Produkty ETATRON D. S.. Strona 15

ETATRON D.S. projektuje i produkuje szeroką gamę różnych typów pomp dozujących, analizatorów cieczy i stacji dozujących, które są przeznaczone do większości systemów dozowania chemikaliów oraz systemów kontroli i analizy.
Pod zamówienia
Kod: AGT3541420
| Producent | ETATRON D.S. |
| Moc, kW | 0,55 |
| Materiał | AISI 304 stal nierdzewna |
| Zasilanie | 3х380 V, 50 Hz |
| Długość, mm | 1 000 |
12 904 zł
Pod zamówienia
Kod: AGT2661400
| Producent | ETATRON D.S. |
| Moc, kW | 0,75 |
| Materiał | AISI 304 stal nierdzewna |
| Zasilanie | 3х380 V, 50 Hz |
| Długość, mm | 1 000 |
15 188 zł
Pod zamówienia
Kod: SCV0001003
| Producent | ETATRON D.S. |
| Rodzaj | Kabel |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
961 zł
845 zł
Pod zamówienia
Kod: SPS0001201
| Producent | ETATRON D.S. |
| Rodzaj | Ispolnenie «OFF-LINE» (bypass) |
| Materiał obudowy | Plexiglass |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
1 895 zł
Pod zamówienia
Kod: AEL0005022
| Producent | ETATRON D.S. |
| Rodzaj | Czujnik |
| Wielkości mierzone | Rx |
| Zakres pomiarowy | -1000 ... + 1000 mV |
| Temperatura obliczeniowa (max), C | 60 |
526 zł
Pod zamówienia
Kod: AEL0002003
| Producent | ETATRON D.S. |
| Rodzaj | Czujnik |
| Wielkości mierzone | Rx |
| Zakres pomiarowy | -1000 ... + 1000 mV |
| Temperatura obliczeniowa (max), C | 60 |
680 zł
Pod zamówienia
Kod: ASO0000501
| Producent | ETATRON D.S. |
| Wielkości mierzone | Przewodnictwo elektryczne (CD) |
| Zakres pomiarowy | 0 ÷ 200; 0 ÷ 2,000 μS |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
693 zł
Pod zamówienia
Kod: ASO0004102
| Producent | ETATRON D.S. |
| Wielkości mierzone | Przewodnictwo elektryczne (CD) |
| Zakres pomiarowy | 0 ÷ 40,000 μS |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
1 200 zł
Pod zamówienia
Kod: ASO0003301
| Producent | ETATRON D.S. |
| Rodzaj | Czujnik |
| Wielkości mierzone | Nadtlenek |
| Zakres pomiarowy | 0-200 ppm |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
8 400 zł
Pod zamówienia
Kod: ADSLG
| Producent | ETATRON D.S. |
| Wielkości mierzone | Poziom odczynnika |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
195 zł
Pod zamówienia
Kod: AEL0002211
| Producent | ETATRON D.S. |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
706 zł
Pod zamówienia
Kod: ASO0001604
| Producent | ETATRON D.S. |
| Wielkości mierzone | Razem (organiczno/nieorganicznym) chlor |
| Zakres pomiarowy | 0-2 ppm |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
8 676 zł
Pod zamówienia
Kod: ASZ0000201
| Producent | ETATRON D.S. |
| Rodzaj | Bufor |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
69 zł
Pod zamówienia
Kod: AEL0003201
| Producent | ETATRON D.S. |
| Rodzaj | Czujnik |
| Ciśnienie, bar | 4 |
| Wielkości mierzone | pH |
| Zakres pomiarowy | 0-14 pH |
585 zł
Pod zamówienia
Kod: PLX172315E
| Producent | ETATRON D.S. |
| Materiał | PVDF |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Zarządzanie | Mikroprocesor (cyfrowy) |
| Moc, W | 58 |
2 713 zł
Pod zamówienia
Kod: AGT2841700
| Producent | ETATRON D.S. |
| Moc, kW | 1,5 |
| Materiał | AISI 304 stal nierdzewna |
| Zasilanie | 3х380 V, 50 Hz |
| Długość, mm | 1 500 |
18 818 zł
Pod zamówienia
Kod: PBV4337374
| Producent | ETATRON D.S. |
| Prędkość obrotowa, obr/min | 105 |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Zarządzanie | Analog (ręka) |
| Moc, W | 5 Вт |
765 zł
Pod zamówienia
Kod: PBH42305P6
| Producent | ETATRON D.S. |
| Prędkość obrotowa, obr/min | 150 |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Zarządzanie | Analog (ręka) |
| Moc, W | 20 |
2 341 zł
Pod zamówienia
Kod: PPF0236864
| Producent | ETATRON D.S. |
| Prędkość obrotowa, obr/min | 10 |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Zarządzanie | Analog (ręka) |
| Moc, W | 3,5 Вт |
405 zł
Pod zamówienia
Kod: PPF0731164
| Producent | ETATRON D.S. |
| Prędkość obrotowa, obr/min | 60 |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Zarządzanie | Analog (ręka) |
| Moc, W | 3,5 Вт |
540 zł
Pod zamówienia
Kod: CXB4000602
| Producent | ETATRON D.S. |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Zarządzanie | Mikroprocesor (cyfrowy) |
| Moc, W | 15 |
| Ciśnienie, bar | 3 |
2 436 zł
Pod zamówienia
Kod: CXB0065201
| Producent | ETATRON D.S. |
| Prędkość obrotowa, obr/min | 50 |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Zarządzanie | Analog (ręka) |
| Moc, W | 10 Вт |
1 828 zł
Pod zamówienia
Kod: BP0103AA00000
| Producent | ETATRON D.S. |
| Moc, kW | 0,25 |
| Materiał | AISI 316L |
| Zarządzanie | Analog (ręka) |
| Model | AA |
6 786 zł
Pod zamówienia
Kod: BP0312AA00000
| Producent | ETATRON D.S. |
| Moc, kW | 0,25 |
| Materiał | AISI 316L |
| Zarządzanie | Analog (ręka) |
| Model | AA |
6 743 zł
Pod zamówienia
Kod: BP0163AA00600
| Producent | ETATRON D.S. |
| Moc, kW | 0,37 |
| Materiał | AISI 316L |
| Zarządzanie | Analog (ręka) |
| Model | AA |
6 987 zł
Pod zamówienia
Kod: BP0513AA00700
| Producent | ETATRON D.S. |
| Moc, kW | 0,55 |
| Materiał | AISI 316L |
| Zarządzanie | Analog (ręka) |
| Model | AA |
12 552 zł
Pod zamówienia
Kod: BP1027AA00900
| Producent | ETATRON D.S. |
| Moc, kW | 0,75 |
| Materiał | AISI 316L |
| Zarządzanie | Analog (ręka) |
| Model | AA |
14 575 zł
Pod zamówienia
Kod: BP0158BA00000
| Producent | ETATRON D.S. |
| Moc, kW | 0,25 |
| Materiał | PVC |
| Zarządzanie | Analog (ręka) |
| Model | BA |
5 591 zł
Pod zamówienia
Kod: BP0083BA00600
| Producent | ETATRON D.S. |
| Moc, kW | 0,37 |
| Materiał | PVC |
| Zarządzanie | Analog (ręka) |
| Model | BA |
5 835 zł


























































































































































