Produkty ROVER POMPE. Strona 4

Marka ROVER POMPE to niezawodny i wysokiej jakości sprzęt do filtrowania i pompowania lepkich cieczy takich jak wino, soki, mleko, piwo, słona woda, oleje roślinne, olej napędowy, emulsje (schłodzone) itp.
Produkty ROVER POMPE od wielu lat są z powodzeniem stosowane w wielu dziedzinach ludzkiej działalności, m.in. w przemyśle spożywczym (nabiał, słodycze, konserwy, tłuszcze i oleje), farmaceutycznym, kosmetycznym, chemicznym i innych.
-
Pompy przemysłowe
- Pompy według typu
- Pompy do cieczy
- Pompy według branży, przeznaczenie
-
Pompy według producenta
-
ROVER POMPE – pompy do pompowania płynów spożywczych, soków, mleka, emulsji, oleju, wina, piwa, brzeczki, zacieru
- Pompy Rover BE-G
- Pompy Rover BE-M IP55
- Pompy Rover BE-T
- Pompy typu by-pass do łazików
- Pompy Rover DRILL NOVAX
- Pompy Rover MARINA NOVAX
- Pompy Rover N
- Pompy Rover NOVAX B do gorących płynów
- Pompy olejowe Rover NOVAX
- Pompy Rover NOVAX-G
- Pompy By-Pass Rover NOVAX-M
- Pompy Rover NOVAX-T
- Seria pomp BE-M Rover
- Pompy z serii Rover
-
ROVER POMPE – pompy do pompowania płynów spożywczych, soków, mleka, emulsji, oleju, wina, piwa, brzeczki, zacieru
Pod zamówienia
Kod: 010000
| Producent | ROVER POMPE |
| Wydajność, m3/godz | 1.7 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 24 |
| Materiał | Brązowy |
| Średnica króćca wlotowego | 20 mm |
501 zł
Pod zamówienia
Kod: 972000 I
| Typ zazębienia przekładni | zewnętrzny |
| Producent | ROVER POMPE |
| Wydajność, m3/godz | 0.9 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 24 |
| Moc, kW | 0,45 |
1 375 zł
Pod zamówienia
Kod: 110000 CE
| Producent | ROVER POMPE |
| Wydajność, m3/godz | 5.1 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 15 |
| Moc, kW | 0,75 |
| Materiał | Brązowy |
1 425 zł
Pod zamówienia
Kod: 630000
| Producent | ROVER POMPE |
| Wydajność, m3/godz | 0.8 |
| Moc, kW | 0,37 |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Wydajność (max), m3/godz | 0.8 |
2 893 zł
Pod zamówienia
Kod: 003802
| Producent | ROVER POMPE |
| Seria pomp | PISTOLA |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Gwarancja, miesiące | 12 |
| GTIN | 8032706071154 |
89 zł
Pod zamówienia
Kod: 030035
| Producent | ROVER POMPE |
| Materiał | guma |
| Rodzaj części | Zestaw części zamiennych |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | ROVER POMPE NOVAX 35T, ROVER POMPE NOVAX 35M, ROVER POMPE NOVAX 30T, ROVER POMPE NOVAX 30M, ROVER POMPE BE-M 30, ROVER POMPE BE-T 35, ROVER POMPE BE-T 30, ROVER POMPE BE-M 35 |
229 zł
Pod zamówienia
Kod: 330035
| Producent | ROVER POMPE |
| Rodzaj części | Кришка вентилятора двигуна |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | ROVER POMPE NOVAX 35T, ROVER POMPE NOVAX 35M, ROVER POMPE NOVAX 30T, ROVER POMPE NOVAX 30M, ROVER POMPE NOVAX 40T, ROVER POMPE BET 40, ROVER POMPE BET 35, ROVER POMPE BET 30, ROVER POMPE BEM 40, ROVER POMPE BEM 35, ROVER POMPE BEM 30, ROVER POMPE NOVAX 40M, ROVER POMPE ROVER 40 |
| GTIN | 8032706071987 |
91 zł
Pod zamówienia
Kod: 710035
| Producent | ROVER POMPE |
| Rodzaj części | електрична коробка двигуна |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | ROVER POMPE BET 50, ROVER POMPE BEM 50, ROVER POMPE NOVAX 50M, ROVER POMPE NOVAX 50T |
| GTIN | 8032706072700 |
119 zł
Pod zamówienia
Kod: 590035
| Producent | ROVER POMPE |
| Rodzaj części | Wirnik |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | ROVER POMPE NOVAX 30T, ROVER POMPE NOVAX DISPENSER 30 |
| GTIN | 8032706072441 |
604 zł
Pod zamówienia
Kod: 957035
| Producent | ROVER POMPE |
| Materiał | Brązowy |
| Rodzaj części | Wirnik |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | ROVER POMPE BE-M 30, ROVER POMPE BE-T 35, ROVER POMPE BE-T 30, ROVER POMPE BE-M 35, ROVER POMPE ROVER 40 |
411 zł
Pod zamówienia
Kod: 988035
| Producent | ROVER POMPE |
| Rodzaj części | Obudowa |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | ROVER POMPE NOVAX DRILL 25, ROVER POMPE MARINA 25 |
| GTIN | 8032706073516 |
589 zł
Pod zamówienia
Kod: 989035
| Producent | ROVER POMPE |
| Rodzaj części | Obudowa |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | ROVER POMPE MARINA 25, ROVER POMPE DRILL 25, ROVER POMPE ROVER 25 |
| GTIN | 8032706071598 |
444 zł
Pod zamówienia
Kod: 975035
