- Główna
- Pompy przemysłowe
- Pompy do cieczyPompy do bitumuPompa Ex do spuszczania płynówPompa kwasu azotowegoPompa do dozowania podchlorynu, chloruPompa do płynnego szkłaPompka do tłuszczuPompa do bichromatu potasu, sody kaustycznejPompа do śmietany i pastyPompa do ryb i owoce morzaPompa syropuPompa do smietanyPompa do węglowodorówPompka do mięsa mielonegoPompa do czekolady i masyPompa do emulsji i zawieszeniaPompa przypraw i soliPompa ziarna seraPompa ekstraktuPompy do wody amoniakalnej, wodorotlenek amonu NH4OHPompy do wywaru, zacieruPompy do winaPompy wodnePompy do cieczy lepkichPompy do heksanuPompy do glicerynyPompy do płynnej paszyPompy do płynu nawozowego RSM (roztwory saletry amonowej i mocznika)Pompy do ceramiczne poślizguPompy do kwasuPompy do klejuPompy do farb i lakierówPompy oleju opałowegoPompy do mlekaPompy do lodówPompy do mocznika, płynnych nawozów, amoniakuPompy do produktów naftowych, benzyny, oleju napędowegoPompy do melasyPompy do wody przegrzanejPompa permeatuPompy do piwaPompy do dozowania środków chemicznychPompy do podrobów i odpadów poubojowychPompy do oleju roślinnegoPompy żywicznePompy do pompowania alkoholu ЕХPompy do ściekówPompy do nawozówPompy do chłodniPompy do szlamuPompy do ługuPompy glikolu etylenowegoPompy kwasoodporne do cieczy agresywnychPompy oleju termicznego +350Pompy spożywcze do soków, koncentr
- Pompy do kwasu | strona: 31
Pompy do kwasu | strona: 31

Głównym i prawidłowym kryterium doboru pompy do tłoczenia kwasów jest dobór - materiału korpusu pompy i wirnika, wału i części montażowych, o-ringów, kołnierzy, uszczelnień mechanicznych w zależności od stężenia kwasu, temperatury i celów technologicznych.
Aby dokonać prawidłowego doboru, możesz skorzystać z tabeli kompatybilności chemicznej lub skontaktować się z konsultantem inżynierem w celu doboru sprzętu zgodnie z Twoim zadaniem technicznym.
Wybór według parametrów
Pod zamówienia
Kod: 1023100
| Producent | Qeehua |
| Wydajność, m3/godz | 9 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 8 |
| Moc, kW | 0,37 |
| Materiał | CFRETFE |
7 046 zł
Pod zamówienia
Kod: 1023101
| Producent | Qeehua |
| Wydajność, m3/godz | 14.4 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 11 |
| Moc, kW | 0,75 |
| Materiał | CFRETFE |
10 072 zł
Pod zamówienia
Kod: 1023102
| Producent | Qeehua |
| Wydajność, m3/godz | 17.4 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 13 |
| Moc, kW | 1,5 |
| Materiał | CFRETFE |
10 580 zł
Pod zamówienia
Kod: 1023103
| Producent | Qeehua |
| Wydajność, m3/godz | 16.8 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 14.5 |
| Moc, kW | 0,75 |
| Materiał | GFRPP |
4 811 zł
Pod zamówienia
Kod: 1023104
| Producent | Qeehua |
| Wydajność, m3/godz | 24 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 18 |
| Moc, kW | 1,5 |
| Materiał | GFRPP |
5 583 zł
Pod zamówienia
Kod: 1023105
| Producent | Qeehua |
| Wydajność, m3/godz | 26.4 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 22 |
| Moc, kW | 2,2 |
| Materiał | GFRPP |
5 865 zł
Pod zamówienia
Kod: 1023106
| Producent | Qeehua |
| Wydajność, m3/godz | 31.8 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 21.9 |
| Moc, kW | 2,2 |
| Materiał | GFRPP |
6 014 zł
Pod zamówienia
Kod: 1023107
| Producent | Qeehua |
| Wydajność, m3/godz | 33.6 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 31.9 |
| Moc, kW | 3,75 |
| Materiał | GFRPP |
7 781 zł
Pod zamówienia
Kod: 1023108
| Producent | Qeehua |
| Wydajność, m3/godz | 33 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 28.9 |
| Moc, kW | 3,75 |
| Materiał | GFRPP |
7 811 zł
Pod zamówienia
Kod: 1023109
| Producent | Qeehua |
| Wydajność, m3/godz | 43.2 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 34 |
| Moc, kW | 5,5 |
| Materiał | GFRPP |
9 964 zł
Pod zamówienia
