- Główna
- Pompy przemysłowe
- Pompy do cieczy | strona: 9
Pompy do cieczy | strona: 9

Do pompowania wody, płynnej żywności, ścieków, cieczy aktywnych chemicznie, kwasów, zasad, alkoholi, oleju i produktów ropopochodnych. Zapewnienie cykli technologicznych dla zakładów obróbki drewna, pompy oleju termicznego, pompy kleju i pompy do systemów suszarek. Pompy do ogrzewania, zaopatrzenia w wodę.
Pompy do bitumu
Pompa Ex do spuszczania płynów
Pompa kwasu azotowego
Pompa do dozowania podchlorynu, chloru
Pompa do płynnego szkła
Pompka do tłuszczu
Pompa do bichromatu potasu, sody kaustycznej
Pompа do śmietany i pasty
Pompa do ryb i owoce morza
Pompa syropu
Pompa do smietany
Pompa do węglowodorów
Pompka do mięsa mielonego
Pompa do czekolady i masy
Pompa do emulsji i zawieszenia
Pompa przypraw i soli
Pompa ziarna sera
Pompa ekstraktu
Pompy do wody amoniakalnej, wodorotlenek amonu NH4OH
Pompy do wywaru, zacieru
Pompy do wina
Pompy wodne
Pompy do cieczy lepkich
Pompy do heksanu
Pompy do gliceryny
Pompy do płynnej paszy
Pompy do płynu nawozowego RSM (roztwory saletry amonowej i mocznika)
Pompy do ceramiczne poślizgu
Pompy do kwasu
Pompy do kleju
Pompy do farb i lakierów
Pompy oleju opałowego
Pompy do mleka
Pompy do lodów
Pompy do mocznika, płynnych nawozów, amoniaku
Pompy do produktów naftowych, benzyny, oleju napędowego
Pompy do melasy
Pompy do wody przegrzanej
Pompa permeatu
Pompy do piwa
Pompy do dozowania środków chemicznych
Pompy do podrobów i odpadów poubojowych
Pompy do oleju roślinnego
Pompy żywiczne
Pompy do pompowania alkoholu ЕХ
Pompy do ścieków
Pompy do nawozów
Pompy do chłodni
Pompy do szlamu
Pompy do ługu
Pompy glikolu etylenowego
Pompy kwasoodporne do cieczy agresywnych
Pompy oleju termicznego +350
Pompy spożywcze do soków, koncentr
Wybór według parametrów
Na stanie
Kod: 840000
| Producent | ROVER POMPE |
| Wydajność, m3/godz | 3 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 24 |
| Moc, kW | 0,45 |
| Materiał | AISI stal nierdzewna |
1 683 zł
Na stanie
Kod: 050000
| Producent | ROVER POMPE |
| Wydajność, m3/godz | 2.5 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 24 |
| Materiał | Brązowy |
| Średnica króćca wlotowego | 25 mm |
515 zł
Na stanie
Kod: 750000
| Producent | ROVER POMPE |
| Wydajność, m3/godz | 6.5 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 15 |
| Moc, kW | 0,9 |
| Materiał | AISI stal nierdzewna |
1 894 zł
Na stanie
Kod: 730000 BP
| Producent | ROVER POMPE |
| Wydajność, m3/godz | 2.5 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 20 |
| Moc, kW | 0,6 |
| Materiał | AISI stal nierdzewna |
1 146 zł
Na stanie
Kod: 800000
| Producent | ROVER POMPE |
| Wydajność, m3/godz | 0.9 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 10 |
| Moc, kW | 0,45 |
| Materiał | AISI stal nierdzewna |
767 zł
Na stanie
Kod: 640000
| Producent | ROVER POMPE |
| Wydajność, m3/godz | 5 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 15 |
| Moc, kW | 0,9 |
| Materiał | AISI stal nierdzewna |
1 742 zł
Na stanie
Kod: 280000
| Producent | ROVER POMPE |
| Wydajność, m3/godz | 2.4 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 12 |
| Moc, kW | 0,45 |
| Materiał | AISI stal nierdzewna |
1 305 zł
Na stanie
Kod: 980000
| Producent | ROVER POMPE |
| Wydajność, m3/godz | 15 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 25 |
| Moc, kW | 2,2 |
| Materiał | AISI stal nierdzewna |
3 868 zł
Na stanie
Kod: 1022518
| Producent | Qeehua |
| Wydajność, m3/godz | 3.18 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 6.2 |
| Moc, kW | 0,12 |
| Materiał | PP |
2 191 zł
Na stanie
Kod: 1022522
| Producent | Qeehua |
| Wydajność, m3/godz | 2.22 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 4.5 |
| Moc, kW | 0,065 |
| Materiał | CFRETFE |
2 029 zł
Na stanie
Kod: 1022523
| Producent | Qeehua |
| Wydajność, m3/godz | 3.18 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 6.2 |
| Moc, kW | 0,09 |
| Materiał | CFRETFE |
2 917 zł
