- Główna
- Pompy przemysłowe
- Pompy do cieczyPompy do bitumuPompa Ex do spuszczania płynówPompa kwasu azotowegoPompa do dozowania podchlorynu, chloruPompa do płynnego szkłaPompka do tłuszczuPompa do bichromatu potasu, sody kaustycznejPompа do śmietany i pastyPompa do ryb i owoce morzaPompa syropuPompa do smietanyPompa do węglowodorówPompka do mięsa mielonegoPompa do czekolady i masyPompa do emulsji i zawieszeniaPompa przypraw i soliPompa ziarna seraPompa ekstraktuPompy do wody amoniakalnej, wodorotlenek amonu NH4OHPompy do wywaru, zacieruPompy do winaPompy wodnePompy do cieczy lepkichPompy do heksanuPompy do glicerynyPompy do płynnej paszyPompy do płynu nawozowego RSM (roztwory saletry amonowej i mocznika)Pompy do ceramiczne poślizguPompy do kwasuPompy do klejuPompy do farb i lakierówPompy oleju opałowegoPompy do mlekaPompy do lodówPompy do mocznika, płynnych nawozów, amoniakuPompy do produktów naftowych, benzyny, oleju napędowegoPompy do melasyPompy do wody przegrzanejPompa permeatuPompy do piwaPompy do dozowania środków chemicznychPompy do podrobów i odpadów poubojowychPompy do oleju roślinnegoPompy żywicznePompy do pompowania alkoholu ЕХPompy do ściekówPompy do nawozówPompy do chłodniPompy do szlamuPompy do ługuPompy glikolu etylenowegoPompy kwasoodporne do cieczy agresywnychPompy oleju termicznego +350Pompy spożywcze do soków, koncentr
- Pompa syropu | strona: 2
Pompa syropu | strona: 2

Pompa ze stali nierdzewnej do pompowania syropów, koncentratów, melasy i innych cieczy o dużej zawartości części stałych.
Do tych produktów nadają się pompy krzywkowe, śrubowe, zębate i wirowe o niskiej prędkości, a jeszcze lepiej z regulowaną prędkością mechanizmów roboczych pompy.
Pompy mogą być wyposażone w skrzynie biegów w celu zmniejszenia prędkości, a także w skrzynie biegów. Pompy są również wyposażone w przetwornice częstotliwości.
Wybór według parametrów
Na stanie
Kod: 940000
| Producent | ROVER POMPE |
| Wydajność, m3/godz | 1.4 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 24 |
| Materiał | AISI stal nierdzewna |
| Średnica króćca wlotowego | 14 mm |
404 zł
Na stanie
Kod: 740000
| Producent | ROVER POMPE |
| Wydajność, m3/godz | 15 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 20 |
| Moc, kW | 2,2 |
| Materiał | AISI stal nierdzewna |
3 868 zł
Na stanie
Kod: 998000
| Producent | ROVER POMPE |
| Wydajność, m3/godz | 2.5 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 12 |
| Moc, kW | 0,7 |
| Materiał | AISI stal nierdzewna |
1 281 zł
Na stanie
Kod: 970000
| Producent | ROVER POMPE |
| Wydajność, m3/godz | 6.5 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 15 |
| Moc, kW | 0,9 |
| Materiał | AISI stal nierdzewna |
1 941 zł
Na stanie
Kod: S244-1001
| Producent | AlphaDynamic |
| Wydajność, m3/godz | 4.5 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 25 |
| Materiał | AISI 304 stal nierdzewna |
| Średnica króćca wlotowego | G 1 1/4" |
3 125 zł
Na stanie
Kod: S244-1019
| Producent | AlphaDynamic |
| Wydajność, m3/godz | 11.5 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 30 |
| Moc, kW | 1,5 |
| Materiał | AISI 304 stal nierdzewna |
7 703 zł
Na stanie
Kod: 220000
| Producent | ROVER POMPE |
| Wydajność, m3/godz | 15 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 25 |
| Moc, kW | 2,2 |
| Materiał | Brązowy |
3 352 zł
Na stanie
Kod: 840000
| Producent | ROVER POMPE |
| Wydajność, m3/godz | 3 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 24 |
| Moc, kW | 0,45 |
| Materiał | AISI stal nierdzewna |
1 683 zł
Na stanie
Kod: 050000
| Producent | ROVER POMPE |
| Wydajność, m3/godz | 2.5 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 24 |
| Materiał | Brązowy |
| Średnica króćca wlotowego | 25 mm |
515 zł
Na stanie
Kod: 750000
| Producent | ROVER POMPE |
| Wydajność, m3/godz | 6.5 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 15 |
| Moc, kW | 0,9 |
| Materiał | AISI stal nierdzewna |
1 894 zł
Na stanie
Kod: 730000 BP
| Producent | ROVER POMPE |
