- Główna
- Filtrowanie
Filtrowanie

Filtrowanie to proces separacji, który można podzielić na - filtracja mechaniczna:
- w której następuje separacja makrocząsteczek o wielkości od 1000 do 10 mikronów: piasku, mąki, włosów, ziarnistych żywic jonowymiennych oraz mikrocząstek o wielkości około 10 mikronów;
- mikrofiltracja - przy filtrowaniu cząstek stałych od 10 mikronów do 0,1 mikronów. Mogą to być emulsje, bakterie, komórki drożdży;
- ultrafiltracja - separacja makrocząsteczek od 0,1 mikrona do 0,01 mikrona. Sadza, albuminy, wirusy, żelatyna, włókna;
- nanofiltracja - filtracja od 0,01 mikrona do 0,001 mikrona. Filtracja cukrów, pestycydów, herbicydów;
- odwrócona osmoza - filtracja 0,001 jonów metali, soli.
Wybór według parametrów
Na stanie
Kod: 570000
| Producent | ROVER POMPE |
| Wydajność, m3/godz | 0.5 |
| Moc, kW | 0,37 |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Wydajność (max), m3/godz | 0.5 |
1 999 zł
Na stanie
Kod: 985000
| Producent | ROVER POMPE |
| Wydajność, m3/godz | 0.3 |
| Moc, kW | 0,7 |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Wydajność (max), m3/godz | 0.3 |
3 511 zł
Na stanie
Kod: 620000
| Producent | ROVER POMPE |
| Wydajność, m3/godz | 0.5 |
| Moc, kW | 0,37 |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Wydajność (max), m3/godz | 0.5 |
2 812 zł
Na stanie
Kod: 610000
| Producent | ROVER POMPE |
| Wydajność, m3/godz | 0.3 |
| Moc, kW | 0,37 |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Wydajność (max), m3/godz | 0.3 |
2 356 zł
Na stanie
Kod: 1004823
| Typ filtra | mikrofiltracja |
| Producent | Inopor |
| Materiał | Al203 |
| Rodzaj | CA |
| Długość, mm | 1 200 |
2 386 zł
Na stanie
Kod: 1004873
| Typ filtra | ultrafiltracja |
| Producent | Inopor |
| Materiał | TiO3 |
| Rodzaj | CA |
| Długość, mm | 1 200 |
2 386 zł
Na stanie
Kod: 1057335
| Producent | Qeehua |
| Wydajność, m3/godz | 1.56 |
| Moc, kW | 0,045 |
| Materiał | PP |
| Średnica króćca wlotowego | 20 mm |
4 241 zł
Na stanie
Kod: 1057336
| Producent | Qeehua |
| Wydajność, m3/godz | 4.5 |
| Moc, kW | 0,26 |
| Materiał | PP |
| Średnica króćca wlotowego | DN25 |
5 862 zł
Pod zamówienia
Kod: 490000
| Producent | ROVER POMPE |
| Wydajność, m3/godz | 0.3 |
| Moc, kW | 0,37 |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Wydajność (max), m3/godz | 0.3 |
1 720 zł
Pod zamówienia
Kod: 580000
| Producent | ROVER POMPE |
| Wydajność, m3/godz | 0.8 |
| Moc, kW | 0,37 |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Wydajność (max), m3/godz | 0.8 |
2 180 zł
Pod zamówienia
Kod: 630000
| Producent | ROVER POMPE |
| Wydajność, m3/godz | 0.8 |
| Moc, kW | 0,37 |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Wydajność (max), m3/godz | 0.8 |
2 893 zł
Pod zamówienia
Kod: 988000
| Producent | ROVER POMPE |
| Wydajność, m3/godz | 1.55 |
| Moc, kW | 0,6 |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Wydajność (max), m3/godz | 1.55 |
4 549 zł
Pod zamówienia
Kod: 983000
| Producent | ROVER POMPE |
| Wydajność, m3/godz | 0.8 |
| Moc, kW | 0,45 |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Wydajność (max), m3/godz | 0.8 |
