Produkty AlphaDynamic. Strona 4

ALPHA DYNAMIC PUMPS jest odnoszącym sukcesy producentem i globalnym dostawcą pneumatycznych pomp membranowych, pomp z tworzyw sztucznych i pomp z elastycznym wirnikiem ze stali nierdzewnej. Pomimo faktu, że firma powstała stosunkowo niedawno, bo w 2004 roku, wysoka jakość produktów i usług, szybkie dostawy oraz konkurencyjne ceny pozwoliły firmie ALPHA DYNAMIC PUMPS na bardzo szybki rozwój i stabilną współpracę z klientami w ponad 50 krajach na całym świecie.
-
Pompy przemysłowe
- Pompy według typu
-
Pompy do cieczy
- Pompa kwasu azotowego
- Pompa do płynnego szkła
- Pompa do bichromatu potasu, sody kaustycznej
- Pompа do śmietany i pasty
- Pompa do ryb i owoce morza
- Pompa syropu
- Pompa do smietany
- Pompa do emulsji i zawieszenia
- Pompa przypraw i soli
- Pompy do cieczy lepkich
- Pompy do gliceryny
- Pompy do kwasu
- Pompy do kleju
- Pompy do farb i lakierów
- Pompy do lodów
- Pompy do oleju roślinnego
- Pompy żywiczne
- Pompy do chłodni
- Pompy do ługu
- Pompy kwasoodporne do cieczy agresywnych
- Pompy według branży, przeznaczenie
Pod zamówienia
Kod: S244-1037
| Producent | AlphaDynamic |
| Wydajność, m3/godz | 10 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 25 |
| Moc, kW | 2,2 |
| Materiał | AISI 304 stal nierdzewna |
8 738 zł
Pod zamówienia
Kod: S244-1054
| Producent | AlphaDynamic |
| Wydajność, m3/godz | 6.2 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 25 |
| Moc, kW | 1,1 |
| Materiał | AISI 304 stal nierdzewna |
10 885 zł
Pod zamówienia
Kod: S244-1070
| Producent | AlphaDynamic |
| Wydajność, m3/godz | 10 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 25 |
| Moc, kW | 2,2 |
| Materiał | AISI 304 stal nierdzewna |
19 509 zł
Pod zamówienia
Kod: S244-1097
| Producent | AlphaDynamic |
| Wydajność, m3/godz | 56 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 25 |
| Moc, kW | 4,5 |
| Materiał | AISI 304 stal nierdzewna |
24 742 zł
Pod zamówienia
Kod: S994-60701-N
| Prędkość ślimaka, obr/min | 500 |
| Producent | AlphaDynamic |
| Wydajność, m3/godz | 0.068 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 120 |
| Moc, kW | 0,37 |
15 335 zł
Pod zamówienia
Kod: S994-60112-N
| Prędkość ślimaka, obr/min | 400 |
| Producent | AlphaDynamic |
| Wydajność, m3/godz | 0.182 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 120 |
| Moc, kW | 0,55 |
11 109 zł
Pod zamówienia
Kod: S994-60101-E
| Prędkość ślimaka, obr/min | 500 |
| Producent | AlphaDynamic |
| Wydajność, m3/godz | 0.068 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 120 |
| Moc, kW | 0,37 |
9 133 zł
Pod zamówienia
Kod: S994-60110-E
| Prędkość ślimaka, obr/min | 400 |
| Producent | AlphaDynamic |
| Wydajność, m3/godz | 0.182 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 120 |
| Moc, kW | 0,18 |
10 360 zł
Pod zamówienia
Kod: S994-60105-F
| Prędkość ślimaka, obr/min | 400 |
| Producent | AlphaDynamic |
| Wydajność, m3/godz | 0.056 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 120 |
| Moc, kW | 0,18 |
9 201 zł
Pod zamówienia
Kod: S994-60108-F
| Prędkość ślimaka, obr/min | 500 |
| Producent | AlphaDynamic |
| Wydajność, m3/godz | 0.236 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 120 |
| Moc, kW | 0,25 |
11 246 zł
Pod zamówienia
Kod: A115-0165-T
| Producent | AlphaDynamic |
| Wydajność, m3/godz | 3.72 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 80 |
| Materiał | AISI 316 stal nierdzewna |
| Średnica króćca wlotowego | 1/2" |
Cena na żądanie
Pod zamówienia
Kod: S121-1004
| Producent | AlphaDynamic |
| Wydajność, m3/godz | 22 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 20 |
| Moc, kW | 1,5 |
| Materiał | PP |
7 475 zł
Pod zamówienia
Kod: S121-1012-F
| Producent | AlphaDynamic |
