Produkty Azovenergomash. Strona 4

AZOVENERGOMASH to firma zajmująca się inżynierią mechaniczną, która działa na rynku ukraińskim od 1995 roku. Dziś prezentuje swoje produkty w ponad 100 nazwach.
Pod zamówienia
Kod: 6-16-180-н
| Średnica pompy | 6" (150 mm) |
| Producent | Azovenergomash |
| Wydajność, m3/godz | 16 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 180 |
| Moc, kW | 13 |
3 004 zł
Pod zamówienia
Kod: 6-25-80-н
| Średnica pompy | 6" (150 mm) |
| Producent | Azovenergomash |
| Wydajność, m3/godz | 25 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 80 |
| Moc, kW | 11 |
2 819 zł
Pod zamówienia
Kod: 6-25-140-н
| Średnica pompy | 6" (150 mm) |
| Producent | Azovenergomash |
| Wydajność, m3/godz | 25 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 140 |
| Moc, kW | 16 |
4 205 zł
Pod zamówienia
Kod: 8-16-160нрк-н
| Średnica pompy | 8" (200 mm) |
| Producent | Azovenergomash |
| Wydajność, m3/godz | 16 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 160 |
| Moc, kW | 11 |
3 141 zł
Pod zamówienia
Kod: 8-25-100
| Średnica pompy | 8" (200 mm) |
| Producent | Azovenergomash |
| Wydajność, m3/godz | 25 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 100 |
| Moc, kW | 11 |
2 282 zł
Pod zamówienia
Kod: 8-25-150нрк-н
| Średnica pompy | 8" (200 mm) |
| Producent | Azovenergomash |
| Wydajność, m3/godz | 25 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 150 |
| Moc, kW | 16 |
3 777 zł
Pod zamówienia
Kod: 8-25-300нрк-н
| Średnica pompy | 8" (200 mm) |
| Producent | Azovenergomash |
| Wydajność, m3/godz | 25 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 300 |
| Moc, kW | 32 |
6 538 zł
Pod zamówienia
Kod: 8-40-90
| Średnica pompy | 8" (200 mm) |
| Producent | Azovenergomash |
| Wydajność, m3/godz | 40 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 90 |
| Moc, kW | 16 |
3 101 zł
Pod zamówienia
Kod: 8-40-150нрк-н
| Średnica pompy | 8" (200 mm) |
| Producent | Azovenergomash |
| Wydajność, m3/godz | 40 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 150 |
| Moc, kW | 27 |
6 380 zł
Pod zamówienia
Kod: 8-63-70-н
| Średnica pompy | 8" (200 mm) |
| Producent | Azovenergomash |
| Wydajność, m3/godz | 63 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 70 |
| Moc, kW | 22 |
5 207 zł
Pod zamówienia
Kod: 10-63-65
| Średnica pompy | 10" (250 mm) |
| Producent | Azovenergomash |
| Wydajność, m3/godz | 63 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 65 |
| Moc, kW | 22 |
3 561 zł
Pod zamówienia
Kod: 10-63-150нрк-н
| Średnica pompy | 10" (250 mm) |
| Producent | Azovenergomash |
| Wydajność, m3/godz | 63 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 150 |
| Moc, kW | 45 |
7 284 zł
Pod zamówienia
Kod: 10-120-60нрк-н
| Średnica pompy | 10" (250 mm) |
| Producent | Azovenergomash |
| Wydajność, m3/godz | 120 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 60 |
| Moc, kW | 32 |
4 215 zł
Pod zamówienia
Kod: 10-160-100нрк
| Średnica pompy | 10" (250 mm) |
| Producent | Azovenergomash |
| Wydajność, m3/godz | 160 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 100 |
| Moc, kW | 65 |
7 533 zł
Pod zamówienia
Kod: 5-6,5-95
| Średnica pompy | 5" (125 mm) |
| Producent | Azovenergomash |
| Wydajność, m3/godz | 6.5 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 95 |
| Moc, kW | 3 |
2 557 zł
Pod zamówienia
Kod: 6-6,5-60
| Średnica pompy | 6" (150 mm) |
| Producent | Azovenergomash |
| Wydajność, m3/godz | 6.5 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 60 |
| Moc, kW | 2,2 |
1 176 zł
Pod zamówienia
Kod: 6-6,5-140
| Średnica pompy | 6" (150 mm) |
| Producent | Azovenergomash |
| Wydajność, m3/godz | 6.5 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 140 |
| Moc, kW | 4,5 |
1 549 zł
Pod zamówienia
Kod: 6-10-80
| Średnica pompy | 6" (150 mm) |
| Producent | Azovenergomash |
| Wydajność, m3/godz | 10 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 80 |
| Moc, kW | 4 |
1 399 zł
Pod zamówienia
Kod: 6-10-235
| Średnica pompy | 6" (150 mm) |
| Producent | Azovenergomash |
| Wydajność, m3/godz | 10 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 235 |
| Moc, kW | 11 |
2 209 zł
Pod zamówienia
Kod: 6-16-90
| Średnica pompy | 6" (150 mm) |
| Producent | Azovenergomash |
| Wydajność, m3/godz | 16 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 90 |
| Moc, kW | 6,3 |
2 124 zł
Pod zamówienia
Kod: 6-25-50
| Średnica pompy | 6" (150 mm) |
| Producent | Azovenergomash |
| Wydajność, m3/godz | 25 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 50 |
| Moc, kW | 5,5 |
1 830 zł
Pod zamówienia
Kod: 6-25-90
| Średnica pompy | 6" (150 mm) |
| Producent | Azovenergomash |
| Wydajność, m3/godz | 25 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 90 |
| Moc, kW | 11 |
2 626 zł
Pod zamówienia
Kod: 8-16-80
| Średnica pompy | 8" (200 mm) |
| Producent | Azovenergomash |
| Wydajność, m3/godz | 16 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 80 |
| Moc, kW | 7,5 |
1 875 zł
Pod zamówienia
Kod: 8-16-180
| Średnica pompy | 8" (200 mm) |
| Producent | Azovenergomash |
| Wydajność, m3/godz | 16 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 180 |
| Moc, kW | 16 |
3 229 zł
Pod zamówienia
Kod: 8-25-100-н
| Średnica pompy | 8" (200 mm) |
| Producent | Azovenergomash |
| Wydajność, m3/godz | 25 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 100 |
| Moc, kW | 11 |
2 540 zł
Pod zamówienia
Kod: 8-25-180
| Średnica pompy | 8" (200 mm) |
| Producent | Azovenergomash |
| Wydajność, m3/godz | 25 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 180 |
| Moc, kW | 18,5 |
4 100 zł
Pod zamówienia
Kod: 8-25-300-н
| Średnica pompy | 8" (200 mm) |
| Producent | Azovenergomash |
| Wydajność, m3/godz | 25 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 300 |
| Moc, kW | 32 |
5 237 zł
Pod zamówienia
Kod: 8-40-90-н
| Średnica pompy | 8" (200 mm) |
| Producent | Azovenergomash |
| Wydajność, m3/godz | 40 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 90 |
| Moc, kW | 16 |
3 455 zł
Pod zamówienia
Kod: 8-40-180
| Średnica pompy | 8" (200 mm) |
| Producent | Azovenergomash |
| Wydajność, m3/godz | 40 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 180 |
| Moc, kW | 32 |
5 117 zł
Pod zamówienia
Kod: 8-63-70нрк-н
| Średnica pompy | 8" (200 mm) |
| Producent | Azovenergomash |
| Wydajność, m3/godz | 63 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 70 |
| Moc, kW | 22 |
5 878 zł


























































































































































