- Główna
- Systemy nawadniania | strona: 10
Systemy nawadniania | strona: 10

Systemy nawadniające obejmują szeroką gamę sprzętu do nawadniania gruntów rolnych. Istnieje możliwość zakupu sprzętu do nawadniania powierzchniowego, kropelkowego, zraszania, nawadniania pod gruntu.
System nawadniania może obejmować pompy elektryczne, napędzane przez WOM, hydrauliczne, silnik wysokoprężny, tryskacze, rurociągi, zawory, armaturę, stanowiska zraszaczy, samobieżne systemy nawadniające, przepompownie.
Wybór według parametrów
Pod zamówienia
Kod: YZK036
| Producent | Yuzuak |
| Model | ATOM15 PC |
| Podłączenie | DN65 |
| Kraj pochodzenia | Turcja |
27 zł
Pod zamówienia
Kod: YZK037
| Producent | Yuzuak |
| Model | ATOM15 LF |
| Podłączenie | DN65 |
| Kraj pochodzenia | Turcja |
19 zł
Pod zamówienia
Kod: YZK038
| Producent | Yuzuak |
| Model | ATOM15 LF PC |
| Podłączenie | DN65 |
| Kraj pochodzenia | Turcja |
27 zł
Pod zamówienia
Kod: YZK039
| Producent | Yuzuak |
| Model | ATOM15 LA |
| Podłączenie | 1" |
| Kraj pochodzenia | Turcja |
24 zł
Pod zamówienia
Kod: YZK040
| Producent | Yuzuak |
| Model | ATOM15 LA LF |
| Podłączenie | 1" |
| Kraj pochodzenia | Turcja |
24 zł
Pod zamówienia
Kod: YZK054-BSP
| Producent | Yuzuak |
| Model | ATOM22 ECO FC |
| Podłączenie | 1" |
| Kraj pochodzenia | Turcja |
102 zł
Pod zamówienia
Kod: YZK055-NPT
| Producent | Yuzuak |
| Model | ATOM22 ECO FC |
| Podłączenie | 1" |
| Kraj pochodzenia | Turcja |
102 zł
Pod zamówienia
Kod: YZK056-BSP
| Producent | Yuzuak |
| Model | ATOM22 |
| Podłączenie | 1" |
| Kraj pochodzenia | Turcja |
171 zł
Pod zamówienia
Kod: YZK057-NPT
| Producent | Yuzuak |
| Model | ATOM22 |
| Podłączenie | 1" |
| Kraj pochodzenia | Turcja |
171 zł
Pod zamówienia
Kod: YZK058-BSP
| Producent | Yuzuak |
| Model | ATOM28 ECO |
| Podłączenie | 1,5" |
| Kraj pochodzenia | Turcja |
259 zł
Pod zamówienia
Kod: YZK059-NPT
| Producent | Yuzuak |
| Model | ATOM28 ECO |
| Podłączenie | 1,5" |
| Kraj pochodzenia | Turcja |
259 zł
Pod zamówienia
Kod: YZK060-BSP
| Producent | Yuzuak |
| Model | ATOM28 ECO FC |
| Podłączenie | 1,5" |
| Kraj pochodzenia | Turcja |
303 zł
Pod zamówienia
Kod: YZK061-NPT
| Producent | Yuzuak |
| Model | ATOM28 ECO FC |
| Podłączenie | 1,5" |
| Kraj pochodzenia | Turcja |
303 zł
Pod zamówienia
Kod: YZK062-BSP
| Producent | Yuzuak |
| Model | B30 ECO FC |
| Podłączenie | 1" |
| Kraj pochodzenia | Turcja |
223 zł
Pod zamówienia
Kod: YZK063-NPT
| Producent | Yuzuak |
| Model | B30 ECO FC |
| Podłączenie | 1" |
| Kraj pochodzenia | Turcja |
72 zł
Pod zamówienia
Kod: YZK070-BSP
| Producent | Yuzuak |
| Model | B30 |
| Podłączenie | 1,5" |
| Kraj pochodzenia | Turcja |
298 zł
Pod zamówienia
Kod: YZK071-NPT
| Producent | Yuzuak |
| Model | B30 |
| Podłączenie | 1,5" |
| Kraj pochodzenia | Turcja |
298 zł
Pod zamówienia
Kod: YZK072-BSP
| Producent | Yuzuak |
| Model | ATOM28 |
| Podłączenie | 1,5" |
| Kraj pochodzenia | Turcja |
341 zł
Pod zamówienia
Kod: YZK073-NPT
| Producent | Yuzuak |
| Model | ATOM28 |
| Podłączenie | 1,5" |
| Kraj pochodzenia | Turcja |
341 zł
Pod zamówienia
Kod: YZK074-BSP
| Producent | Yuzuak |
| Model | ATOM35 |
| Podłączenie | 1,5" |
| Kraj pochodzenia | Turcja |
446 zł
Pod zamówienia
Kod: YZK075-NPT
| Producent | Yuzuak |
| Model | ATOM35 |
| Podłączenie | 1,5" |
| Kraj pochodzenia | Turcja |
446 zł
Pod zamówienia
Kod: YZK076-BSP
| Producent | Yuzuak |
| Model | ATOM40 |
| Podłączenie | 2" |
| Kraj pochodzenia | Turcja |
905 zł
Pod zamówienia
Kod: YZK077-NPT
| Producent | Yuzuak |
| Model | ATOM40 |
| Podłączenie | 2" |
| Kraj pochodzenia | Turcja |
905 zł
Pod zamówienia
Kod: YZK078-BSP
| Producent | Yuzuak |
| Model | ATOM42 FC |
| Podłączenie | 2" |
| Kraj pochodzenia | Turcja |
870 zł
Pod zamówienia
Kod: YZK079-NPT
| Producent | Yuzuak |
| Model | ATOM42 FC |
| Podłączenie | 2" |
| Kraj pochodzenia | Turcja |
870 zł
Pod zamówienia
Kod: 1016269
| Producent | Nettuno |
| Wydajność, m3/godz | 180 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 38 |
| Moc, kW | 36 |
| Średnica króćca wlotowego | 4" |
107 703 zł
Pod zamówienia
Kod: 80414815
| Producent | ROVATTI |
| Wydajność, m3/godz | 54 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 148.8 |
| Materiał | Żeliwo |
| Średnica króćca wlotowego | DN65 |
26 175 zł
Pod zamówienia
Kod: 80414915
| Producent | ROVATTI |
| Wydajność, m3/godz | 60 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 169 |
| Materiał | Żeliwo |
| Średnica króćca wlotowego | DN65 |
26 165 zł
Pod zamówienia
Kod: 80415015
| Producent | ROVATTI |
| Wydajność, m3/godz | 90 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 152.3 |
| Materiał | Żeliwo |
| Średnica króćca wlotowego | DN80 |
27 524 zł
Pod zamówienia
Kod: 80414025
| Producent | ROVATTI |
| Wydajność, m3/godz | 210 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 93.8 |
| Materiał | Żeliwo |
| Średnica króćca wlotowego | DN100 |
22 156 zł


































































































































