Na stanie
Kod: 1000956
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 100 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 50 |
| Moc, kW | 22 |
| Materiał | AISI 201 stal nierdzewna |
17 779 zł
Na stanie
Kod: 1000957
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 25 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 32 |
| Moc, kW | 4 |
| Materiał | AISI 201 stal nierdzewna |
8 852 zł
Na stanie
Kod: 1000959
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 25 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 50 |
| Moc, kW | 7,5 |
| Materiał | AISI 201 stal nierdzewna |
8 772 zł
Na stanie
Kod: 1010961
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 50 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 12.5 |
| Moc, kW | 3 |
| Materiał | AISI 201 stal nierdzewna |
5 455 zł
Na stanie
Kod: 1000964
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 50 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 50 |
| Moc, kW | 15 |
| Materiał | AISI 201 stal nierdzewna |
19 478 zł
Na stanie
Kod: 1024406
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 12.5 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 32 |
| Moc, kW | 3 |
| Materiał | AISI 304 stal nierdzewna |
7 196 zł
Na stanie
Kod: 1024628
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 400 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 20 |
| Moc, kW | 30 |
| Materiał | AISI 304 stal nierdzewna |
43 958 zł
Na stanie
Kod: 1024737
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 50 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 32 |
| Moc, kW | 7,5 |
| Materiał | AISI 304 stal nierdzewna |
13 145 zł
Na stanie
Kod: S244-1015
| Producent | AlphaDynamic |
| Wydajność, m3/godz | 8.8 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 30 |
| Moc, kW | 1,5 |
| Materiał | AISI 304 stal nierdzewna |
7 703 zł
Na stanie
Kod: S244-1019
| Producent | AlphaDynamic |
| Wydajność, m3/godz | 11.5 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 30 |
| Moc, kW | 1,5 |
| Materiał | AISI 304 stal nierdzewna |
7 703 zł
Na stanie
Kod: 1027337
| Producent | BTS Engineering |
| Prędkość obrotowa, obr/min | 10 000 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Zabezpieczenie przeciwwybuchowe | Nie |
1 758 zł
Na stanie
Kod: 1027339
| Producent | BTS Engineering |
| Prędkość obrotowa, obr/min | 10 000 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Zabezpieczenie przeciwwybuchowe | Nie |
1 758 zł
Na stanie
Kod: 1027340
| Producent | BTS Engineering |
| Prędkość obrotowa, obr/min | 9 500 |
| Zabezpieczenie przeciwwybuchowe | Tak |
| Moc, W | 375 |
| Ciśnienie powietrza (max), bar | 7 |
3 032 zł
Na stanie
Kod: 1027353
| Producent | BTS Engineering |
| Materiał | AISI 316L |
| Średnica króćca wylotowego | 25 mm |
| Temperatura (max), C | 100 |
| Wysokość, mm | 1 000 |
3 223 zł
Na stanie
Kod: AD35005090A00000
| Producent | AQUA |
| Materiał | PP |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Zarządzanie | Mikroprocesor (cyfrowy) |
| Wymiary, mm | 187х140х272 |
1 681 zł
Na stanie
Kod: AD0TP0301000A100
| Producent | AQUA |
| Moc, W | 8 |
| Wymiary, mm | 187х140х272 |
| Ciśnienie, bar | 1 |
| Wydajność, l/godz | 3 |
2 080 zł
Na stanie
Kod: FMZ10.10PWRVTS6B
| Producent | FLUIMAC |
| Wydajność, m3/godz | 18 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 16 |
| Moc, kW | 1,1 |
| Materiał | PP |
6 378 zł
Na stanie
Kod: 1004111
| Producent | KNZ |
| Moc, kW | 11 |
| Materiał | Stal |
| Średnica króćca wlotowego | DN65 |
| Średnica króćca wylotowego | DN40 |
11 283 zł
Na stanie
Kod: 1030771
| Producent | KNZ |
| Wydajność, m3/godz | 160 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 29 |
| Moc, kW | 55 |
| Materiał | Żeliwo |
20 515 zł

















































































































































































