| Wydajność, m3/godz | 2.5 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 20 |
| Moc, kW | 0,6 |
| Materiał | AISI stal nierdzewna |
1 146 zł
Na stanie
Kod: 800000
| Producent | ROVER POMPE |
| Wydajność, m3/godz | 0.9 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 10 |
| Moc, kW | 0,45 |
| Materiał | AISI stal nierdzewna |
767 zł
Na stanie
Kod: 640000
| Producent | ROVER POMPE |
| Wydajność, m3/godz | 5 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 15 |
| Moc, kW | 0,9 |
| Materiał | AISI stal nierdzewna |
1 742 zł
Na stanie
Kod: 280000
| Producent | ROVER POMPE |
| Wydajność, m3/godz | 2.4 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 12 |
| Moc, kW | 0,45 |
| Materiał | AISI stal nierdzewna |
1 305 zł
Na stanie
Kod: 980000
| Producent | ROVER POMPE |
| Wydajność, m3/godz | 15 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 25 |
| Moc, kW | 2,2 |
| Materiał | AISI stal nierdzewna |
3 868 zł
Na stanie
Kod: S244-1015
| Producent | AlphaDynamic |
| Wydajność, m3/godz | 8.8 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 30 |
| Moc, kW | 1,5 |
| Materiał | AISI 304 stal nierdzewna |
7 703 zł
Na stanie
Kod: 1041521
| Typ zazębienia przekładni | zewnętrzny |
| Producent | Shivay |
| Wydajność, m3/godz | 4.5 |
| Materiał | AISI 316 stal nierdzewna |
| Średnica króćca wlotowego | 1 1/2" |
9 042 zł
Pod zamówienia
Kod: 0100 CE
| Producent | ROVER POMPE |
| Wydajność, m3/godz | 0.42 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 10 |
| Moc, kW | 0,3 |
| Materiał | Brązowy |
524 zł
Pod zamówienia
Kod: 520000
| Producent | ROVER POMPE |
| Wydajność, m3/godz | 0.9 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 10 |
| Moc, kW | 0,45 |
| Materiał | Brązowy |
790 zł
Pod zamówienia
Kod: 300000
| Producent | ROVER POMPE |
| Wydajność, m3/godz | 1.7 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 25 |
| Moc, kW | 0,37 |
| Materiał | Brązowy |
624 zł
Pod zamówienia
Kod: 260000
| Producent | ROVER POMPE |
| Wydajność, m3/godz | 2.4 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 12 |
| Moc, kW | 0,45 |
| Materiał | Brązowy |
826 zł
Pod zamówienia
Kod: 030000
| Producent | ROVER POMPE |
| Moc, kW | 0,75 |
| Materiał | Brązowy |
| Średnica króćca wlotowego | 30 mm |
| Średnica króćca wylotowego | 30 mm |
1 158 zł
Pod zamówienia
Kod: 110000
| Producent | ROVER POMPE |
| Wydajność, m3/godz | 6.5 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 15 |
| Moc, kW | 0,9 |
| Materiał | Brązowy |
1 411 zł
Pod zamówienia
Kod: 270000
| Producent | ROVER POMPE |
| Wydajność, m3/godz | 15 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 25 |
| Moc, kW | 2,2 |
| Materiał | Brązowy |
3 338 zł
Pod zamówienia
Kod: 500000
| Producent | ROVER POMPE |
| Wydajność, m3/godz | 1.7 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 25 |
| Moc, kW | 0,37 |
| Materiał | Brązowy |
646 zł
Pod zamówienia
Kod: 510000
| Producent | ROVER POMPE |
| Wydajność, m3/godz | 2.5 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 12 |
| Moc, kW | 0,45 |
| Materiał | Brązowy |
826 zł
Pod zamówienia
Kod: 140000
| Producent | ROVER POMPE |
| Wydajność, m3/godz | 2.5 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 12 |
| Moc, kW | 0,45 |
| Materiał | Brązowy |
998 zł
Pod zamówienia
Kod: 170000
| Producent | ROVER POMPE |
| Wydajność, m3/godz | 5 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 15 |
| Moc, kW | 0,75 |
| Materiał | Brązowy |
1 296 zł
Pod zamówienia
Kod: 180000
| Producent | ROVER POMPE |
| Wydajność, m3/godz | 6.5 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 15 |
| Moc, kW | 0,9 |
| Materiał | Brązowy |
1 470 zł
Pod zamówienia
Kod: 250000
| Producent | ROVER POMPE |
| Wydajność, m3/godz | 2 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 24 |
| Moc, kW | 0,37 |
| Materiał | Brązowy |
1 332 zł



























































































































































