Produkty ETATRON D. S.. Strona 16

ETATRON D.S. projektuje i produkuje szeroką gamę różnych typów pomp dozujących, analizatorów cieczy i stacji dozujących, które są przeznaczone do większości systemów dozowania chemikaliów oraz systemów kontroli i analizy.
Pod zamówienia
Kod: AD0033AA00100
| Producent | ETATRON D.S. |
| Moc, kW | 0,18 |
| Materiał | AISI 316L |
| Zarządzanie | Analog (ręka) |
| Model | AA |
5 474 zł
Pod zamówienia
Kod: AD0084AA00100
| Producent | ETATRON D.S. |
| Moc, kW | 0,18 |
| Materiał | AISI 316L |
| Zarządzanie | Analog (ręka) |
| Model | AA |
4 492 zł
Pod zamówienia
Kod: AD0019CA00100
| Producent | ETATRON D.S. |
| Moc, kW | 0,18 |
| Materiał | PP |
| Zabezpieczenie przeciwwybuchowe | Nie |
| Zarządzanie | Analog (ręka) |
3 372 zł
Pod zamówienia
Kod: AD0104CA00100
| Producent | ETATRON D.S. |
| Moc, kW | 0,18 |
| Materiał | PP |
| Zabezpieczenie przeciwwybuchowe | Nie |
| Zarządzanie | Analog (ręka) |
3 425 zł
Pod zamówienia
Kod: PLX080385E
| Producent | ETATRON D.S. |
| Materiał | PVDF |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Zarządzanie | Mikroprocesor (cyfrowy) |
| Moc, W | 37 Вт 0,16А |
2 304 zł
Pod zamówienia
Kod: PLX1323101
| Producent | ETATRON D.S. |
| Materiał | PP |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Zarządzanie | Mikroprocesor (cyfrowy) |
| Moc, W | 58 |
3 122 zł
Pod zamówienia
Kod: PLX2322001
| Producent | ETATRON D.S. |
| Materiał | PP |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Zarządzanie | Analog (ręka) |
| Moc, W | 58 |
2 018 zł
Pod zamówienia
Kod: PLX2422801
| Producent | ETATRON D.S. |
| Materiał | PP |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Zarządzanie | Mikroprocesor (cyfrowy) |
| Moc, W | 58 |
1 720 zł
Pod zamówienia
Kod: PLX1703201
| Producent | ETATRON D.S. |
| Materiał | PP |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Zarządzanie | Mikroprocesor (cyfrowy) |
| Moc, W | 58 |
2 692 zł
Pod zamówienia
Kod: PLX3603201
| Producent | ETATRON D.S. |
| Materiał | PP |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Zarządzanie | Mikroprocesor (cyfrowy) |
| Moc, W | 58 |
3 218 zł
Pod zamówienia
Kod: PLX362225
| Producent | ETATRON D.S. |
| Materiał | PVDF |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Zarządzanie | Mikroprocesor (cyfrowy) |
| Moc, W | 37 Вт 0,16А |
2 326 zł
Pod zamówienia
Kod: PLX272315E
| Producent | ETATRON D.S. |
| Moc, kW | 15 |
| Materiał | PVDF |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Zarządzanie | Mikroprocesor (cyfrowy) |
3 473 zł
Pod zamówienia
Kod: PLX3903801
| Producent | ETATRON D.S. |
| Materiał | PP |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Zarządzanie | Mikroprocesor (cyfrowy) |
| Moc, W | 37 Вт 0,16А |
1 763 zł
Pod zamówienia
Kod: РКХ0828901
| Producent | ETATRON D.S. |
| Materiał | PP |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Zarządzanie | Analog (ręka) |
| Model | CC/M |
1 073 zł
Pod zamówienia
Kod: PKX0102801
| Producent | ETATRON D.S. |
| Materiał | PP |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Zarządzanie | Analog (ręka) |
| Moc, W | 32Вт 0,14А |
1 158 zł
Pod zamówienia
Kod: PKX01040A7
| Producent | ETATRON D.S. |
| Materiał | PP |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Zarządzanie | Analog (ręka) |
| Ciśnienie, bar | 2 |
1 205 zł
Pod zamówienia
Kod: PBT2719801
| Producent | ETATRON D.S. |
| Materiał | PVC |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Zarządzanie | Mikroprocesor (cyfrowy) |
| Moc, W | 115 Вт 0,48А |
3 892 zł
Pod zamówienia
Kod: PBT0418401
| Producent | ETATRON D.S. |
| Materiał | PVC |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Zarządzanie | Analog (ręka) |
| Moc, W | 124 Вт 0,54А |
3 876 zł
Pod zamówienia
Kod: PBT1819301
| Producent | ETATRON D.S. |
| Materiał | PVC |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Zarządzanie | Mikroprocesor (cyfrowy) |
| Moc, W | 124 Вт 0,54А |
3 903 zł
Pod zamówienia
Kod: PBT1703701
| Producent | ETATRON D.S. |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Typ Pompy | Elektrozawór dozujący |
| Typ napędu | Elektryczny |
| Dostępność części zamiennych | Tak |
2 867 zł
Pod zamówienia
Kod: PEU453954I
| Producent | ETATRON D.S. |
| Materiał | PVDF |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Zarządzanie | Analog (ręka) |
| Moc, W | 10/32 Вт 1,8А |
2 453 zł
Pod zamówienia
Kod: PEU483944I
| Producent | ETATRON D.S. |
| Materiał | PVDF |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Zarządzanie | Analog (ręka) |
| Moc, W | 7/26 |
2 702 zł
Pod zamówienia
Kod: PEU463934I
| Producent | ETATRON D.S. |
| Materiał | PVDF |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Zarządzanie | Mikroprocesor (cyfrowy) |
| Moc, W | 5/23 Вт 1,4А |
3 419 zł
Pod zamówienia
Kod: CXB8000201
| Producent | ETATRON D.S. |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Zarządzanie | Mikroprocesor (cyfrowy) |
| Model | eTWIN PDP |
| Ciśnienie, bar | 1.5 |
3 233 zł
Pod zamówienia
Kod: CBX8011201
| Producent | ETATRON D.S. |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Zarządzanie | Mikroprocesor (cyfrowy) |
| Model | eTWIN PDE |
| Ciśnienie, bar | 5 |
3 823 zł
Pod zamówienia
Kod: AGT1241303
| Producent | ETATRON D.S. |
| Moc, kW | 0,18 |
| Materiał | PP |
| Zasilanie | 3х380 V, 50 Hz |
| Długość, mm | 700 |
3 986 zł
Pod zamówienia
Kod: AGT1241101
| Producent | ETATRON D.S. |
| Moc, kW | 0,18 |
| Materiał | AISI 316L |
| Zasilanie | 3х380 V, 50 Hz |
| Długość, mm | 800 |
5 093 zł
Pod zamówienia
Kod: AGT3641520
| Producent | ETATRON D.S. |
| Moc, kW | 0,75 |
| Materiał | AISI 304 stal nierdzewna |
| Zasilanie | 3х380 V, 50 Hz |
| Długość, mm | 1 200 |
15 293 zł
Pod zamówienia
Kod: AGT2761600
| Producent | ETATRON D.S. |
| Moc, kW | 1,1 |
| Materiał | AISI 304 stal nierdzewna |
| Zasilanie | 3х380 V, 50 Hz |
| Długość, mm | 1 250 |
18 337 zł
Pod zamówienia
Kod: 2105004
| Producent | ETATRON D.S. |
| Rodzaj | Kabel DIN SN6 - BNC |
| Materiał obudowy | PP |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
462 zł


























































































































































