Produkty FLUIMAC. Strona 24

Fluimac to firma specjalizująca się w rozwoju, projektowaniu i produkcji pomp stosowanych w różnych gałęziach przemysłu: chemicznego, petrochemicznego, drukarskiego, fleksograficznego, środowiskowego, papierniczego, spożywczego, tekstylnego, mechanicznego; a także w galwanotechnice, garbarstwie skóry, przemyśle stoczniowym i garncarstwie.
-
Pompy przemysłowe
- Pompy według typu
-
Pompy do cieczy
- Pompa kwasu azotowego
- Pompa do płynnego szkła
- Pompa do bichromatu potasu, sody kaustycznej
- Pompа do śmietany i pasty
- Pompy do cieczy lepkich
- Pompy do heksanu
- Pompy do gliceryny
- Pompy do kwasu
- Pompy do kleju
- Pompy do farb i lakierów
- Pompy do lodów
- Pompy do dozowania środków chemicznych
- Pompy żywiczne
- Pompy do pompowania alkoholu ЕХ
- Pompy do chłodni
- Pompy do ługu
- Pompy kwasoodporne do cieczy agresywnych
- Pompy według branży, przeznaczenie
- Pompy według producenta
Pod zamówienia
Kod: KLP0170P-HTTPT
| Producent | FLUIMAC |
| Rodzaj części | Zestaw naprawczy |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | PHOENIX P170 |
1 855 zł
Pod zamówienia
Kod: P0008O-NTTOT1-AB
| Temperatura (min), °C | -5 |
| Producent | FLUIMAC |
| Wydajność, m3/godz | 0.42 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 60 |
| Materiał | POMc |
1 253 zł
Pod zamówienia
Kod: P0055P-HTPT1-AB
| Temperatura (min), °C | -4 |
| Producent | FLUIMAC |
| Wydajność, m3/godz | 3.3 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 80 |
| Materiał | PP |
2 183 zł
Pod zamówienia
Kod: P0055A-HTTAT1-AB
| Temperatura (min), °C | -20 |
| Producent | FLUIMAC |
| Wydajność, m3/godz | 3.3 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 80 |
| Materiał | AL |
2 367 zł
Pod zamówienia
Kod: P0090S-HTTST1-AB
| Temperatura (min), °C | -20 |
| Producent | FLUIMAC |
| Wydajność, m3/godz | 6 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 80 |
| Materiał | AISI 316 stal nierdzewna |
7 457 zł
Pod zamówienia
Kod: P0170P-MTNST2-AB
| Temperatura (min), °C | -4 |
| Producent | FLUIMAC |
| Wydajność, m3/godz | 10.2 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 80 |
| Materiał | PP |
4 653 zł
Pod zamówienia
Kod: P0252P-W-SST1-AB
| Temperatura (min), °C | -4 |
| Producent | FLUIMAC |
| Wydajność, m3/godz | 15 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 80 |
| Materiał | PP |
4 711 zł
Pod zamówienia
Kod: P0250A-MTSST1-AB
| Temperatura (min), °C | -20 |
| Producent | FLUIMAC |
| Wydajność, m3/godz | 15 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 80 |
| Materiał | AL |
4 711 zł
Pod zamówienia
Kod: P0400A-D-SZT2-AB
| Temperatura (min), °C | -20 |
| Producent | FLUIMAC |
| Wydajność, m3/godz | 22.8 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 80 |
| Materiał | AL |
6 205 zł
Pod zamówienia
Kod: P0120S-HTTST1-AB
| Temperatura (min), °C | -20 |
| Producent | FLUIMAC |
| Wydajność, m3/godz | 7.2 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 80 |
| Materiał | AISI 316 stal nierdzewna |
7 698 zł
Pod zamówienia
Kod: P0700P-MTNST2-AB
| Temperatura (min), °C | -4 |
| Producent | FLUIMAC |
| Wydajność, m3/godz | 42 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 80 |
| Materiał | PP |
12 007 zł
Pod zamówienia
Kod: P1000P-W-TPT2-AB
| Temperatura (min), °C | -4 |
| Producent | FLUIMAC |
| Wydajność, m3/godz | 63 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 80 |
| Materiał | PP |
28 323 zł
Pod zamówienia
Kod: P1000A-MTTAT1-AB
| Temperatura (min), °C | -20 |
| Producent | FLUIMAC |
| Wydajność, m3/godz | 63 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 80 |
| Materiał | AL |
34 363 zł
Pod zamówienia
Kod: P0018P-HTTPV1XAB
| Producent | FLUIMAC |
