dowolnej pozycji z poziomym wałem; Skrzynka zaciskowa w pozycji 3-6-9-12 godzin, trzy wstępnie wybierane stopnie prędkości w celu dostosowania obciążenia, łatwy i niezawodny montaż dzięki praktycznym odlewom pod klucz na korpusie pompy, uproszczony montaż elektryczny dzięki wyjmowanemu wejściu kablowemu skrzynki zaciskowej z możliwością połączenia dwukierunkowego, szybkie połączenie za pomocą zacisków sprężynowych.
Charakterystyka
| Kontrola częstotliwości | nie |
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 4 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 6 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1 1/4" |
| Średnica króćca wylotowego | G 1 1/4" |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Ciśnienie nominalne, Mpa | 1 |
| Wydajność (max), m3/godz | 4 |
| Temperatura (max), C | 110 |
| Długość montażowa, mm | 180 |
| Wysokość podnoszenia (max), m.w.St | 6 |
| Materiał części przepływowej | Żeliwo |
| Seria pomp | Star-RS |
| Kraj pochodzenia | Niemcy |
| Typ Pompy | Z mokrym wirnikiem |
| Typ napędu | Elektryczny |
| Dane logistyczne: |
Kategorie:Pompy bezdławnicowePompy obiegowe do systemów grzewczych i ogrzewaniaPompy cyrkulacyjne do ogrzewania
Produkty z tej samej kategorii
2045633
Pod zamówienia

























































































































































