Produkty ETATRON D. S.. Strona 16

ETATRON D.S. projektuje i produkuje szeroką gamę różnych typów pomp dozujących, analizatorów cieczy i stacji dozujących, które są przeznaczone do większości systemów dozowania chemikaliów oraz systemów kontroli i analizy.
Pod zamówienia
Kod: BP0431BA00600
| Producent | ETATRON D.S. |
| Moc, kW | 0,37 |
| Materiał | PVC |
| Zarządzanie | Analog (ręka) |
| Model | BA |
9 170 zł
Pod zamówienia
Kod: BP0251BA00900
| Producent | ETATRON D.S. |
| Moc, kW | 0,75 |
| Materiał | PVC |
| Zarządzanie | Analog (ręka) |
| Model | BA |
11 315 zł
Pod zamówienia
Kod: AP0013AA00100
| Producent | ETATRON D.S. |
| Moc, kW | 0,18 |
| Materiał | AISI 316L |
| Zarządzanie | Analog (ręka) |
| Model | AA |
4 333 zł
Pod zamówienia
Kod: AP0058AA00100
| Producent | ETATRON D.S. |
| Moc, kW | 0,18 |
| Materiał | AISI 316L |
| Zarządzanie | Analog (ręka) |
| Model | AA |
5 087 zł
Pod zamówienia
Kod: AP0018BA00100
| Producent | ETATRON D.S. |
| Moc, kW | 0,18 |
| Materiał | PVC |
| Zarządzanie | Analog (ręka) |
| Model | BA |
3 887 zł
Pod zamówienia
Kod: AP0095BA00100
| Producent | ETATRON D.S. |
| Moc, kW | 0,18 |
| Materiał | PVC |
| Zarządzanie | Analog (ręka) |
| Model | BA |
6 313 zł
Pod zamówienia
Kod: CXB8010151ER
| Producent | ETATRON D.S. |
| Materiał | PVDF |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Zarządzanie | Mikroprocesor (cyfrowy) |
| Model | eTWIN PDE |
3 872 zł
Pod zamówienia
Kod: CXR1010111
| Producent | ETATRON D.S. |
| Zasilanie | 12 V DC - 24 V AC/DC |
| Zarządzanie | Mikroprocesor (cyfrowy) |
| Liczba parametrów pomiarowych | 1 |
| Wielkości mierzone | рН-Rx-CI |
2 870 zł
Pod zamówienia
Kod: CXB0009101
| Producent | ETATRON D.S. |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Zarządzanie | Mikroprocesor (cyfrowy) |
| Liczba parametrów pomiarowych | 1 |
| Wielkości mierzone | Mętność |
5 917 zł
Pod zamówienia
Kod: CXB7000101
| Producent | ETATRON D.S. |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Zarządzanie | Mikroprocesor (cyfrowy) |
| Liczba parametrów pomiarowych | 1 |
| Wielkości mierzone | pH-Rx-Cl-CD |
2 410 zł
Pod zamówienia
Kod: BD0158AA00000
| Producent | ETATRON D.S. |
| Moc, kW | 0,25 |
| Materiał | AISI 316L |
| Zabezpieczenie przeciwwybuchowe | Nie |
| Zarządzanie | Analog (ręka) |
6 950 zł
Pod zamówienia
Kod: BD0420AA00000
| Producent | ETATRON D.S. |
| Moc, kW | 0,25 |
| Materiał | AISI 316L |
| Zabezpieczenie przeciwwybuchowe | Nie |
| Zarządzanie | Analog (ręka) |
8 028 zł
Pod zamówienia
Kod: 1D0267AP00000
| Producent | ETATRON D.S. |
| Moc, kW | 0,25 |
| Materiał | AISI 316L |
| Zabezpieczenie przeciwwybuchowe | Nie |
| Zarządzanie | Analog (ręka) |
7 279 zł
Pod zamówienia
Kod: BD0135BA00000
| Producent | ETATRON D.S. |
| Moc, kW | 0,25 |
| Materiał | PVC |
| Zabezpieczenie przeciwwybuchowe | Nie |
| Zarządzanie | Analog (ręka) |
5 724 zł
Pod zamówienia
Kod: BD0278BA00000
| Producent | ETATRON D.S. |
| Moc, kW | 0,25 |
| Materiał | PVC |
| Zabezpieczenie przeciwwybuchowe | Nie |
