- Główna
- Pompy przemysłowe
Pompy przemysłowe

Zaopatrzenie w wodę, ścieki, zaopatrzenie w ciepło i transport płynów technologicznych zarówno w gospodarstwie domowym jak i przemyśle, nawadnianie i pompowanie cieczy chemicznych i agresywnych, pompowanie dla technologii żywności, komponentów i aplikacji, pompy dla petrochemii - wszystkie te prace wykonują pompy. W zależności od przeznaczenia pompy są podzielone ze względu na konstrukcję i przeznaczenie, rodzaj napędu i charakterystykę: materiał części roboczej, moc.
Na naszej stronie internetowej można wybrać pompy za pomocą filtra lub zadzwonić lub napisać na czacie w celu uzyskania porady od inżynierów naszej firmy.
Wybór według parametrów
Producent: AL-KOOczyścić
Pod zamówienia
Kod: 113563
| Producent | AL-KO |
| Wydajność, m3/godz | 30 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 27 |
| Moc, kW | 4,2 |
| Średnica króćca wylotowego | G 2" |
1 257 zł
Pod zamówienia
Kod: 112820
| Producent | AL-KO |
| Wydajność, m3/godz | 6.5 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 6 |
| Moc, kW | 0,25 |
| Średnica króćca wylotowego | G 1 1/4" |
229 zł
Pod zamówienia
Kod: 112829
| Producent | AL-KO |
| Wydajność, m3/godz | 10.5 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 8 |
| Moc, kW | 0,7 |
| Średnica króćca wylotowego | G 1 1/4" |
526 zł
Pod zamówienia
Kod: 112821
| Producent | AL-KO |
| Wydajność, m3/godz | 7 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 6 |
| Moc, kW | 0,35 |
| Średnica króćca wylotowego | G 1 1/4" |
251 zł
Pod zamówienia
Kod: 112822
| Producent | AL-KO |
| Wydajność, m3/godz | 7.5 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 6 |
| Moc, kW | 0,45 |
| Średnica króćca wylotowego | G 1 1/4" |
263 zł
Pod zamówienia
Kod: 112825
| Producent | AL-KO |
| Wydajność, m3/godz | 10 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 8 |
| Moc, kW | 0,7 |
| Średnica króćca wylotowego | G 1 1/4" |
366 zł
Pod zamówienia
Kod: 112826
| Producent | AL-KO |
| Wydajność, m3/godz | 12 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 10 |
| Moc, kW | 0,85 |
| Średnica króćca wylotowego | G 1 1/4" |
480 zł
Pod zamówienia
Kod: 112836
| Producent | AL-KO |
| Wydajność, m3/godz | 20 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 10 |
| Moc, kW | 1,3 |
| Średnica króćca wylotowego | G 2" |
618 zł
Pod zamówienia
Kod: 112831
| Producent | AL-KO |
| Wydajność, m3/godz | 15 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 10 |
| Moc, kW | 1 |
| Średnica króćca wylotowego | G 1 1/2" |
663 zł
Pod zamówienia
Kod: 113037
| Producent | AL-KO |
| Wydajność, m3/godz | 6.3 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 40 |
| Moc, kW | 1 |
| Średnica króćca wylotowego | G 1" |
629 zł
Pod zamówienia
Kod: 113470
| Producent | AL-KO |
| Wydajność, m3/godz | 6 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 55 |
| Moc, kW | 1 |
| Średnica króćca wylotowego | G 1" |
1 132 zł















































































































































