Produkty DEBEM. Strona 7

Debem działa w branży pompowej od ponad 30 lat. Debem to innowacyjna firma specjalizująca się w produkcji pomp przemysłowych do tłoczenia mediów silnie korozyjnych i agresywnych.
-
Pompy przemysłowe
- Pompy według typu
-
Pompy do cieczy
- Pompa kwasu azotowego
- Pompa do płynnego szkła
- Pompa do bichromatu potasu, sody kaustycznej
- Pompа do śmietany i pasty
- Pompy do cieczy lepkich
- Pompy do heksanu
- Pompy do gliceryny
- Pompy do kwasu
- Pompy do kleju
- Pompy do farb i lakierów
- Pompy do lodów
- Pompy do dozowania środków chemicznych
- Pompy żywiczne
- Pompy do pompowania alkoholu ЕХ
- Pompy do chłodni
- Pompy do ługu
- Pompy kwasoodporne do cieczy agresywnych
- Pompy według branży, przeznaczenie
-
Pompy według producenta
-
DEBEM – pompy do produktów chemicznych, spożywczych i lepkich
- Pompy beczkowe TR do beczek, kontenerów
- Pionowe pompy do chemikaliów IM
- Pompy membranowe BOXER
- Mini pompka membranowa z serii MidgetBox
- Pompy z napędem magnetycznym DM
- Pompy perystaltyczne MP
- Pompy membranowe do żywności FOODBOXER
- Pompy pneumatyczne Cubic, MidgetBox
- Pompa chemiczna MV do pompowania kwasów i zasad
-
DEBEM – pompy do produktów chemicznych, spożywczych i lepkich
Pod zamówienia
Kod: RV-1200-05-three
| Producent | DEBEM |
| Moc, kW | 0,25 |
| Materiał | AISI 316 stal nierdzewna |
| Zasilanie | 3х380 V, 50 Hz |
| Długość, mm | 1 200 |
3 953 zł
Pod zamówienia
Kod: RV-0850-30-mono
| Producent | DEBEM |
| Moc, kW | 0,25 |
| Materiał | AISI 316 stal nierdzewna |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Długość, mm | 850 |
4 217 zł
Pod zamówienia
Kod: RV-1200-30-mono
| Producent | DEBEM |
| Moc, kW | 0,25 |
| Materiał | AISI 316 stal nierdzewna |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Długość, mm | 1 200 |
4 349 zł
Pod zamówienia
Kod: RVF-15S-90-20-three
| Producent | DEBEM |
| Moc, kW | 0,25 |
| Materiał | AISI 316 stal nierdzewna |
| Zasilanie | 3х380 V, 50 Hz |
| Długość, mm | 1 500 |
7 676 zł
Pod zamówienia
Kod: RVF-12S-35-20-mono
| Producent | DEBEM |
| Moc, kW | 0,25 |
| Materiał | AISI 316 stal nierdzewna |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Długość, mm | 1 200 |
7 215 zł
Pod zamówienia
Kod: RVFCC-18S-170-40-12V
| Producent | DEBEM |
| Moc, kW | 0,2 |
| Materiał | AISI 316 stal nierdzewna |
| Zasilanie | 12 V |
| Długość, mm | 1 800 |
9 818 zł
Pod zamówienia
Kod: DM30AN000892ATG
| Producent | DEBEM |
| Materiał | PTFE |
| Seria pomp | DM |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | DM 30 |
155 zł
Pod zamówienia
Kod: DM15GI000874APP
| Producent | DEBEM |
| Materiał | PP |
| Seria pomp | DM |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | DM 15 |
367 zł
Pod zamówienia
Kod: O160GIR00371APP
| Producent | DEBEM |
| Materiał | PP |
| Rodzaj części | Wirnik |
| Pozycja na schemacie parsowania | 5 |
| Ilość w pompie | 1 |
469 zł
Pod zamówienia
Kod: VEXXFL000597APP
| Producent | DEBEM |
| Materiał | PP |
| Seria pomp | IM |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | IM 95, IM 110 |
1 177 zł
Pod zamówienia
Kod: XXXXSFC01746XTF
| Producent | DEBEM |
| Materiał | PTFE |
| Seria pomp | IM |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | IM |
69 zł
Pod zamówienia
Kod: VEXXBC100590AFVTF
| Producent | DEBEM |
| Materiał | PVDF |
| Seria pomp | IM |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | IM |
2 979 zł
Pod zamówienia
Kod: V095TI0H0800APP
| Producent | DEBEM |
| Materiał | PP |
| Seria pomp | IM |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | IM |
208 zł
Pod zamówienia
Kod: XXXXSFC02540XTF
| Producent | DEBEM |
| Materiał | PTFE |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | BOXER 81 |
90 zł
Pod zamówienia
Kod: XXXXSFC0600XA4
| Producent | DEBEM |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | BOXER 502 |
1 561 zł
Pod zamówienia
Kod: XXXXSFC03500XTF
| Producent | DEBEM |
| Materiał | PTFE |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | BOXER 150 |
340 zł
Pod zamówienia
Kod: CNXXCP000625AFC
| Producent | DEBEM |
| Materiał | PVDF |
| Rodzaj części | Obudowa |
| Pozycja na schemacie parsowania | 1 |
| Ilość w pompie | 1 |
1 115 zł
Pod zamówienia
Kod: VITE25C06030XA2
| Producent | DEBEM |
| Rodzaj części | Wkręt |
| Pozycja na schemacie parsowania | 27 |
| Ilość w pompie | 4 |
| Seria pomp | MB |
2 zł
Pod zamówienia
Kod: CNXXCPR00313APP
| Producent | DEBEM |
| Materiał | PP |
| Rodzaj części | Obudowa |
| Pozycja na schemacie parsowania | 1 |
| Ilość w pompie | 1 |
358 zł
Pod zamówienia
Kod: CNXXBC000325ACE
| Producent | DEBEM |
| Materiał | Ceramika |
| Rodzaj części | Ceramiczna tuleja |
| Pozycja na schemacie parsowania | 10 |
| Ilość w pompie | 1 |
504 zł
Pod zamówienia
Kod: TERTTS100334AVT
| Producent | DEBEM |
| Materiał | VITON |
| Rodzaj części | Uszczelnienia mieszkowe |
| Pozycja na schemacie parsowania | 8 |
| Ilość w pompie | 1 |
1 593 zł
Pod zamówienia
Kod: B100SDR00117APP
| Producent | DEBEM |
| Materiał | PP |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | BOXER 100 |
58 zł
Pod zamówienia
Kod: MICRGA000610AFC
| Producent | DEBEM |
| Materiał | PVDF |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | MICROBOXER |
80 zł
Pod zamówienia
Kod: B502SD000662AA4
| Producent | DEBEM |
| Materiał | AISI 316 stal nierdzewna |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | BOXER 502 |
871 zł
Pod zamówienia
Kod: MICRSD000609AAL
| Producent | DEBEM |
| Materiał | AL |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | MICROBOXER |
122 zł
38 zł
Pod zamówienia
Kod: CU15SDR00201APP
| Producent | DEBEM |
| Materiał | PP |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | CUBIC 15 |
49 zł
Pod zamówienia
Kod: B503SD000533AFV
| Producent | DEBEM |
| Materiał | PVDF |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | BOXER 503 |
1 237 zł
Pod zamówienia
Kod: TRA-1200
| Producent | DEBEM |
| Seria pomp | TR |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | TR |
4 226 zł
Pod zamówienia
Kod: ANELNOCIN026XA2
| Producent | DEBEM |
| Seria pomp | TR |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | TR |
14 zł


























































































































































