Produkty FLUIMAC. Strona 21

Fluimac to firma specjalizująca się w rozwoju, projektowaniu i produkcji pomp stosowanych w różnych gałęziach przemysłu: chemicznego, petrochemicznego, drukarskiego, fleksograficznego, środowiskowego, papierniczego, spożywczego, tekstylnego, mechanicznego; a także w galwanotechnice, garbarstwie skóry, przemyśle stoczniowym i garncarstwie.
-
Pompy przemysłowe
- Pompy według typu
-
Pompy do cieczy
- Pompa kwasu azotowego
- Pompa do płynnego szkła
- Pompa do bichromatu potasu, sody kaustycznej
- Pompа do śmietany i pasty
- Pompy do cieczy lepkich
- Pompy do heksanu
- Pompy do gliceryny
- Pompy do kwasu
- Pompy do kleju
- Pompy do farb i lakierów
- Pompy do lodów
- Pompy do dozowania środków chemicznych
- Pompy żywiczne
- Pompy do pompowania alkoholu ЕХ
- Pompy do chłodni
- Pompy do ługu
- Pompy kwasoodporne do cieczy agresywnych
- Pompy według branży, przeznaczenie
- Pompy według producenta
Pod zamówienia
Kod: 1016662
| Natężenie przepływu, l/obr | 0,108 |
| Średnica wewnętrzna węża pompy, mm | 17 |
| Producent | FLUIMAC |
| Wydajność, m3/godz | 0.291 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 40 |
19 865 zł
Pod zamówienia
Kod: 1016670
| Natężenie przepływu, l/obr | 0,017 |
| Średnica wewnętrzna węża pompy, mm | 9 |
| Producent | FLUIMAC |
| Wydajność, m3/godz | 0.093 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 15 |
19 153 zł
Pod zamówienia
Kod: 1016678
| Natężenie przepływu, l/obr | 0,320 |
| Średnica wewnętrzna węża pompy, mm | 25 |
| Producent | FLUIMAC |
| Wydajność, m3/godz | 0.902 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 40 |
31 849 zł
Pod zamówienia
Kod: 1011857
| Producent | FLUIMAC |
| Moc, kW | 0,37 |
| Materiał | AISI 304 stal nierdzewna |
| Prędkość obrotowa, obr/min | 900 |
| Zasilanie | 3х380 V, 50 Hz |
4 596 zł
Pod zamówienia
Kod: 1011867
| Producent | FLUIMAC |
| Moc, kW | 0,18 |
| Materiał | AISI 304 stal nierdzewna |
| Prędkość obrotowa, obr/min | 1 400 |
| Zasilanie | 3х380 V, 50 Hz |
6 951 zł
Pod zamówienia
Kod: 1011875
| Producent | FLUIMAC |
| Moc, kW | 0,25 |
| Materiał | AISI 304 stal nierdzewna |
| Prędkość obrotowa, obr/min | 900 |
| Zasilanie | 3х380 V, 50 Hz |
7 735 zł
Pod zamówienia
Kod: 1011883
| Producent | FLUIMAC |
| Moc, kW | 0,55 |
| Materiał | AISI 304 stal nierdzewna |
| Prędkość obrotowa, obr/min | 700 |
| Zasilanie | 3х380 V, 50 Hz |
12 108 zł
Pod zamówienia
Kod: 1011897
| Producent | FLUIMAC |
| Moc, kW | 1,1 |
| Materiał | AISI 304 stal nierdzewna |
| Prędkość obrotowa, obr/min | 90 |
| Zasilanie | 3х380 V, 50 Hz |
23 543 zł
Pod zamówienia
Kod: P0018SL000085FL
| Producent | FLUIMAC |
| Materiał | FELT |
| Ilość w pompie | 2 |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | PHOENIX P18, PHOENIX P30 |
35 zł
Pod zamówienia
Kod: E-018
| Producent | FLUIMAC |
| Materiał | POM-C |
| Ilość w pompie | 1 |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | PHOENIX P18, PHOENIX P30 |
1 496 zł
Pod zamówienia
Kod: P0018CA105092EC
| Producent | FLUIMAC |
| Materiał | ECTFE |
| Rodzaj części | Zaślepka |
| Ilość w pompie | 2 |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
206 zł
Pod zamówienia
Kod: SFERAINC07008DT
| Ilość w opakowaniu, szt | 1 |
| Producent | FLUIMAC |
| Materiał | EPDM |
| Ilość w pompie | 4 |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
158 zł
Pod zamówienia
Kod: P0050PT004252AL
| Producent | FLUIMAC |
| Materiał | AL |
| Ilość w pompie | 1 |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | PHOENIX P100, PHOENIX P101, PHOENIX P50, PHOENIX P65 |
94 zł
Pod zamówienia