| Producent | ROVER POMPE |
| Rodzaj części | Obudowa |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | ROVER POMPE BE-G |
| GTIN | 8032706072908 |
1 404 zł
Pod zamówienia
Kod: 020002-B
| Producent | ROVER POMPE |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | ROVER POMPE NOVAX 25B |
209 zł
Pod zamówienia
Kod: 0100 CE
| Producent | ROVER POMPE |
| Wydajność, m3/godz | 0.42 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 10 |
| Moc, kW | 0,3 |
| Materiał | Brązowy |
524 zł
Pod zamówienia
Kod: 510000
| Producent | ROVER POMPE |
| Wydajność, m3/godz | 2.5 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 12 |
| Moc, kW | 0,45 |
| Materiał | Brązowy |
826 zł
Pod zamówienia
Kod: 940000
| Producent | ROVER POMPE |
| Wydajność, m3/godz | 1.4 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 24 |
| Materiał | AISI stal nierdzewna |
| Średnica króćca wlotowego | 14 mm |
404 zł
Pod zamówienia
Kod: 956000
| Producent | ROVER POMPE |
| Wydajność, m3/godz | 5 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 24 |
| Moc, kW | 0,75 |
| Materiał | Brązowy |
1 878 zł
Pod zamówienia
Kod: 320000
| Producent | ROVER POMPE |
| Wydajność, m3/godz | 5 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 15 |
| Moc, kW | 0,75 |
| Materiał | AISI stal nierdzewna |
1 648 zł
Pod zamówienia
Kod: 300000 BP
| Producent | ROVER POMPE |
| Wydajność, m3/godz | 1.7 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 24 |
| Moc, kW | 0,37 |
| Materiał | Brązowy |
806 zł
Pod zamówienia
Kod: 270002
| Producent | ROVER POMPE |
| Rodzaj części | Osłona pompy |
| Zastosowanie | ROVER POMPE NOVAX 50M, ROVER POMPE NOVAX N50, ROVER POMPE NOVAX 50T |
345 zł
Pod zamówienia
Kod: 110035
| Producent | ROVER POMPE |
| Materiał | guma |
| Rodzaj części | Zestaw części zamiennych |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | ROVER POMPE NOVAX 40T, ROVER POMPE BE-T 40, ROVER POMPE BE-M 40, ROVER POMPE NOVAX 40M |
238 zł
Pod zamówienia
Kod: 340035
| Producent | ROVER POMPE |
| Rodzaj części | Кришка вентилятора двигуна |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | ROVER POMPE BET 50, ROVER POMPE BEM 50, ROVER POMPE NOVAX 50M, ROVER POMPE NOVAX 50T |
| GTIN | 8032706071994 |
129 zł
Pod zamówienia
Kod: 020035
| Producent | ROVER POMPE |
| Rodzaj części | двопозиційний перемикач |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | ROVER POMPE NOVAX 20, ROVER POMPE NOVAX 40 oil, ROVER POMPE NOVAX 40, ROVER POMPE NOVAX 25, ROVER POMPE BE-M 30, ROVER POMPE BE-M 40, ROVER POMPE BE-M 35, ROVER POMPE ROVER 30, ROVER POMPE NOVAX 35, ROVER POMPE NOVAX 30, ROVER POMPE BE-M 20, ROVER POMPE BE-M 25, ROVER POMPE ROVER 20, ROVER POMPE ROVER 25, ROVER POMPE ROVER 35, ROVER POMPE ROVER 40 |
| GTIN | 8032706071741 |
87 zł
Pod zamówienia
Kod: 600035
| Producent | ROVER POMPE |
| Rodzaj części | Wirnik |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | ROVER POMPE NOVAX 40T, ROVER POMPE NOVAX 40M, ROVER POMPE NOVAX N40 |
| GTIN | 8032706072458 |
780 zł
Pod zamówienia
Kod: 050035
| Producent | ROVER POMPE |
| Materiał | Brązowy |
| Rodzaj części | Wirnik |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | ROVER POMPE N-35, ROVER POMPE N-30, ROVER POMPE BE-M 30, ROVER POMPE BE-T 35, ROVER POMPE BE-T 30, ROVER POMPE BE-M 35, ROVER POMPE ROVER 40 |
395 zł
Pod zamówienia
Kod: 968035
| Producent | ROVER POMPE |
| Rodzaj części | Obudowa |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | ROVER POMPE NOVAX 25 М 0.6 |
| GTIN | 8032706070973 |
1 044 zł
Pod zamówienia
Kod: 973035
| Producent | ROVER POMPE |
| Rodzaj części | Obudowa |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | ROVER POMPE DISPENSER, ROVER POMPE BE-M 25 IP 55, ROVER POMPE BE-M 25 |
| GTIN | 8032706070942 |
713 zł
Pod zamówienia
Kod: 974035
| Producent | ROVER POMPE |
| Rodzaj części | Obudowa |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | ROVER POMPE NOVAX G |
| GTIN | 8032706072915 |
1 603 zł
Pod zamówienia
Kod: 520000
| Producent | ROVER POMPE |
| Wydajność, m3/godz | 0.9 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 10 |
| Moc, kW | 0,45 |
| Materiał | Brązowy |
790 zł


























































































































































