Produkty Speroni

Speroni S. p.A. została założona przez Giuseppe Speroni w 1946 roku w miejscowości Castelnovo di Sotto w północnych Włoszech. Obecnie pompy Speroni są eksportowane do ponad 90 krajów na całym świecie.
Fabryka we Włoszech, o łącznej powierzchni około 42 000 metrów kwadratowych, zatrudnia ponad 150 osób, produkując średnio 4000 artykułów dziennie. Całkowita sprzedaż wynosi 52 miliony euro rocznie.
Firma produkuje pompy pod dwiema markami: Speroni (linia niebieska), która jest produkowana wyłącznie we Włoszech z komponentów włoskich oraz Marina (linia zielona), która jest częściowo produkowana w fabryce firmy w Chinach lub we Włoszech, ale z komponentów chińskich. Ta strona zawiera informacje tylko o pompach Speroni.
Pod zamówienia
Kod: 101069160
| Producent | Speroni |
| Wydajność, m3/godz | 54 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 13 |
| Moc, kW | 1,5 |
| Średnica króćca wlotowego | G 2" |
2 154 zł
Pod zamówienia
Kod: 101800290
| Producent | Speroni |
| Wydajność, m3/godz | 36 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 40.7 |
| Moc, kW | 4 |
| Średnica króćca wlotowego | DN50 |
4 376 zł
Pod zamówienia
Kod: 101801310
| Producent | Speroni |
| Wydajność, m3/godz | 54 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 46.5 |
| Moc, kW | 5,5 |
| Średnica króćca wlotowego | DN65 |
5 505 zł
Pod zamówienia
Kod: 101802430
| Producent | Speroni |
| Wydajność, m3/godz | 78 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 48.7 |
| Moc, kW | 9,2 |
| Średnica króćca wlotowego | DN65 |
7 877 zł
Pod zamówienia
Kod: 101803400
| Producent | Speroni |
| Wydajność, m3/godz | 144 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 32 |
| Moc, kW | 9,2 |
| Średnica króćca wlotowego | DN80 |
7 877 zł
Pod zamówienia
Kod: 101804380
| Producent | Speroni |
| Wydajność, m3/godz | 180 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 27.5 |
| Moc, kW | 11 |
| Średnica króćca wlotowego | DN100 |
8 561 zł
Pod zamówienia
Kod: 102370010
| Producent | Speroni |
| Wydajność, m3/godz | 3.5 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 36 |
| Moc, kW | 0,55 |
| Średnica króćca wlotowego | DN32 |
3 087 zł
Pod zamówienia
Kod: 102370050
| Producent | Speroni |
| Wydajność, m3/godz | 3.5 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 134 |
| Moc, kW | 1,5 |
| Średnica króćca wlotowego | DN32 |
5 287 zł
Pod zamówienia
Kod: 102370310
| Producent | Speroni |
| Wydajność, m3/godz | 8 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 38 |
| Moc, kW | 0,75 |
| Średnica króćca wlotowego | DN32 |
3 743 zł
Pod zamówienia
Kod: 102370250
| Producent | Speroni |
| Wydajność, m3/godz | 8 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 152 |
| Moc, kW | 3 |
| Średnica króćca wlotowego | DN32 |
6 675 zł
Pod zamówienia
Kod: 102370420
| Producent | Speroni |
| Wydajność, m3/godz | 12 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 62 |
| Moc, kW | 2,2 |
| Średnica króćca wlotowego | DN40 |
6 152 zł
Pod zamówienia
Kod: 102370610
| Producent | Speroni |
| Wydajność, m3/godz | 22 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 41 |
| Moc, kW | 3 |
| Średnica króćca wlotowego | DN50 |
7 645 zł
Pod zamówienia
Kod: 102372840
| Producent | Speroni |
| Wydajność, m3/godz | 28 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 95 |
| Moc, kW | 7,5 |
| Średnica króćca wlotowego | DN50 |
13 592 zł
Pod zamówienia
Kod: 102370850
| Producent | Speroni |
| Wydajność, m3/godz | 40 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 182 |
| Moc, kW | 18,5 |
