Produkty Dreno. Strona 18

Dreno Pompe to solidna i ugruntowana firma z 25-letnim doświadczeniem, która projektuje i produkuje pompy zatapialne i miksery, a także akcesoria potrzebne do instalacji. Nasza szeroka gama pomp jest stosowana w pomieszczeniach mieszkalnych, komunalnych i przemysłowych.
Jakość
Dreno Pompe nie określa 'jakości' tylko na podstawie gotowego produktu. Dbamy o jakość na każdym etapie, począwszy od procesów produkcyjnych, zgodności z normami i dyrektywami, wyboru komponentów i obsługi klienta.
Obsługa
Terminowa dostawa jest bardzo ważna w dzisiejszym świecie. Dreno Pompe ma dobrze zaopatrzony magazyn i może zaspokoić nawet pilne zamówienia dzięki elastycznej linii produkcyjnej.
Certyfikacja
Dreno Pompe posiada następujące certyfikaty dla systemów i produktów:
Zastosowanie:
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 79.2 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 7.8 |
| Moc, kW | 1,1 |
| Średnica króćca wylotowego | DN80 |
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 18 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 10.5 |
| Moc, kW | 0,56 |
| Materiał | Żeliwo |
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 28.8 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 14.5 |
| Moc, kW | 1,5 |
| Materiał | Żeliwo |
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 14 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 11 |
| Moc, kW | 0,4 |
| Średnica króćca wylotowego | G 2" |
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 21.5 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 18 |
| Moc, kW | 2,2 |
| Średnica króćca wylotowego | G 3" |
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 32 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 42 |
| Moc, kW | 9,2 |
| Średnica króćca wylotowego | G 4" |
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 18 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 23 |
| Moc, kW | 1,1 |
| Materiał | Żeliwo |
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 14.4 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 29 |
| Moc, kW | 2,3 |
| Materiał | Żeliwo |
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 28.8 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 52 |
| Moc, kW | 7,8 |
| Materiał | Żeliwo |
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 12.6 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 10.5 |
| Moc, kW | 0,37 |
| Materiał | Żeliwo |
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 25.2 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 12 |
| Moc, kW | 0,75 |
| Materiał | Żeliwo |
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 36 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 15 |
| Moc, kW | 1,5 |
| Materiał | Żeliwo |
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 25.2 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 12 |
| Moc, kW | 0,56 |
| Materiał | Żeliwo |
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 36 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 15 |
| Moc, kW | 1,5 |
| Materiał | Żeliwo |
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 28.8 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 19 |
| Moc, kW | 1,5 |
| Materiał | Żeliwo |
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 36 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 36.5 |
| Moc, kW | 4 |
| Materiał | Żeliwo |
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 18 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 9.5 |
| Moc, kW | 0,56 |
| Średnica króćca wylotowego | G 1 1/2" |
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 25.2 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 8 |
| Moc, kW | 0,56 |
| Średnica króćca wylotowego | G 2" |
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 28.8 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 12 |
| Moc, kW | 1,1 |
| Średnica króćca wylotowego | G 2" |
| Producent | Dreno |
| Materiał | Żeliwo |
| Średnica króćca wlotowego | DN50 |
| Średnica króćca wylotowego | DN50 |
| Maksymalna średnica wtrąceń stałych, mm | 50 |
| Producent | Dreno |
| Materiał | Żeliwo |
| Średnica króćca wlotowego | DN80 |
| Średnica króćca wylotowego | DN80 |
| Maksymalna średnica wtrąceń stałych, mm | 80 |
| Średnica przyłącza, DN | 100 |
| Producent | Dreno |
| Materiał | Żeliwo |
| Typ połączenia | kołnierzowy |
| Materiał obudowy | żeliwo GG 25 |
| Producent | Dreno |
| Materiał | Żeliwo |
| Rodzaj części | Sprzęganie |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Waga Brutto, kg | 6 |
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 18 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 9.5 |
| Moc, kW | 0,56 |
| Średnica króćca wylotowego | G 1 1/2" |
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 25.2 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 8 |
| Moc, kW | 0,56 |
| Średnica króćca wylotowego | G 2" |
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 28.8 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 12 |
| Moc, kW | 1,1 |
| Średnica króćca wylotowego | G 2" |
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 25.2 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 7 |
| Moc, kW | 0,6 |
| Średnica króćca wylotowego | G 2" |
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 28.8 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 9.5 |
| Moc, kW | 0,8 |
| Średnica króćca wylotowego | G 2" |
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 36 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 13.5 |
| Moc, kW | 1,5 |
| Średnica króćca wylotowego | G 2" |
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 10.8 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 7.5 |
| Moc, kW | 0,37 |
| Średnica króćca wylotowego | G 1 1/4" |


























































































































































