Produkty ETATRON D. S.. Strona 16

ETATRON D.S. projektuje i produkuje szeroką gamę różnych typów pomp dozujących, analizatorów cieczy i stacji dozujących, które są przeznaczone do większości systemów dozowania chemikaliów oraz systemów kontroli i analizy.
Pod zamówienia
Kod: PBT230435E
| Producent | ETATRON D.S. |
| Materiał | PVC |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Zarządzanie | Analog (ręka) |
| Moc, W | 95 Вт 0,39А |
2 511 zł
Pod zamówienia
Kod: PBT0404601
| Producent | ETATRON D.S. |
| Materiał | PP |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Zarządzanie | Analog (ręka) |
| Moc, W | 111 Вт 0,48А |
3 090 zł
Pod zamówienia
Kod: PBT1819001
| Producent | ETATRON D.S. |
| Materiał | PVC |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Zarządzanie | Mikroprocesor (cyfrowy) |
| Moc, W | 124 Вт 0,54А |
3 903 zł
Pod zamówienia
Kod: PBT1719301
| Producent | ETATRON D.S. |
| Materiał | PVC |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Zarządzanie | Mikroprocesor (cyfrowy) |
| Moc, W | 124 Вт 0,54А |
4 683 zł
Pod zamówienia
Kod: PEU453944I
| Producent | ETATRON D.S. |
| Materiał | PVDF |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Zarządzanie | Analog (ręka) |
| Moc, W | 7/26 |
2 076 zł
Pod zamówienia
Kod: PEU483934I
| Producent | ETATRON D.S. |
| Materiał | PVDF |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Zarządzanie | Analog (ręka) |
| Moc, W | 5/23 Вт 1,4А |
2 612 zł
Pod zamówienia
Kod: PEU463924I
| Producent | ETATRON D.S. |
| Materiał | PVDF |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Zarządzanie | Mikroprocesor (cyfrowy) |
| Moc, W | 10/32 Вт 1,8А |
3 987 zł
Pod zamówienia
Kod: CXB8001101
| Producent | ETATRON D.S. |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Zarządzanie | Mikroprocesor (cyfrowy) |
| Model | eTWIN PDP |
| Ciśnienie, bar | 1.5 |
3 398 zł
Pod zamówienia
Kod: CBX8010201
| Producent | ETATRON D.S. |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Zarządzanie | Mikroprocesor (cyfrowy) |
| Model | eTWIN PDE |
| Ciśnienie, bar | 6 |
3 823 zł
Pod zamówienia
Kod: AGT2761601
| Producent | ETATRON D.S. |
| Moc, kW | 1,1 |
| Materiał | AISI 316L |
| Zasilanie | 3х380 V, 50 Hz |
| Długość, mm | 1 250 |
20 171 zł
Pod zamówienia
Kod: AGT1242001
| Producent | ETATRON D.S. |
| Moc, kW | 0,18 |
| Materiał | AISI 316L |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Długość, mm | 600 |
4 896 zł
Pod zamówienia
Kod: AGT3541420
| Producent | ETATRON D.S. |
| Moc, kW | 0,55 |
| Materiał | AISI 304 stal nierdzewna |
| Zasilanie | 3х380 V, 50 Hz |
| Długość, mm | 1 000 |
12 904 zł
Pod zamówienia
Kod: AGT2661400
| Producent | ETATRON D.S. |
| Moc, kW | 0,75 |
| Materiał | AISI 304 stal nierdzewna |
| Zasilanie | 3х380 V, 50 Hz |
| Długość, mm | 1 000 |
15 188 zł
Pod zamówienia
Kod: SCV0001003
| Producent | ETATRON D.S. |
| Rodzaj | Kabel |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
961 zł
845 zł
Pod zamówienia
Kod: SPS0002001
| Producent | ETATRON D.S. |
| Rodzaj | Ispolnenie «OFF-LINE» (bypass) |
| Materiał obudowy | Plexiglass |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
2 039 zł
Pod zamówienia
Kod: AEL0005023
| Producent | ETATRON D.S. |
| Rodzaj | Czujnik |
| Wielkości mierzone | Rx |
| Zakres pomiarowy | -1000 ... + 1000 mV |
| Temperatura obliczeniowa (max), C | 60 |
536 zł
Pod zamówienia
Kod: ASO0003101
| Producent | ETATRON D.S. |
| Rodzaj | Czujnik |
| Wielkości mierzone | Dwutlenek Chloru |
| Zakres pomiarowy | 0-20 ppm |
| Temperatura obliczeniowa (max), C | 45 |
6 886 zł
Pod zamówienia
Kod: 1STE036 K1
| Producent | ETATRON D.S. |
| Wielkości mierzone | Przewodnictwo elektryczne (CD) |
| Zakres pomiarowy | 0 ÷ 20.000 μS |
| Materiał obudowy | PVC |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
441 zł
Pod zamówienia
Kod: 1STE036
| Producent | ETATRON D.S. |
| Wielkości mierzone | Przewodnictwo elektryczne (CD) |
| Zakres pomiarowy | 0 ÷ 20.000 μS |
| Materiał obudowy | PVC |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
441 zł
Pod zamówienia
Kod: SSN0001201
| Producent | ETATRON D.S. |
| Rodzaj | Czujnik |
| Wielkości mierzone | Pływ |
| Materiał obudowy | PTFE |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
5 989 zł
Pod zamówienia
Kod: AEL0004922
| Producent | ETATRON D.S. |
| Rodzaj | Czujnik |
| Wielkości mierzone | pH |
| Zakres pomiarowy | 0-14 pH |
| Temperatura obliczeniowa (max), C | 60 |
673 zł
Pod zamówienia
Kod: AEL0002203
| Producent | ETATRON D.S. |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
871 zł
Pod zamówienia
Kod: ASO0001605
| Producent | ETATRON D.S. |
| Wielkości mierzone | Całkowity chlor nieorganiczny |
| Zakres pomiarowy | 0-200 ppm |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
6 886 zł
Pod zamówienia
Kod: ASZ0000301
| Producent | ETATRON D.S. |
| Rodzaj | Bufor |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
64 zł
Pod zamówienia
Kod: 2144009/old
| Producent | ETATRON D.S. |
| Rodzaj | Zawór - inzhektsionnыy |
| Podłączenie | 3/8" |
| Materiał obudowy | PP |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
46 zł
Pod zamówienia
Kod: KVA0030002
| Producent | ETATRON D.S. |
| Materiał | PP |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
1 062 zł
Pod zamówienia
Kod: PPF0725564
| Producent | ETATRON D.S. |
| Materiał | santopren |
| Prędkość obrotowa, obr/min | 20 |
| Zasilanie | 24 V |
| Zarządzanie | Analog (ręka) |
540 zł
Pod zamówienia
Kod: AGT2341003
| Producent | ETATRON D.S. |
| Zastosowanie | zawieszenie, podniecenie, mleko wapienne, rozpuszczenie, rozwiązania, odczynniki i emulsje do celów homogenizacji, dezorientacja, Sól, zawieszenie, zawieszenia |
| Alternatywa | AGF, AQUA, Emec, FWT, Grundfos, Inoxpa, Jesco Pump, Lightnin, ProMinent, SULZER, Tapflo, ЕВРОХИММАШ, Тульские машины, ТЭСМО, Эксиммаш |
12 434 zł
Pod zamówienia
Kod: PBV43373Р6
| Producent | ETATRON D.S. |
| Prędkość obrotowa, obr/min | 105 |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Zarządzanie | Analog (ręka) |
| Moc, W | 5 Вт |
731 zł


























































































































































