Produkty ETATRON D. S.. Strona 18

ETATRON D.S. projektuje i produkuje szeroką gamę różnych typów pomp dozujących, analizatorów cieczy i stacji dozujących, które są przeznaczone do większości systemów dozowania chemikaliów oraz systemów kontroli i analizy.
Pod zamówienia
Kod: AGT2341003
| Producent | ETATRON D.S. |
| Zastosowanie | zawieszenie, podniecenie, mleko wapienne, rozpuszczenie, rozwiązania, odczynniki i emulsje do celów homogenizacji, dezorientacja, Sól, zawieszenie, zawieszenia |
| Alternatywa | AGF, AQUA, Emec, FWT, Grundfos, Inoxpa, Jesco Pump, Lightnin, ProMinent, SULZER, Tapflo, ЕВРОХИММАШ, Тульские машины, ТЭСМО, Эксиммаш |
12 434 zł
Pod zamówienia
Kod: PBV43373Р6
| Producent | ETATRON D.S. |
| Prędkość obrotowa, obr/min | 105 |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Zarządzanie | Analog (ręka) |
| Moc, W | 5 Вт |
731 zł
Pod zamówienia
Kod: PBH34305P6
| Producent | ETATRON D.S. |
| Prędkość obrotowa, obr/min | 150 |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Zarządzanie | Analog (ręka) |
| Moc, W | 20 |
2 070 zł
Pod zamówienia
Kod: PPF0219264
| Producent | ETATRON D.S. |
| Prędkość obrotowa, obr/min | 20 |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Zarządzanie | Analog (ręka) |
| Moc, W | 3,5 Вт |
405 zł
Pod zamówienia
Kod: PPF0718964
| Producent | ETATRON D.S. |
| Prędkość obrotowa, obr/min | 108 |
| Zasilanie | 24 V |
| Zarządzanie | Analog (ręka) |
| Moc, W | 4 Вт |
613 zł
Pod zamówienia
Kod: CXB4000302
| Producent | ETATRON D.S. |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Zarządzanie | Mikroprocesor (cyfrowy) |
| Moc, W | 15 |
| Ciśnienie, bar | 1.5 |
2 357 zł
Pod zamówienia
Kod: BP0014AA00000
| Producent | ETATRON D.S. |
| Moc, kW | 0,25 |
| Materiał | AISI 316L |
| Zarządzanie | Analog (ręka) |
| Model | AA |
7 577 zł
Pod zamówienia
Kod: BP0083AA00000
| Producent | ETATRON D.S. |
| Moc, kW | 0,25 |
| Materiał | AISI 316L |
| Zarządzanie | Analog (ręka) |
| Model | AA |
5 575 zł
Pod zamówienia
Kod: BP0431AA00000
| Producent | ETATRON D.S. |
| Moc, kW | 0,25 |
| Materiał | AISI 316L |
| Zarządzanie | Analog (ręka) |
| Model | AA |
8 458 zł
Pod zamówienia
Kod: BP0251AA00600
| Producent | ETATRON D.S. |
| Moc, kW | 0,37 |
| Materiał | AISI 316L |
| Zarządzanie | Analog (ręka) |
| Model | AA |
8 814 zł
Pod zamówienia
Kod: BP0838AA00700
| Producent | ETATRON D.S. |
| Moc, kW | 0,55 |
| Materiał | AISI 316L |
| Zarządzanie | Analog (ręka) |
| Model | AA |
13 518 zł
Pod zamówienia
Kod: BP0034BA00000
| Producent | ETATRON D.S. |
| Moc, kW | 0,25 |
| Materiał | PVC |
| Zarządzanie | Analog (ręka) |
| Model | BA |
5 203 zł
Pod zamówienia
Kod: BP0220BA00000
| Producent | ETATRON D.S. |
| Moc, kW | 0,25 |
| Materiał | PVC |
| Zarządzanie | Analog (ręka) |
| Model | BA |
6 876 zł
Pod zamówienia
Kod: BP0128BA00600
| Producent | ETATRON D.S. |
| Moc, kW | 0,37 |
| Materiał | PVC |
| Zarządzanie | Analog (ręka) |
| Model | BA |
7 311 zł
Pod zamówienia
Kod: BP0503BA00600
| Producent | ETATRON D.S. |
| Moc, kW | 0,37 |
| Materiał | PVC |
