Katalog
Więcej kategorii
- Główna
- Pompy przemysłowe
- Pompy według typuPompy beczkowe Pompy próżniowePionowe pompy półzanurzeniowePompy śrubowe ślimakowePompy wirowePompy hermetyczneDyspergator-emulgator, homogenizator Pompy dozującePompy wirnikoweStacje kanalizacyjnePompy wspornikowePompa krzywkowaPompy membranowePompy pneumatyczne zatapialne membranowePompy wielostopniowePompy monoblokowe z żeliwaPompy silnikoweMembrana silnika pompyPompa Ex ATEXPompa napędzana przez wał odbioru mocy ciągnikaPompy z podwójnym wlotemPompy InlinePompy bezdławnicowePompy osiowePompy perystaltycznePompy rotacyjne łopatkowePompy tłokowePółzanurzalne pompy kałowe, drenażoweZatapialne pompy drenażowe i kałoweZatapialne pompy szlamowePompy tłokowePompy rolkowe Pompy samozasysającePompy sanitarne, higienicznePompy wiertniczeDozownik pompy elektromagnetycznejWodociągi i stacje gaśniczeChemiczne Pompy MagnetycznePompy odśrodkowePompy zębatePompy przemysłowy perystaltyczne z wężem
- Pompy próżniowe
- Pompy próżniowe z pierścieniem wodnym
- Pompa próżniowa 2BV2060
Pompa próżniowa 2BV2060
Kupuj również z tym produktem
Dokumentacja
Pobierz instrukcje, katalog dla Pompa próżniowa 2BV2060
Przegląd

Pompa próżniowa - jako czynnik roboczy może być używana tylko woda. Sprawdza się w układach do wypompowywania gazów obojętnych nierozpuszczalnych w wodzie, gazów agresywnych lub po prostu do odprowadzania powietrza (wytwarzanie próżni). „Pierścień wodny” oznacza, że płynem roboczym jest woda. Powszechne zastosowanie mówi o wszechstronności jednostki i jej właściwościach operacyjnych. Ropa naftowa, chemia, papier, budownictwo, górnictwo, metalurgia, żywność, medycyna itp. Urządzenie jednostek i komora robocza pompy nie wymagają smarowania i dodatkowych pomp olejowych, w przeciwieństwie do innych jednostek próżniowych. Zmniejsza to koszty robocizny i materiałów eksploatacyjnych. Wirnik jest współosiowy z silnikiem elektrycznym i ma proporcjonalny kształt. Zapobiega to zachwianiu równowagi i zapewnia stabilną, długotrwałą pracę. Podczas pracy pompy wszystkie istotne szczeliny w komorze roboczej są zalewane wodą. Konsekwencją tego jest brak tarcia między ciałami roboczymi, a wynikiem jest niezawodność i trwałość.
Sprzęt do pompowania próżniowego z pierścieniem wodnym ma wysoki stopień niezawodności, trwałości i wydajności, dlatego sprawdził się w różnych obszarach i obszarach przemysłowych, z których główne to:
• przemysł chemiczny: destylacja, krystalizacja barwników i nawozów rolniczych; suszenie rozpuszczalników organicznych, włókien syntetycznych, aminoplastów, materiałów polietylenowych; rozpuszczanie, sorpcja toksycznych gazów i niebezpiecznych płynnych mediów; impregnacja próżniowa przy produkcji kondensatorów, silników elektrycznych, kabli, instalacji transformatorowych itp .;
• przemysł drzewny i celulozowy: cykle produkcyjne suszenia, obróbki i obróbki drewna; filtracja próżniowa i produkcja celulozy; produkcja materiałów papierniczych i tekturowych itp.;
• przemysł metalurgiczny: wykorzystanie VHN w cyklach produkcyjnych związanych z metalurgią proszków; produkcja nadprzewodników, związków ultraczystych, kryształów laserowych itp.;
• przemysł maszynowy;
• przemysł spożywczy: produkcja słodu browarnego; liofilizacja produktów spożywczych; rektyfikacja napojów alkoholowych; odsalanie środowiska wodnego; parowanie wilgoci przy produkcji cukru itp.;
• optyka: próżniowe aluminiowanie powierzchni zwierciadlanych, przeciwodblaskowe urządzenia optyczne itp .;
• przemysł farmaceutyczny: oczyszczanie surowców leczniczych; produkcja i przechowywanie leków itp.;
• budownictwo: odgazowywanie surowców ceramicznych, glinianych itp .;
• przemysł perfumeryjny i kosmetyczny.
Nadciśnienie na ssaniu może osiągnąć 33 mbar (stopień podciśnienia - 97%). Jeśli pompa próżniowa pracuje przy stałym ciśnieniu gazu poniżej 80 mbar, należy podłączyć rurkę zabezpieczającą przed kawitacją. Jeśli pompa jest wyposażona w eżektor powietrza, ciśnienie ssania może osiągnąć 10 mbar. Eżektor można zamontować bezpośrednio na pompie.
Charakterystyka
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 27 |
| Moc, kW | 0,8 |
| Materiał | Żeliwo |
| Średnica króćca wlotowego | G 1" |
| Średnica króćca wylotowego | G 1" |
| Prędkość obrotowa, obr/min | 2 880 |
| Poziom hałasu, dB | 62 |
| Zasilanie | 3х380 V, 50 Hz |
| Zabezpieczenie przeciwwybuchowe | Nie |
| Wydajność (max), m3/godz | 27 |
| Wymiary, mm | 562x242x342 |
| Głębokość próżni, mbar | 33 |
| Przepływ wody, l/min | 2 |
| Materiał części przepływowej | Żeliwo |
| Materiał wirnika | AISI 304 stal nierdzewna |
| Seria pomp | 2BV |
| Typ Pompy | Próżniowy |
| Typ napędu | Elektryczny |
| Typ sprzętu | z silnikiem |
| Dostępność części zamiennych | Tak |
| Zastosowanie | autoklaw, pozostałość, parowniki |
| Alternatywa | Becker, Busch, DVP, Elmo rietschle, EVP, Italvacuum, Nitto, Pompetravaini TRM, Robuschi, Sterling, Вакууммаш, ВВН |
| Dane logistyczne: | |
| Waga, kg | 30 |
| Waga Brutto, kg | 35 |
| Długość opakowania transportowego, cm | 56 |
| Szerokość opakowania transportowego, cm | 25 |
| Wysokość opakowania transportowego, cm | 35 |
Kategorie:Pompy próżniowe z pierścieniem wodnymPompa ekstraktuPompy do suszenia drewna pod próżniąPompy parownika





























































































































