| Średnica króćca wlotowego | DN65 |
23 774 zł
Pod zamówienia
Kod: 102372660
| Producent | Speroni |
| Wydajność, m3/godz | 80 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 53 |
| Moc, kW | 11 |
| Średnica króćca wlotowego | DN100 |
19 949 zł
Pod zamówienia
Kod: 102206550
| Producent | Speroni |
| Wydajność, m3/godz | 4.8 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 45 |
| Moc, kW | 0,55 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1" |
1 821 zł
Pod zamówienia
Kod: 102206600
| Producent | Speroni |
| Wydajność, m3/godz | 9.6 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 49.5 |
| Moc, kW | 0,75 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1 1/4" |
2 049 zł
Pod zamówienia
Kod: 102206660
| Producent | Speroni |
| Wydajność, m3/godz | 16.8 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 43 |
| Moc, kW | 1,5 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1 1/2" |
2 951 zł
Pod zamówienia
Kod: 102207910
| Producent | Speroni |
| Moc, kW | 2,2 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1 1/2" |
| Średnica króćca wylotowego | G 1 1/2" |
| Zasilanie | 3х380 V, 50 Hz |
4 216 zł
Pod zamówienia
Kod: 101069200
| Producent | Speroni |
| Wydajność, m3/godz | 42 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 10.5 |
| Moc, kW | 1,1 |
| Średnica króćca wlotowego | G 2" |
1 821 zł
Pod zamówienia
Kod: 101800300
| Producent | Speroni |
| Wydajność, m3/godz | 36 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 55.7 |
| Moc, kW | 5,5 |
| Średnica króćca wlotowego | DN50 |
5 469 zł
Pod zamówienia
Kod: 101801320
| Producent | Speroni |
| Wydajność, m3/godz | 54 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 56 |
| Moc, kW | 7,5 |
| Średnica króćca wlotowego | DN65 |
5 705 zł
Pod zamówienia
Kod: 101802440
| Producent | Speroni |
| Wydajność, m3/godz | 78 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 52.7 |
| Moc, kW | 11 |
| Średnica króćca wlotowego | DN65 |
7 959 zł
Pod zamówienia
Kod: 101803410
| Producent | Speroni |
| Wydajność, m3/godz | 144 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 35.5 |
| Moc, kW | 11 |
| Średnica króćca wlotowego | DN80 |
7 959 zł
Pod zamówienia
Kod: 101804390
| Producent | Speroni |
| Wydajność, m3/godz | 195 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 30.6 |
| Moc, kW | 15 |
| Średnica króćca wlotowego | DN100 |
10 136 zł
Pod zamówienia
Kod: 102370120
| Producent | Speroni |
| Wydajność, m3/godz | 3.5 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 45 |
| Moc, kW | 0,55 |
| Średnica króćca wlotowego | DN32 |
3 365 zł
Pod zamówienia
Kod: 102370160
| Producent | Speroni |
| Wydajność, m3/godz | 3.5 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 161 |
| Moc, kW | 2,2 |
| Średnica króćca wlotowego | DN32 |
6 124 zł
Pod zamówienia
Kod: 102370210
| Producent | Speroni |
| Wydajność, m3/godz | 8 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 38 |
| Moc, kW | 0,75 |
| Średnica króćca wlotowego | DN32 |
3 743 zł
Pod zamówienia
Kod: 102370260
| Producent | Speroni |
| Wydajność, m3/godz | 8 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 183 |
| Moc, kW | 4 |
| Średnica króćca wlotowego | DN32 |
7 654 zł
Pod zamówienia
Kod: 102370430
| Producent | Speroni |
| Wydajność, m3/godz | 12 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 83 |
| Moc, kW | 3 |
| Średnica króćca wlotowego | DN40 |
7 381 zł


























































































































