| Zarządzanie | Analog (ręka) |
| Model | BA |
8 511 zł
Pod zamówienia
Kod: BP0431BA00900
| Producent | ETATRON D.S. |
| Moc, kW | 0,75 |
| Materiał | PVC |
| Zarządzanie | Analog (ręka) |
| Model | BA |
11 315 zł
Pod zamówienia
Kod: AP0018AA00100
| Producent | ETATRON D.S. |
| Moc, kW | 0,18 |
| Materiał | AISI 316L |
| Zarządzanie | Analog (ręka) |
| Model | AA |
4 333 zł
Pod zamówienia
Kod: AP0095AA00100
| Producent | ETATRON D.S. |
| Moc, kW | 0,18 |
| Materiał | AISI 316L |
| Zarządzanie | Analog (ręka) |
| Model | AA |
6 632 zł
Pod zamówienia
Kod: AP0022BA00100
| Producent | ETATRON D.S. |
| Moc, kW | 0,18 |
| Materiał | PVC |
| Zarządzanie | Analog (ręka) |
| Model | BA |
4 784 zł
Pod zamówienia
Kod: AP0116BA00100
| Producent | ETATRON D.S. |
| Moc, kW | 0,18 |
| Materiał | PVC |
| Zarządzanie | Analog (ręka) |
| Model | BA |
5 033 zł
Pod zamówienia
Kod: CXR0001801
| Producent | ETATRON D.S. |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Zarządzanie | Mikroprocesor (cyfrowy) |
| Liczba parametrów pomiarowych | 1 |
| Wielkości mierzone | Przewodnictwo elektryczne (CD) |
4 304 zł
Pod zamówienia
Kod: CXB6000101
| Producent | ETATRON D.S. |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Zarządzanie | Mikroprocesor (cyfrowy) |
| Liczba parametrów pomiarowych | 3 |
| Wielkości mierzone | pH-Rx-Cl-CD |
9 045 zł
Pod zamówienia
Kod: CXB7000201
| Producent | ETATRON D.S. |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Zarządzanie | Mikroprocesor (cyfrowy) |
| Liczba parametrów pomiarowych | 2 |
| Wielkości mierzone | pH-Rx-Cl-CD |
3 644 zł
Pod zamówienia
Kod: BD0104AA00000
| Producent | ETATRON D.S. |
| Moc, kW | 0,25 |
| Materiał | AISI 316L |
| Zabezpieczenie przeciwwybuchowe | Nie |
| Zarządzanie | Analog (ręka) |
7 279 zł
Pod zamówienia
Kod: BD0478AA00000
| Producent | ETATRON D.S. |
| Moc, kW | 0,25 |
| Materiał | AISI 316L |
| Zabezpieczenie przeciwwybuchowe | Nie |
| Zarządzanie | Analog (ręka) |
10 051 zł
Pod zamówienia
Kod: 1D0421AP00600
| Producent | ETATRON D.S. |
| Moc, kW | 0,37 |
| Materiał | AISI 316L |
| Zabezpieczenie przeciwwybuchowe | Nie |
| Zarządzanie | Analog (ręka) |
8 844 zł
Pod zamówienia
Kod: BD0158BA00000
| Producent | ETATRON D.S. |
| Moc, kW | 0,25 |
| Materiał | PVC |
| Zabezpieczenie przeciwwybuchowe | Nie |
| Zarządzanie | Analog (ręka) |
5 957 zł
Pod zamówienia
Kod: BD0420BA00000
| Producent | ETATRON D.S. |
| Moc, kW | 0,25 |
| Materiał | PVC |
| Zabezpieczenie przeciwwybuchowe | Nie |
| Zarządzanie | Analog (ręka) |
5 803 zł
Pod zamówienia
Kod: BD0209BA01000
| Producent | ETATRON D.S. |
| Moc, kW | 0,25 |
| Materiał | PVC |
| Zabezpieczenie przeciwwybuchowe | Nie |
| Zarządzanie | Analog (ręka) |
4 768 zł
Pod zamówienia
Kod: AD0030AA00100
| Producent | ETATRON D.S. |
| Moc, kW | 0,18 |
| Materiał | AISI 316L |
| Zarządzanie | Analog (ręka) |
| Model | AA |
5 559 zł


























































































































