Kod: VITEM20C06055A2
| Producent | FLUIMAC |
| Materiał | AISI stal nierdzewna |
| Rodzaj części | Zbieracz |
| Ilość w pompie | 8 |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
32 zł
Pod zamówienia
Kod: GUARNORC04100DT
| Producent | FLUIMAC |
| Materiał | EPDM |
| Rodzaj części | Pierścień uszczelniający O-RING |
| Ilość w pompie | 4 |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
36 zł
Pod zamówienia
Kod: P0065DF000102PM
| Producent | FLUIMAC |
| Materiał | POM-C |
| Ilość w pompie | 1 |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | PHOENIX P100, PHOENIX P101, PHOENIX P160, PHOENIX P250, PHOENIX P65 |
546 zł
Pod zamówienia
Kod: P0065SL004638FL
| Producent | FLUIMAC |
| Materiał | FELT |
| Ilość w pompie | 1 |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | PHOENIX P100, PHOENIX P101, PHOENIX P65 |
38 zł
Pod zamówienia
Kod: P0065SD005096PP
| Producent | FLUIMAC |
| Materiał | PP |
| Ilość w pompie | 4 |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | PHOENIX P100, PHOENIX P101, PHOENIX P65 |
90 zł
Pod zamówienia
Kod: P0065BC000101PM
| Producent | FLUIMAC |
| Materiał | POM-C |
| Rodzaj części | Rękaw |
| Ilość w pompie | 1 |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
757 zł
Pod zamówienia
Kod: GUARNOMC06045NR
| Producent | FLUIMAC |
| Materiał | NBR |
| Rodzaj części | Pierścień uszczelniający O-RING |
| Ilość w pompie | 4 |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
36 zł
Pod zamówienia
Kod: GUARNORC04187NR
| Producent | FLUIMAC |
| Materiał | NBR |
| Rodzaj części | Pierścień uszczelniający O-RING |
| Ilość w pompie | 4 |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
36 zł
Pod zamówienia
Kod: P0160ME004710NR
| Producent | FLUIMAC |
| Materiał | NBR |
| Rodzaj części | Membrana |
| Ilość w pompie | 2 |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
1 005 zł
Pod zamówienia
Kod: P0160SL004637FL
| Producent | FLUIMAC |
| Materiał | FELT |
| Ilość w pompie | 1 |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | PHOENIX P160, PHOENIX P250 |
38 zł
Pod zamówienia
Kod: P0160SD004404PP
| Producent | FLUIMAC |
| Materiał | PP |
| Ilość w pompie | 4 |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | PHOENIX P160, PHOENIX P250 |
130 zł
Pod zamówienia
Kod: P0007CC000013PP
| Producent | FLUIMAC |
| Materiał | PP |
| Ilość w pompie | 1 |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | PHOENIX P07 |
220 zł
Pod zamówienia
Kod: P0007CP000004FC
| Producent | FLUIMAC |
| Materiał | PVDF+CF |
| Rodzaj części | Obudowa |
| Ilość w pompie | 2 |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
673 zł
Pod zamówienia
Kod: P0007CLR00006PM
| Producent | FLUIMAC |
| Materiał | POM+VTR |
| Rodzaj części | Zbieracz |
| Ilość w pompie | 1 |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
251 zł
Pod zamówienia
Kod: GUARNORC03125NR
| Producent | FLUIMAC |
| Materiał | NBR |
| Rodzaj części | Pierścień uszczelniający O-RING |
| Ilość w pompie | 1 |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
12 zł
Pod zamówienia
Kod: F0100CLR04297A4
| Producent | FLUIMAC |
| Materiał | AISI 316 stal nierdzewna |
| Ilość w pompie | 2 |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | PHOENIX P100 |
2 431 zł
Pod zamówienia
Kod: P0160CLR04222FC
| Producent | FLUIMAC |
| Materiał | PVDF+CF |
| Rodzaj części | Zbieracz |
| Ilość w pompie | 2 |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
3 391 zł


























































































































































