Produkty Pedrollo. Strona 8

Pompy elektryczne firmy PEDROLLO są sprzedawane w sieciach handlowych w ponad 160 krajach świata, zapewniając konsumentowi końcowemu szeroką gamę produktów, które mogą zaspokoić większość potrzeb domowych, jak również potrzeb przemysłu, mediów i rolnictwa.
Pod zamówienia
Kod: 49480813WLA
| Średnica pompy | 4" (100 mm) |
| Producent | Pedrollo |
| Wydajność, m3/godz | 8 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 63 |
| Moc, kW | 2,2 |
2 425 zł
Pod zamówienia
Kod: 4941007WLA
| Średnica pompy | 4" (100 mm) |
| Producent | Pedrollo |
| Wydajność, m3/godz | 10 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 30 |
| Moc, kW | 1,5 |
2 501 zł
Pod zamówienia
Kod: 4941204WLA
| Średnica pompy | 4" (100 mm) |
| Producent | Pedrollo |
| Wydajność, m3/godz | 12 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 16 |
| Moc, kW | 1,1 |
2 310 zł
Pod zamówienia
Kod: 494L9229AX
| Średnica pompy | 4" (100 mm) |
| Producent | Pedrollo |
| Wydajność, m3/godz | 12 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 135 |
| Moc, kW | 7,5 |
7 120 zł
Pod zamówienia
Kod: 494L9324AX
| Średnica pompy | 4" (100 mm) |
| Producent | Pedrollo |
| Wydajność, m3/godz | 15 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 95 |
| Moc, kW | 7,5 |
7 004 zł
Pod zamówienia
Kod: bl00008
| Średnica pompy | 4" (100 mm) |
| Producent | Pedrollo |
| Wydajność, m3/godz | 6 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 29 |
| Moc, kW | 0,75 |
1 455 zł
Pod zamówienia
Kod: p0094
| Producent | Pedrollo |
| Materiał | EPDM |
| Średnica króćca wlotowego | G 1" |
| Temperatura (max), C | 85 |
| Ciśnienie nominalne, Mpa | 0,8 |
184 zł
Pod zamówienia
Kod: 496B3613A
| Średnica pompy | 6" (150 mm) |
| Producent | Pedrollo |
| Wydajność, m3/godz | 36 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 81 |
| Moc, kW | 13 |
16 621 zł
Pod zamówienia
Kod: 47HF5M0LA1
| Producent | Pedrollo |
| Wydajność, m3/godz | 48 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 10 |
| Moc, kW | 0,75 |
| Średnica króćca wlotowego | G 2 1/2" |
1 228 zł
Pod zamówienia
Kod: 47HF83T0AA
| Producent | Pedrollo |
| Wydajność, m3/godz | 72 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 24.5 |
| Moc, kW | 4 |
| Średnica króćca wlotowego | G 4" |
4 076 zł
Pod zamówienia
Kod: 47HF50T6AA
| Producent | Pedrollo |
| Wydajność, m3/godz | 18 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 12 |
| Moc, kW | 0,55 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1 1/2" |
1 090 zł
Pod zamówienia
Kod: hf00025
| Producent | Pedrollo |
| Wydajność, m3/godz | 21 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 12.5 |
| Moc, kW | 0,6 |
| Średnica króćca wlotowego | G 2" |
754 zł
Pod zamówienia
Kod: 47HF5M2A7A1
| Producent | Pedrollo |
| Wydajność, m3/godz | 30 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 22.5 |
| Moc, kW | 1,5 |
| Średnica króćca wlotowego | G 2" |
1 994 zł
Pod zamówienia
Kod: 44CIT160A
| Producent | Pedrollo |
| Wydajność, m3/godz | 7.2 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 29.5 |
| Moc, kW | 0,75 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1" |
1 023 zł
Pod zamówienia
Kod: 44CIT19A
| Producent | Pedrollo |
| Wydajność, m3/godz | 8.4 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 50 |
| Moc, kW | 1,5 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1 1/4" |
1 940 zł
Pod zamówienia
Kod: 44CT26BA
| Producent | Pedrollo |
| Wydajność, m3/godz | 13.2 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 36 |
| Moc, kW | 1,5 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1 1/2" |
1 896 zł
Pod zamówienia
Kod: 41PM901A1
| Producent | Pedrollo |
| Wydajność, m3/godz | 2.4 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 90 |
| Średnica króćca wlotowego | G 3/4" |
| Średnica króćca wylotowego | G 3/4" |
1 602 zł
Pod zamówienia
Kod: 41PTA81A
| Producent | Pedrollo |
| Wydajność, m3/godz | 3 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 70 |
| Moc, kW | 0,75 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1" |
1 157 zł
Pod zamówienia
Kod: 41PNK60A
| Producent | Pedrollo |
| Wydajność, m3/godz | 2.4 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 40 |
| Moc, kW | 0,37 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1" |
552 zł
Pod zamówienia
Kod: 41PNQ60A1
| Producent | Pedrollo |
| Wydajność, m3/godz | 2.4 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 40 |
| Moc, kW | 0,37 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1" |
454 zł
Pod zamówienia
Kod: 41PNQ60A
| Producent | Pedrollo |
| Wydajność, m3/godz | 2.4 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 40 |
| Moc, kW | 0,37 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1" |
552 zł
Pod zamówienia
Kod: 41PNK63A1
| Producent | Pedrollo |
| Wydajność, m3/godz | 3.3 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 21 |
| Moc, kW | 0,37 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1" |
476 zł
Pod zamówienia
Kod: 48TXV24A1U
| Producent | Pedrollo |
| Wydajność, m3/godz | 8.4 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 6 |
| Moc, kW | 0,75 |
| Średnica króćca wylotowego | G 1 1/2" |
3 106 zł
Pod zamówienia
Kod: 48SGV91D0A1U
| Producent | Pedrollo |
| Wydajność, m3/godz | 15 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 4 |
| Moc, kW | 0,75 |
| Średnica króćca wylotowego | G 2" |
1 717 zł
Pod zamówienia
Kod: 49480022WLA1
| Średnica pompy | 4" (100 mm) |
| Producent | Pedrollo |
| Wydajność, m3/godz | 1 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 115 |
| Moc, kW | 0,75 |
2 546 zł
Pod zamówienia
Kod: 49480111WLA1
| Średnica pompy | 4" (100 mm) |
| Producent | Pedrollo |
| Wydajność, m3/godz | 1.5 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 59 |
| Moc, kW | 0,55 |
2 145 zł
Pod zamówienia
Kod: 49480144WLA1
| Średnica pompy | 4" (100 mm) |
| Producent | Pedrollo |
| Wydajność, m3/godz | 1.5 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 211 |
| Moc, kW | 2,2 |
5 215 zł
Pod zamówienia
Kod: 49480217WLA1
| Średnica pompy | 4" (100 mm) |
| Producent | Pedrollo |
| Wydajność, m3/godz | 2 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 111 |
| Moc, kW | 1,1 |
2 281 zł
Pod zamówienia
Kod: 49480408WLA1
| Średnica pompy | 4" (100 mm) |
| Producent | Pedrollo |
| Wydajność, m3/godz | 4 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 40 |
| Moc, kW | 0,75 |
1 859 zł
Pod zamówienia
Kod: 49480430WLA
| Średnica pompy | 4" (100 mm) |
| Producent | Pedrollo |
| Wydajność, m3/godz | 4 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 157 |
| Moc, kW | 3 |
3 575 zł


























































































































































