Produkty Dreno. Strona 17

Dreno Pompe to solidna i ugruntowana firma z 25-letnim doświadczeniem, która projektuje i produkuje pompy zatapialne i miksery, a także akcesoria potrzebne do instalacji. Nasza szeroka gama pomp jest stosowana w pomieszczeniach mieszkalnych, komunalnych i przemysłowych.
Jakość
Dreno Pompe nie określa 'jakości' tylko na podstawie gotowego produktu. Dbamy o jakość na każdym etapie, począwszy od procesów produkcyjnych, zgodności z normami i dyrektywami, wyboru komponentów i obsługi klienta.
Obsługa
Terminowa dostawa jest bardzo ważna w dzisiejszym świecie. Dreno Pompe ma dobrze zaopatrzony magazyn i może zaspokoić nawet pilne zamówienia dzięki elastycznej linii produkcyjnej.
Certyfikacja
Dreno Pompe posiada następujące certyfikaty dla systemów i produktów:
Zastosowanie:
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 57.6 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 18 |
| Moc, kW | 3 |
| Średnica króćca wylotowego | DN65 |
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 115.2 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 20 |
| Moc, kW | 5,5 |
| Średnica króćca wylotowego | DN80 |
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 57.6 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 6 |
| Moc, kW | 1,1 |
| Średnica króćca wylotowego | DN80 |
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 100.8 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 9.5 |
| Moc, kW | 2,2 |
| Średnica króćca wylotowego | DN80 |
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 115.2 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 9 |
| Moc, kW | 3 |
| Średnica króćca wylotowego | DN100 |
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 144 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 20 |
| Moc, kW | 12 |
| Średnica króćca wylotowego | DN100 |
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 194.4 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 33 |
| Moc, kW | 25 |
| Średnica króćca wylotowego | DN100 |
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 9.9 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 21 |
| Moc, kW | 0,9 |
| Średnica króćca wylotowego | G 1 1/4" |
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 10.8 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 28.5 |
| Moc, kW | 1,4 |
| Średnica króćca wylotowego | G 1 1/4" |
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 12.6 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 18.5 |
| Moc, kW | 0,9 |
| Średnica króćca wylotowego | G 2" |
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 12.6 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 18.5 |
| Moc, kW | 0,9 |
| Średnica króćca wylotowego | G 2" |
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 14.4 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 20 |
| Moc, kW | 1,1 |
| Średnica króćca wylotowego | G 2" |
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 151.2 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 48.5 |
| Moc, kW | 40 |
| Średnica króćca wylotowego | DN100 |
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 86.4 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 68 |
| Moc, kW | 40 |
| Średnica króćca wylotowego | DN100 |
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 50.4 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 17.5 |
| Moc, kW | 1,5 |
| Średnica króćca wylotowego | DN65 |
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 64.8 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 18 |
| Moc, kW | 3 |
| Średnica króćca wylotowego | DN65 |
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 115.2 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 26 |
| Moc, kW | 5,5 |
| Średnica króćca wylotowego | DN80 |
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 194.4 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 52 |
| Moc, kW | 20 |
| Średnica króćca wylotowego | DN80 |
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 194.4 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 34 |
| Moc, kW | 12 |
| Średnica króćca wylotowego | DN100 |
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 216 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 65 |
| Moc, kW | 35 |
| Średnica króćca wylotowego | DN100 |
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 36 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 10 |
| Moc, kW | 1,1 |
| Średnica króćca wylotowego | DN65 |
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 50.4 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 15 |
| Moc, kW | 1,5 |
| Średnica króćca wylotowego | DN65 |
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 90 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 13 |
| Moc, kW | 2,2 |
| Średnica króćca wylotowego | DN80 |
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 90 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 9 |
| Moc, kW | 1,5 |
| Średnica króćca wylotowego | DN80 |
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 108 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 12 |
| Moc, kW | 2,2 |
| Średnica króćca wylotowego | DN100 |
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 216 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 14.5 |
| Moc, kW | 5,8 |
| Średnica króćca wylotowego | DN150 |
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 324 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 18 |
| Moc, kW | 12 |
| Średnica króćca wylotowego | DN150 |
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 504 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 44 |
| Moc, kW | 40 |
| Średnica króćca wylotowego | DN150 |
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 648 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 15 |
| Moc, kW | 20 |
| Średnica króćca wylotowego | DN 200 |
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 50.4 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 15 |
| Moc, kW | 1,5 |
| Średnica króćca wylotowego | DN65 |


























































































































































