- Główna
- Pompa do wody do domu i ogrodu
- Części zamienne do pomp
Części zamienne do pomp

Podczas pracy urządzeń pompujących zdarzają się sytuacje niezależne, w których jednostki lub części pompy ulegają awarii.
- Ze względu na obniżenie lub wzrost napięcia w sieci, utratę szczelności części pompy, zalanie silnika wodą, zwarcie.
- Podczas rozmrażania pompy lub jej części.
- Mechaniczne zużycie części roboczych pompy, wirnika, łożysk i innych elementów.
Pomożemy Ci dobrać części zamienne do pomp i zaproponujemy wybór w naszym sklepie. Koszt części zamiennych jest podany Bez Wysyłki. Możesz samodzielnie wybrać części zamienne lub skontaktować się z menedżerem.
Na stanie
Kod: 775312012
| Producent | AQUATICA |
| Średnica, mm | 12 |
8 zł
Na stanie
Kod: 775613023
| Producent | AQUATICA |
40 zł
Na stanie
Kod: 772221003
| Producent | AQUATICA |
| Meterial | Tecnopolymer |
| Średnica króćca wlotowego | G 2 1/2" |
| Średnica króćca wylotowego | G 2 1/2" |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
75 zł
Na stanie
Kod: 773411025
| Producent | AQUATICA |
| Meterial | Żeliwo |
| Średnica króćca wylotowego | G 2" |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Zastosowanie | do pomp Aquatica |
71 zł
Na stanie
Kod: 773432001
| Producent | AQUATICA |
| Meterial | Żeliwo |
| Średnica króćca wylotowego | G 2" |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Zastosowanie | do pomp Aquatica |
77 zł
Na stanie
Kod: 775124007
| Producent | AQUATICA |
| Meterial | Żeliwo |
| Średnica króćca wlotowego | G 1" |
| Średnica króćca wylotowego | G 1" |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
31 zł
Na stanie
Kod: 775131003
| Producent | AQUATICA |
| Meterial | Żeliwo |
| Średnica króćca wlotowego | G 1" |
| Średnica króćca wylotowego | G 1" |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
48 zł
Na stanie
Kod: 775133003
| Producent | AQUATICA |
| Meterial | Żeliwo |
| Średnica króćca wlotowego | G 1" |
| Średnica króćca wylotowego | G 1" |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
54 zł
Na stanie
Kod: 775134003
| Producent | AQUATICA |
| Meterial | Żeliwo |
| Średnica króćca wlotowego | G 1" |
| Średnica króćca wylotowego | G 1" |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
58 zł
Na stanie
Kod: 775135002
| Producent | AQUATICA |
| Meterial | Żeliwo |
| Średnica króćca wlotowego | G 3/4" |
| Średnica króćca wylotowego | G 3/4" |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
70 zł
Na stanie
Kod: 775136003
| Producent | AQUATICA |
| Meterial | Żeliwo |
| Średnica króćca wlotowego | G 1" |
| Średnica króćca wylotowego | G 1" |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
82 zł
Na stanie
Kod: 776111034
| Producent | AQUATICA |
| Meterial | Żeliwo |
| Średnica króćca wlotowego | G 1" |
| Średnica króćca wylotowego | G 1" |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
90 zł
Na stanie
Kod: 776113034
| Producent | AQUATICA |
| Meterial | Żeliwo |
| Średnica króćca wlotowego | G 1" |
| Średnica króćca wylotowego | G 1" |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
97 zł
Na stanie
Kod: 775227004
| Producent | AQUATICA |
| Meterial | Żeliwo |
| Średnica króćca wlotowego | G 1 1/2" |
| Średnica króćca wylotowego | G 1" |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
140 zł
Na stanie
Kod: 775253003
| Producent | AQUATICA |
| Meterial | Żeliwo |
| Średnica króćca wlotowego | G 2" |
| Średnica króćca wylotowego | G 2" |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
149 zł
Na stanie
Kod: 775267004
| Producent | AQUATICA |
| Meterial | Żeliwo |
| Średnica króćca wlotowego | G 2" |
| Średnica króćca wylotowego | G 2" |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
287 zł
Na stanie
Kod: 775280004
| Producent | AQUATICA |
| Meterial | Żeliwo |
| Średnica króćca wlotowego | G 3" |
| Średnica króćca wylotowego | G 3" |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
272 zł
Na stanie
Kod: 775294008
| Producent | AQUATICA |
| Meterial | Żeliwo |
| Średnica króćca wlotowego | G 1 1/2" |
| Średnica króćca wylotowego | G 1" |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
91 zł
Na stanie
Kod: 775295008
| Producent | AQUATICA |
| Meterial | Żeliwo |
| Średnica króćca wlotowego | G 1 1/2" |
| Średnica króćca wylotowego | G 1" |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
124 zł
Na stanie
Kod: 775297008
| Producent | AQUATICA |
| Meterial | Żeliwo |
| Średnica króćca wlotowego | G 1 1/2" |
| Średnica króćca wylotowego | G 1 1/4" |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
197 zł
Na stanie
Kod: 775304004
| Producent | AQUATICA |
| Meterial | Tecnopolymer |
| Średnica króćca wlotowego | G 1" |
| Średnica króćca wylotowego | G 1" |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
38 zł
Na stanie
Kod: 775312004
| Producent | AQUATICA |
| Meterial | Stal nierdzewna |
| Średnica króćca wlotowego | G 1" |
| Średnica króćca wylotowego | G 1" |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
91 zł
Na stanie
Kod: 775318106
| Producent | AQUATICA |
| Meterial | Stal nierdzewna |
| Średnica króćca wlotowego | G 1" |
| Średnica króćca wylotowego | G 1" |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
84 zł
Na stanie
Kod: 775351004
| Producent | AQUATICA |
| Meterial | Stal nierdzewna |
| Średnica króćca wlotowego | G 1" |
| Średnica króćca wylotowego | G 1" |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
93 zł
Na stanie
Kod: 775353004
| Producent | AQUATICA |
| Meterial | Stal nierdzewna |
| Średnica króćca wlotowego | G 1" |
| Średnica króćca wylotowego | G 1" |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
107 zł
Na stanie
Kod: 775371005
| Producent | AQUATICA |
| Meterial | Żeliwo |
| Średnica króćca wlotowego | G 1 1/4" |
| Średnica króćca wylotowego | G 1" |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
270 zł
Na stanie
Kod: 775381002
| Producent | AQUATICA |
| Meterial | Żeliwo |
| Średnica króćca wlotowego | G 1" |
| Średnica króćca wylotowego | G 1" |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
117 zł
Na stanie
Kod: 775445033
| Producent | AQUATICA |
| Meterial | Żeliwo |
| Średnica króćca wlotowego | G 1" |
| Średnica króćca wylotowego | G 1" |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
151 zł
Na stanie
Kod: 775991007
| Producent | AQUATICA |
| Meterial | Stopy aluminium |
| Średnica króćca wlotowego | G 1 1/4" |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Zastosowanie | do pomp Aquatica |
124 zł
Na stanie
Kod: 772221060
| Producent | AQUATICA |
| Meterial | Technopolimeru\Pleksi |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Zastosowanie | do pomp Aquatica |
32 zł


































































































































































