Produkty RJCNE. Strona 2
Pod zamówienia
Kod: 1050405
| Prąd znamionowy, A | 300A |
| Rezystancja styku (elektryczna) | ≤0.2mΩ(100mA) |
| Siła zacisku | ≤75N |
| Liczba cykli krycia | ≥ 500 |
| Liczba rdzeni | jednordzeniowy |
78 zł
Pod zamówienia
Kod: 1050413
| Prąd znamionowy, A | 400A |
| Rezystancja styku (elektryczna) | ≤0.2mΩ(100mA) |
| Siła zacisku | ≤75N |
| Liczba cykli krycia | ≥ 500 |
| Zaprojektowany dla kabli | 150mm² |
172 zł
Pod zamówienia
Kod: 1050421
| Prąd znamionowy, A | 400A |
| Rezystancja styku (elektryczna) | ≤0.2mΩ(100mA) |
| Siła zacisku | ≤75N |
| Liczba cykli krycia | ≥ 500 |
| Liczba rdzeni | jednordzeniowy |
88 zł
Pod zamówienia
Kod: 1050429
| Prąd znamionowy, A | 100A |
| Rezystancja styku (elektryczna) | ≤0.2mΩ(100mA) |
| Siła zacisku | ≤75N |
| Liczba cykli krycia | ≥ 500 |
| Liczba rdzeni | jednordzeniowy |
33 zł
Pod zamówienia
Kod: 1050437
| Prąd znamionowy, A | 200A |
| Rezystancja styku (elektryczna) | ≤0.2mΩ(100mA) |
| Siła zacisku | ≤75N |
| Liczba cykli krycia | ≥ 500 |
| Liczba rdzeni | jednordzeniowy |
45 zł
Pod zamówienia
Kod: 1050445
| Prąd znamionowy, A | 300A |
| Rezystancja styku (elektryczna) | ≤0.2mΩ(100mA) |
| Siła zacisku | ≤75N |
| Liczba cykli krycia | ≥ 500 |
| Liczba rdzeni | jednordzeniowy |
78 zł
Pod zamówienia
Kod: 1050453
| Prąd znamionowy, A | 400A |
| Rezystancja styku (elektryczna) | ≤0.2mΩ(100mA) |
| Siła zacisku | ≤75N |
| Liczba cykli krycia | ≥ 500 |
| Zaprojektowany dla kabli | 150mm² |
172 zł
Pod zamówienia
Kod: 1050461
| Prąd znamionowy, A | 400A |
| Rezystancja styku (elektryczna) | ≤0.2mΩ(100mA) |
| Siła zacisku | ≤75N |
| Liczba cykli krycia | ≥ 500 |
| Liczba rdzeni | jednordzeniowy |
88 zł
Pod zamówienia
Kod: 1050024
| Prąd znamionowy, A | 70A |
| Rezystancja styku (elektryczna) | ≤0.2mΩ(100mA) |
| Siła zacisku | ≤75N |
| Liczba cykli krycia | ≥ 500 |
| Liczba rdzeni | jednordzeniowy |
33 zł
Pod zamówienia
Kod: 1050032
| Prąd znamionowy, A | 250A |
| Rezystancja styku (elektryczna) | ≤0.2mΩ(100mA) |
| Siła zacisku | ≤75N |
| Liczba cykli krycia | ≥ 500 |
| Liczba rdzeni | jednordzeniowy |
54 zł
Pod zamówienia
Kod: 1050040
| Prąd znamionowy, A | 250A |
| Rezystancja styku (elektryczna) | ≤0.2mΩ(100mA) |
| Siła zacisku | ≤75N |
| Liczba cykli krycia | ≥ 500 |
| Liczba rdzeni | jednordzeniowy |
78 zł
Pod zamówienia
Kod: 1050048
| Prąd znamionowy, A | 120A |
| Wytrzymałość dielektryczna | 3000V/4000V AC |
| Typ połączenia | LM: typ nakrętki |
| Producent | RJCNE |
| Materiał | PA66/H59 niklowany mosiądz |
32 zł
Pod zamówienia
Kod: 1050056
| Prąd znamionowy, A | 70A |
| Rezystancja styku (elektryczna) | ≤0.2mΩ(100mA) |
| Siła zacisku | ≤75N |
| Liczba cykli krycia | ≥ 500 |
| Liczba rdzeni | jednordzeniowy |
33 zł
Pod zamówienia
Kod: 1050064
| Prąd znamionowy, A | 150A |
| Rezystancja styku (elektryczna) | ≤0.2mΩ(100mA) |
| Siła zacisku | ≤75N |
| Liczba cykli krycia | ≥ 500 |
| Liczba rdzeni | jednordzeniowy |
45 zł
Pod zamówienia
Kod: 1050072
| Prąd znamionowy, A | 250A |
| Rezystancja styku (elektryczna) | ≤0.2mΩ(100mA) |
| Siła zacisku | ≤75N |
| Liczba cykli krycia | ≥ 500 |
| Liczba rdzeni | jednordzeniowy |
78 zł
Pod zamówienia
Kod: 1050080
| Prąd znamionowy, A | 120A |
