Produkty Speroni. Strona 2

Speroni S. p.A. została założona przez Giuseppe Speroni w 1946 roku w miejscowości Castelnovo di Sotto w północnych Włoszech. Obecnie pompy Speroni są eksportowane do ponad 90 krajów na całym świecie.
Fabryka we Włoszech, o łącznej powierzchni około 42 000 metrów kwadratowych, zatrudnia ponad 150 osób, produkując średnio 4000 artykułów dziennie. Całkowita sprzedaż wynosi 52 miliony euro rocznie.
Firma produkuje pompy pod dwiema markami: Speroni (linia niebieska), która jest produkowana wyłącznie we Włoszech z komponentów włoskich oraz Marina (linia zielona), która jest częściowo produkowana w fabryce firmy w Chinach lub we Włoszech, ale z komponentów chińskich. Ta strona zawiera informacje tylko o pompach Speroni.
Pod zamówienia
Kod: 102370620
| Producent | Speroni |
| Wydajność, m3/godz | 22 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 54 |
| Moc, kW | 4 |
| Średnica króćca wlotowego | DN50 |
7 982 zł
Pod zamówienia
Kod: 102372590
| Producent | Speroni |
| Wydajność, m3/godz | 28 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 136 |
| Moc, kW | 11 |
| Średnica króćca wlotowego | DN50 |
16 024 zł
Pod zamówienia
Kod: 102370900
| Producent | Speroni |
| Wydajność, m3/godz | 55 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 48 |
| Moc, kW | 7,5 |
| Średnica króćca wlotowego | DN80 |
15 837 zł
Pod zamówienia
Kod: 102372680
| Producent | Speroni |
| Wydajność, m3/godz | 80 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 80 |
| Moc, kW | 18,5 |
| Średnica króćca wlotowego | DN100 |
29 743 zł
Pod zamówienia
Kod: 102206800
| Producent | Speroni |
| Wydajność, m3/godz | 4.8 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 45 |
| Moc, kW | 0,55 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1" |
1 858 zł
Pod zamówienia
Kod: 102206850
| Producent | Speroni |
| Wydajność, m3/godz | 9.6 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 49.5 |
| Moc, kW | 0,75 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1 1/4" |
2 145 zł
Pod zamówienia
Kod: 102206900
| Producent | Speroni |
| Wydajność, m3/godz | 16.8 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 43 |
| Moc, kW | 1,5 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1 1/2" |
2 741 zł
Pod zamówienia
Kod: 102207790
| Producent | Speroni |
| Wydajność, m3/godz | 4.8 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 36 |
| Moc, kW | 0,55 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1" |
1 912 zł
Pod zamówienia
Kod: 101069210
| Producent | Speroni |
| Wydajność, m3/godz | 54 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 13 |
| Moc, kW | 1,5 |
| Średnica króćca wlotowego | G 2" |
1 926 zł
Pod zamówienia
Kod: 101800310
| Producent | Speroni |
| Wydajność, m3/godz | 36 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 60.7 |
| Moc, kW | 7,5 |
| Średnica króćca wlotowego | DN50 |
5 678 zł
Pod zamówienia
Kod: 101801450
| Producent | Speroni |
| Wydajność, m3/godz | 54 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 74 |
| Moc, kW | 11 |
| Średnica króćca wlotowego | DN65 |
8 169 zł
Pod zamówienia
Kod: 101802450
| Producent | Speroni |
| Wydajność, m3/godz | 78 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 64.5 |
| Moc, kW | 15 |
| Średnica króćca wlotowego | DN65 |
9 694 zł
Pod zamówienia
Kod: 101803420
| Producent | Speroni |
| Wydajność, m3/godz | 144 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 40 |
| Moc, kW | 15 |
| Średnica króćca wlotowego | DN80 |
9 608 zł
Pod zamówienia
Kod: 101804400
| Producent | Speroni |
| Wydajność, m3/godz | 210 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 35 |
| Moc, kW | 18,5 |
| Średnica króćca wlotowego | DN100 |
10 837 zł
Pod zamówienia
Kod: 102370020
| Producent | Speroni |
| Wydajność, m3/godz | 3.5 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 45 |
| Moc, kW | 0,55 |
| Średnica króćca wlotowego | DN32 |
3 247 zł
Pod zamówienia
Kod: 102370060
| Producent | Speroni |
| Wydajność, m3/godz | 3.5 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 161 |
| Moc, kW | 2,2 |
| Średnica króćca wlotowego | DN32 |
5 810 zł
Pod zamówienia
Kod: 102370320
| Producent | Speroni |
| Wydajność, m3/godz | 8 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 56 |
| Moc, kW | 1,1 |
| Średnica króćca wlotowego | DN32 |
4 513 zł
Pod zamówienia
Kod: 102370270
| Producent | Speroni |
| Wydajność, m3/godz | 8 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 211 |
| Moc, kW | 4 |
| Średnica króćca wlotowego | DN32 |
8 588 zł
Pod zamówienia
Kod: 102370440
| Producent | Speroni |
| Wydajność, m3/godz | 12 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 104 |
| Moc, kW | 4 |
| Średnica króćca wlotowego | DN40 |
9 112 zł
Pod zamówienia
Kod: 102370630
| Producent | Speroni |
| Wydajność, m3/godz | 22 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 82 |
| Moc, kW | 5,5 |
| Średnica króćca wlotowego | DN50 |
10 127 zł
Pod zamówienia
Kod: 102372610
| Producent | Speroni |
| Wydajność, m3/godz | 28 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 192 |
| Moc, kW | 15 |
| Średnica króćca wlotowego | DN50 |
20 550 zł
Pod zamówienia
Kod: 102370910
| Producent | Speroni |
| Wydajność, m3/godz | 55 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 71 |
| Moc, kW | 11 |
| Średnica króćca wlotowego | DN80 |
20 527 zł
Pod zamówienia
Kod: 102372700
| Producent | Speroni |
| Wydajność, m3/godz | 80 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 107 |
| Moc, kW | 22 |
| Średnica króćca wlotowego | DN100 |
36 104 zł
Pod zamówienia
Kod: 102206560
| Producent | Speroni |
| Wydajność, m3/godz | 4.8 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 55 |
| Moc, kW | 0,75 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1" |
1 858 zł
Pod zamówienia
Kod: 102206610
| Producent | Speroni |
| Wydajność, m3/godz | 10.8 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 60 |
| Moc, kW | 1,1 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1 1/4" |
2 222 zł
Pod zamówienia
Kod: 102206670
| Producent | Speroni |
| Wydajność, m3/godz | 18 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 54.5 |
| Moc, kW | 2,2 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1 1/2" |
3 493 zł
Pod zamówienia
Kod: 102207840
| Producent | Speroni |
| Wydajność, m3/godz | 4.8 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 29 |
| Moc, kW | 0,75 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1 1/4" |
1 912 zł
Pod zamówienia
Kod: wx-300-a-2,2
| Producent | Speroni |
| Wydajność, m3/godz | 66 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 15 |
| Moc, kW | 2,2 |
| Średnica króćca wlotowego | G 2 1/2" |
1 797 zł
Pod zamówienia
Kod: 101800440
| Producent | Speroni |
| Wydajność, m3/godz | 36 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 70 |
| Moc, kW | 9,2 |
| Średnica króćca wlotowego | DN50 |
8 260 zł
Pod zamówienia
Kod: 101801460
| Producent | Speroni |
| Wydajność, m3/godz | 54 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 91.5 |
| Moc, kW | 15 |
| Średnica króćca wlotowego | DN65 |
10 341 zł


























































































































