4 987 zł
Pod zamówienia
Kod: 0400
| Producent | ROVER POMPE |
| Moc, kW | 0,37 |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Wydajność (max), m3/godz | 0.16 |
| Model | PULCINO 10 |
1 363 zł
Pod zamówienia
Kod: 0300
| Producent | ROVER POMPE |
| Moc, kW | 0,37 |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Wydajność (max), m3/godz | 0.15 |
| Model | PULCINO 10 Oil |
1 363 zł
Pod zamówienia
Kod: 990000
| Producent | ROVER POMPE |
| Wydajność, m3/godz | 3 |
| Moc, kW | 0,75 |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Wydajność (max), m3/godz | 3 |
8 904 zł
Pod zamówienia
Kod: 1004868
| Typ filtra | ultrafiltracja |
| Producent | Inopor |
| Materiał | Al203 |
| Rodzaj | CA |
| Długość, mm | 1 200 |
2 386 zł
Pod zamówienia
Kod: 1023670
| Producent | Qeehua |
| Wydajność, m3/godz | 0.9 |
| Moc, kW | 0,045 |
| Materiał | PP |
| Średnica króćca wlotowego | 3/4" |
4 241 zł
Pod zamówienia
Kod: 1023671
| Producent | Qeehua |
| Wydajność, m3/godz | 1.8 |
| Moc, kW | 0,065 |
| Materiał | PP |
| Średnica króćca wlotowego | 3/4" |
4 273 zł
Pod zamówienia
Kod: 1023672
| Producent | Qeehua |
| Wydajność, m3/godz | 4.5 |
| Moc, kW | 0,26 |
| Materiał | PP |
| Średnica króćca wlotowego | DN25 |
5 862 zł
Pod zamówienia
Kod: 1023673
| Producent | Qeehua |
| Wydajność, m3/godz | 9 |
| Moc, kW | 0,75 |
| Materiał | PP |
| Średnica króćca wlotowego | 1 1/2" |
9 660 zł
Pod zamówienia
Kod: 1023674
| Producent | Qeehua |
| Wydajność, m3/godz | 10.8 |
| Moc, kW | 0,75 |
| Materiał | PP |
| Średnica króćca wlotowego | 1 1/2" |
10 087 zł
Pod zamówienia
Kod: 1023675
| Producent | Qeehua |
| Wydajność, m3/godz | 13.2 |
| Moc, kW | 1,5 |
| Materiał | PP |
| Średnica króćca wlotowego | 2" |
12 279 zł
Pod zamówienia
Kod: 1023676
| Producent | Qeehua |
| Wydajność, m3/godz | 15 |
| Moc, kW | 1,5 |
| Materiał | PP |
| Średnica króćca wlotowego | DN50 |
13 378 zł
Pod zamówienia
Kod: 1023677
| Producent | Qeehua |
| Wydajność, m3/godz | 19.8 |
| Moc, kW | 2,2 |
| Materiał | PP |
| Średnica króćca wlotowego | 2" |
14 819 zł
Pod zamówienia
Kod: 1023678
| Producent | Qeehua |
| Wydajność, m3/godz | 30 |
| Moc, kW | 3,75 |
| Materiał | PP |
| Średnica króćca wlotowego | 2 1/2" |
19 515 zł
Pod zamówienia
Kod: 1027327
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 3 |
| Moc, kW | 25 |
| Zasilanie | 3х380 V, 50 Hz |
| Wymiary, mm | 3600x1900x3200 |
688 982 zł
Pod zamówienia
Kod: 15521
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 16 |
| Materiał | AISI 304 stal nierdzewna |
9 461 zł
Pod zamówienia
Kod: 1027328
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 3 |
| Moc, kW | 16,5 |
| Zasilanie | 3х380 V, 50 Hz |
| Wymiary, mm | 4300x900x1900 |
462 285 zł
Pod zamówienia
Kod: 15522
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 20 |
| Materiał | AISI 304 stal nierdzewna |
20 847 zł


































































































































