Kod: 1023110
| Producent | Qeehua |
| Wydajność, m3/godz | 51.6 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 31 |
| Moc, kW | 7,5 |
| Materiał | GFRPP |
10 484 zł
Pod zamówienia
Kod: 1023111
| Producent | Qeehua |
| Wydajność, m3/godz | 102 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 35 |
| Moc, kW | 11 |
| Materiał | GFRPP |
12 206 zł
Pod zamówienia
Kod: 1023112
| Producent | Qeehua |
| Wydajność, m3/godz | 16.8 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 14.5 |
| Moc, kW | 0,75 |
| Materiał | CFRETFE |
11 612 zł
Pod zamówienia
Kod: 1023113
| Producent | Qeehua |
| Wydajność, m3/godz | 24 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 18 |
| Moc, kW | 1,5 |
| Materiał | CFRETFE |
12 102 zł
Pod zamówienia
Kod: 1023114
| Producent | Qeehua |
| Wydajność, m3/godz | 26.4 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 22 |
| Moc, kW | 2,2 |
| Materiał | CFRETFE |
12 384 zł
Pod zamówienia
Kod: 1023115
| Producent | Qeehua |
| Wydajność, m3/godz | 31.8 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 21.9 |
| Moc, kW | 2,2 |
| Materiał | CFRETFE |
12 949 zł
Pod zamówienia
Kod: 1023116
| Producent | Qeehua |
| Wydajność, m3/godz | 33.6 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 31.9 |
| Moc, kW | 3,75 |
| Materiał | CFRETFE |
14 404 zł
Pod zamówienia
Kod: 1023117
| Producent | Qeehua |
| Wydajność, m3/godz | 33 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 28.9 |
| Moc, kW | 3,75 |
| Materiał | CFRETFE |
14 434 zł
Pod zamówienia
Kod: 1023118
| Producent | Qeehua |
| Wydajność, m3/godz | 43.2 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 34 |
| Moc, kW | 5,5 |
| Materiał | CFRETFE |
17 552 zł
Pod zamówienia
Kod: 1023119
| Producent | Qeehua |
| Wydajność, m3/godz | 51.6 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 31 |
| Moc, kW | 7,5 |
| Materiał | CFRETFE |
18 146 zł
Pod zamówienia
Kod: 1023120
| Producent | Qeehua |
| Wydajność, m3/godz | 102 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 35 |
| Moc, kW | 11 |
| Materiał | CFRETFE |
22 289 zł
Pod zamówienia
Kod: 1028998
| Producent | DiaPump |
| Wydajność, m3/godz | 24 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 80 |
| Materiał | AL |
| Zabezpieczenie przeciwwybuchowe | Tak |
9 549 zł
Pod zamówienia
Kod: 1028999
| Producent | DiaPump |
| Wydajność, m3/godz | 33.9 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 80 |
| Materiał | AL |
| Zabezpieczenie przeciwwybuchowe | Tak |
11 035 zł
Pod zamówienia
Kod: 1023670
| Producent | Qeehua |
| Wydajność, m3/godz | 0.9 |
| Moc, kW | 0,045 |
| Materiał | PP |
| Średnica króćca wlotowego | 3/4" |
4 121 zł
Pod zamówienia
Kod: 1023671
| Producent | Qeehua |
| Wydajność, m3/godz | 1.8 |
| Moc, kW | 0,065 |
| Materiał | PP |
| Średnica króćca wlotowego | 3/4" |
4 234 zł
Pod zamówienia
Kod: 1023672
| Producent | Qeehua |
| Wydajność, m3/godz | 4.5 |
| Moc, kW | 0,26 |
| Materiał | PP |
| Średnica króćca wlotowego | DN25 |
5 657 zł
Pod zamówienia
Kod: 1023673
| Producent | Qeehua |
| Wydajność, m3/godz | 9 |
| Moc, kW | 0,75 |
| Materiał | PP |
| Średnica króćca wlotowego | 1 1/2" |
9 924 zł
Pod zamówienia
Kod: 1023674
| Producent | Qeehua |
| Wydajność, m3/godz | 10.8 |
| Moc, kW | 0,75 |
| Materiał | PP |
| Średnica króćca wlotowego | 1 1/2" |
10 570 zł
Pod zamówienia
Kod: 1023675
| Producent | Qeehua |
| Wydajność, m3/godz | 13.2 |
| Moc, kW | 1,5 |
| Materiał | PP |
| Średnica króćca wlotowego | 2" |
12 380 zł
Pod zamówienia
Kod: 1023676
| Producent | Qeehua |
| Wydajność, m3/godz | 15 |
| Moc, kW | 1,5 |
| Materiał | PP |
| Średnica króćca wlotowego | DN50 |
13 625 zł



























































































































