| Wytrzymałość dielektryczna | 3000V/4000V AC |
| Typ połączenia | LD: typ śrubowy |
| Producent | RJCNE |
| Materiał | PA66/H59 niklowany mosiądz |
32 zł
Pod zamówienia
Kod: 1050088
| Prąd znamionowy, A | 400A |
| Wytrzymałość dielektryczna | 3000V/4000V AC |
| Typ połączenia | LM: typ nakrętki |
| Producent | RJCNE |
| Materiał | PA66/H59 niklowany mosiądz |
97 zł
Pod zamówienia
Kod: 1050391
| Prąd znamionowy, A | 120A |
| Rezystancja styku (elektryczna) | ≤0.2mΩ(100mA) |
| Siła zacisku | ≤75N |
| Liczba cykli krycia | ≥ 500 |
| Liczba rdzeni | jednordzeniowy |
33 zł
Pod zamówienia
Kod: 1050399
| Prąd znamionowy, A | 300A |
| Rezystancja styku (elektryczna) | ≤0.2mΩ(100mA) |
| Siła zacisku | ≤75N |
| Liczba cykli krycia | ≥ 500 |
| Zaprojektowany dla kabli | 95mm² |
92 zł
Pod zamówienia
Kod: 1050406
| Prąd znamionowy, A | 350A |
| Rezystancja styku (elektryczna) | ≤0.2mΩ(100mA) |
| Siła zacisku | ≤75N |
| Liczba cykli krycia | ≥ 500 |
| Liczba rdzeni | jednordzeniowy |
78 zł
Pod zamówienia
Kod: 1050414
| Prąd znamionowy, A | 450A |
| Rezystancja styku (elektryczna) | ≤0.2mΩ(100mA) |
| Siła zacisku | ≤75N |
| Liczba cykli krycia | ≥ 500 |
| Zaprojektowany dla kabli | 185mm² |
172 zł
Pod zamówienia
Kod: 1050422
| Prąd znamionowy, A | 450A |
| Rezystancja styku (elektryczna) | ≤0.2mΩ(100mA) |
| Siła zacisku | ≤75N |
| Liczba cykli krycia | ≥ 500 |
| Liczba rdzeni | jednordzeniowy |
88 zł
Pod zamówienia
Kod: 1050430
| Prąd znamionowy, A | 120A |
| Rezystancja styku (elektryczna) | ≤0.2mΩ(100mA) |
| Siła zacisku | ≤75N |
| Liczba cykli krycia | ≥ 500 |
| Liczba rdzeni | jednordzeniowy |
33 zł
Pod zamówienia
Kod: 1050438
| Prąd znamionowy, A | 300A |
| Rezystancja styku (elektryczna) | ≤0.2mΩ(100mA) |
| Siła zacisku | ≤75N |
| Liczba cykli krycia | ≥ 500 |
| Zaprojektowany dla kabli | 95mm² |
92 zł
Pod zamówienia
Kod: 1050446
| Prąd znamionowy, A | 350A |
| Rezystancja styku (elektryczna) | ≤0.2mΩ(100mA) |
| Siła zacisku | ≤75N |
| Liczba cykli krycia | ≥ 500 |
| Liczba rdzeni | jednordzeniowy |
78 zł
Pod zamówienia
Kod: 1050454
| Prąd znamionowy, A | 450A |
| Rezystancja styku (elektryczna) | ≤0.2mΩ(100mA) |
| Siła zacisku | ≤75N |
| Liczba cykli krycia | ≥ 500 |
| Zaprojektowany dla kabli | 185mm² |
172 zł
Pod zamówienia
Kod: 1050462
| Prąd znamionowy, A | 450A |
| Rezystancja styku (elektryczna) | ≤0.2mΩ(100mA) |
| Siła zacisku | ≤75N |
| Liczba cykli krycia | ≥ 500 |
| Liczba rdzeni | jednordzeniowy |
88 zł
Pod zamówienia
Kod: 1050025
| Prąd znamionowy, A | 70A |
| Rezystancja styku (elektryczna) | ≤0.2mΩ(100mA) |
| Siła zacisku | ≤75N |
| Liczba cykli krycia | ≥ 500 |
| Liczba rdzeni | jednordzeniowy |
33 zł
Pod zamówienia
Kod: 1050033
| Prąd znamionowy, A | 250A |
| Rezystancja styku (elektryczna) | ≤0.2mΩ(100mA) |
| Siła zacisku | ≤75N |
| Liczba cykli krycia | ≥ 500 |
| Liczba rdzeni | jednordzeniowy |
54 zł
Pod zamówienia
Kod: 1050041
| Prąd znamionowy, A | 350A |
| Rezystancja styku (elektryczna) | ≤0.2mΩ(100mA) |
| Siła zacisku | ≤75N |
| Liczba cykli krycia | ≥ 500 |
| Zaprojektowany dla kabli | 120mm² |
172 zł



























































































































