| Wydajność, m3/godz | 1.2 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 80 |
| Materiał | PP |
| Średnica króćca wlotowego | 3/8" |
2 719 zł
Pod zamówienia
Kod: P0030KC-MTTKV1XAB
| Producent | FLUIMAC |
| Wydajność, m3/godz | 2.1 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 80 |
| Materiał | PVDF |
| Średnica króćca wlotowego | 1/2" |
6 042 zł
Pod zamówienia
Kod: P0050KC-MTTKV1XAB
| Producent | FLUIMAC |
| Wydajność, m3/godz | 3.3 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 80 |
| Materiał | PVDF |
| Średnica króćca wlotowego | 1/2" |
8 458 zł
Pod zamówienia
Kod: P0065P-MTNSV1XAB
| Producent | FLUIMAC |
| Wydajność, m3/godz | 4.2 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 80 |
| Materiał | PP |
| Średnica króćca wlotowego | 1/2" |
6 646 zł
Pod zamówienia
Kod: P0100P-MTSV1XAB
| Producent | FLUIMAC |
| Wydajność, m3/godz | 6.6 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 80 |
| Materiał | PP |
| Średnica króćca wlotowego | 3/4" |
7 129 zł
Pod zamówienia
Kod: P0100A-MTSAV1XAB
| Producent | FLUIMAC |
| Wydajność, m3/godz | 6.6 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 80 |
| Materiał | AL |
| Średnica króćca wlotowego | 3/4" |
7 250 zł
Pod zamówienia
Kod: P0160A-DSZV1XAB
| Producent | FLUIMAC |
| Wydajność, m3/godz | 10.2 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 80 |
| Materiał | AL |
| Średnica króćca wlotowego | 1" |
7 794 zł
Pod zamówienia
Kod: P0250S-HTTSV1XAB
| Producent | FLUIMAC |
| Wydajność, m3/godz | 15 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 80 |
| Materiał | AISI 316 stal nierdzewna |
| Średnica króćca wlotowego | 1 1/4" |
19 937 zł
Pod zamówienia
Kod: P0400P-MTNSV1XAB
| Producent | FLUIMAC |
| Wydajność, m3/godz | 22.8 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 80 |
| Materiał | PP |
| Średnica króćca wlotowego | 1 1/2" |
15 104 zł
Pod zamówienia
Kod: P0500P-MSSV1XAB
| Producent | FLUIMAC |
| Wydajność, m3/godz | 33 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 80 |
| Materiał | PP |
| Średnica króćca wlotowego | 1 1/2" |
19 937 zł
Pod zamówienia
Kod: P0700P-HTSV1XAB
| Producent | FLUIMAC |
| Wydajność, m3/godz | 42 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 80 |
| Materiał | PP |
| Średnica króćca wlotowego | 2" |
22 354 zł
Pod zamówienia
Kod: P0700A-HTTAV1XAB
| Producent | FLUIMAC |
| Wydajność, m3/godz | 42 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 80 |
| Materiał | AL |
| Średnica króćca wlotowego | 2" |
21 146 zł
Pod zamówienia
Kod: PF0030
| Producent | FLUIMAC |
| Wydajność, m3/godz | 2.1 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 70 |
| Materiał | AISI 316 stal nierdzewna |
| Średnica króćca wlotowego | 1" |
5 738 zł
Pod zamówienia
Kod: CM04KVTA781IE-3h-0.12
| Producent | FLUIMAC |
| Wydajność, m3/godz | 3.5 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 7.5 |
| Moc, kW | 0,12 |
| Materiał | PVDF |
6 201 zł
Pod zamówienia
Kod: CM30KVTA1341IE-3h-2.2
| Producent | FLUIMAC |
| Wydajność, m3/godz | 35 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 24 |
| Moc, kW | 2,2 |
| Materiał | PVDF |
25 612 zł
Pod zamówienia
Kod: D040PHTX
| Producent | FLUIMAC |
| Temperatura (max), C | 65 |
| Ciśnienie powietrza (max), bar | 8 |
| Średnica linii produkcyjnej | G 1” 1/2 |
| Średnica przewodu pneumatycznego | 10 mm |
4 163 zł
Pod zamówienia
Kod: 1016629
| Natężenie przepływu, l/obr | 0,017 |
| Średnica wewnętrzna węża pompy, mm | 9 |
| Producent | FLUIMAC |
| Wydajność, m3/godz | 0.035 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 15 |
7 415 zł


























































































































