| Wydajność, m3/godz | 100 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 48 |
| Moc, kW | 15 |
| Materiał | PP |
57 988 zł
Pod zamówienia
Kod: S121-1056
| Producent | AlphaDynamic |
| Wydajność, m3/godz | 42 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 31 |
| Moc, kW | 3 |
| Materiał | PVDF |
43 661 zł
Pod zamówienia
Kod: S121-1064-F
| Producent | AlphaDynamic |
| Wydajność, m3/godz | 100 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 48 |
| Moc, kW | 22 |
| Materiał | PVDF |
96 448 zł
Pod zamówienia
Kod: A025-0003-F
| Producent | AlphaDynamic |
| Wydajność, m3/godz | 9 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 70 |
| Materiał | PP |
| Średnica króćca wlotowego | 1" |
4 433 zł
Pod zamówienia
Kod: A115-0061-T
| Producent | AlphaDynamic |
| Wydajność, m3/godz | 3.48 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 80 |
| Materiał | AL |
| Średnica króćca wlotowego | 1/2" |
3 112 zł
Pod zamówienia
Kod: A150-3052
| Producent | AlphaDynamic |
| Wydajność, m3/godz | 41.76 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 80 |
| Materiał | AL |
| Średnica króćca wlotowego | 2" |
8 141 zł
Pod zamówienia
Kod: A040-0103-T
| Producent | AlphaDynamic |
| Wydajność, m3/godz | 18.6 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 70 |
| Materiał | PVDF |
| Średnica króćca wlotowego | 1 1/2" |
22 920 zł
Pod zamówienia
Kod: A080-0165-T
| Producent | AlphaDynamic |
| Wydajność, m3/godz | 49.2 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 70 |
| Materiał | AISI 316 stal nierdzewna |
| Średnica króćca wlotowego | 3" |
34 528 zł
Pod zamówienia
Kod: A025-7165-T
| Producent | AlphaDynamic |
| Wydajność, m3/godz | 9 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 70 |
| Materiał | AISI 316 stal nierdzewna |
| Średnica króćca wlotowego | 1" |
8 643 zł
Pod zamówienia
Kod: A050-7165-T
| Producent | AlphaDynamic |
| Wydajność, m3/godz | 35.7 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 70 |
| Materiał | AISI 316 stal nierdzewna |
| Średnica króćca wlotowego | 2" |
29 060 zł
Pod zamówienia
Kod: S161-1006
| Producent | AlphaDynamic |
| Wydajność, m3/godz | 9 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 10.5 |
| Moc, kW | 0,55 |
| Materiał | PP |
13 203 zł
Pod zamówienia
Kod: S161-1014
| Producent | AlphaDynamic |
| Wydajność, m3/godz | 20 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 15 |
| Moc, kW | 1,1 |
| Materiał | PP |
18 995 zł
Pod zamówienia
Kod: S161-3018
| Producent | AlphaDynamic |
| Wydajność, m3/godz | 25 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 15.5 |
| Moc, kW | 1,5 |
| Materiał | PP |
33 722 zł
Pod zamówienia
Kod: S161-1024
| Producent | AlphaDynamic |
| Wydajność, m3/godz | 40 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 21 |
| Moc, kW | 3 |
| Materiał | PP |
20 849 zł
Pod zamówienia
Kod: S161-1030
| Producent | AlphaDynamic |
| Wydajność, m3/godz | 45 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 24 |
| Moc, kW | 4 |
| Materiał | PP |
24 742 zł
Pod zamówienia
Kod: S161-3034
| Producent | AlphaDynamic |
| Wydajność, m3/godz | 45 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 27 |
| Moc, kW | 5,5 |
| Materiał | PP |
39 958 zł
Pod zamówienia
Kod: S161-1040
| Producent | AlphaDynamic |
| Wydajność, m3/godz | 75 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 35 |
| Moc, kW | 11 |
| Materiał | PP |
31 811 zł
Pod zamówienia
Kod: S161-1106
| Producent | AlphaDynamic |
| Wydajność, m3/godz | 9 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 10.5 |
| Moc, kW | 0,55 |
| Materiał | PP |
27 810 zł


























































































































