| Zarządzanie | Analog (ręka) |
7 131 zł
Pod zamówienia
Kod: 1D0192BA01000
| Producent | ETATRON D.S. |
| Moc, kW | 0,25 |
| Materiał | PVC |
| Zabezpieczenie przeciwwybuchowe | Nie |
| Zarządzanie | Analog (ręka) |
4 768 zł
Pod zamówienia
Kod: AD0019AA00100
| Producent | ETATRON D.S. |
| Moc, kW | 0,18 |
| Materiał | AISI 316L |
| Zarządzanie | Analog (ręka) |
| Model | AA |
4 433 zł
Pod zamówienia
Kod: AD0104AA00100
| Producent | ETATRON D.S. |
| Moc, kW | 0,18 |
| Materiał | AISI 316L |
| Zarządzanie | Analog (ręka) |
| Model | AA |
4 630 zł
Pod zamówienia
Kod: AD0030CA00100
| Producent | ETATRON D.S. |
| Moc, kW | 0,18 |
| Materiał | PP |
| Zabezpieczenie przeciwwybuchowe | Nie |
| Zarządzanie | Analog (ręka) |
4 327 zł
Pod zamówienia
Kod: AD0123CA00100
| Producent | ETATRON D.S. |
| Moc, kW | 0,18 |
| Materiał | PP |
| Zabezpieczenie przeciwwybuchowe | Nie |
| Zarządzanie | Analog (ręka) |
4 386 zł
Pod zamówienia
Kod: PLX082225E
| Producent | ETATRON D.S. |
| Materiał | PVDF |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Zarządzanie | Mikroprocesor (cyfrowy) |
| Moc, W | 37 Вт 0,16А |
2 304 zł
Pod zamówienia
Kod: PLX1322001
| Producent | ETATRON D.S. |
| Materiał | PP |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Zarządzanie | Mikroprocesor (cyfrowy) |
| Moc, W | 58 |
3 244 zł
Pod zamówienia
Kod: PLX2316801
| Producent | ETATRON D.S. |
| Materiał | PP |
| Zasilanie | 24 V |
| Zarządzanie | Analog (ręka) |
| Model | MA/AD |
1 388 zł
Pod zamówienia
Kod: PLX2423101
| Producent | ETATRON D.S. |
| Materiał | PP |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Zarządzanie | Mikroprocesor (cyfrowy) |
| Moc, W | 58 |
1 922 zł
Pod zamówienia
Kod: PLX170385E
| Producent | ETATRON D.S. |
| Materiał | PVDF |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Zarządzanie | Mikroprocesor (cyfrowy) |
| Moc, W | 37 Вт 0,16А |
2 357 zł
Pod zamówienia
Kod: PLX3603801
| Producent | ETATRON D.S. |
| Materiał | PP |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Zarządzanie | Mikroprocesor (cyfrowy) |
| Moc, W | 37 Вт 0,16А |
2 326 zł
Pod zamówienia
Kod: PLX362285E
| Producent | ETATRON D.S. |
| Materiał | PVDF |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Zarządzanie | Mikroprocesor (cyfrowy) |
| Moc, W | 58 |
3 244 zł
Pod zamówienia
Kod: PLX270385E
| Producent | ETATRON D.S. |
| Materiał | PVDF |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Zarządzanie | Mikroprocesor (cyfrowy) |
| Moc, W | 37 Вт 0,16А |
3 085 zł
Pod zamówienia
Kod: PLX3922801
| Producent | ETATRON D.S. |
| Materiał | PP |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Zarządzanie | Mikroprocesor (cyfrowy) |
| Moc, W | 58 |
1 906 zł
Pod zamówienia
Kod: РКХ0803901
| Producent | ETATRON D.S. |
| Materiał | PP |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Zarządzanie | Analog (ręka) |
| Model | CC/M |
919 zł


























































































































































