Produkty ROVER POMPE. Strona 5

Marka ROVER POMPE to niezawodny i wysokiej jakości sprzęt do filtrowania i pompowania lepkich cieczy takich jak wino, soki, mleko, piwo, słona woda, oleje roślinne, olej napędowy, emulsje (schłodzone) itp.
Produkty ROVER POMPE od wielu lat są z powodzeniem stosowane w wielu dziedzinach ludzkiej działalności, m.in. w przemyśle spożywczym (nabiał, słodycze, konserwy, tłuszcze i oleje), farmaceutycznym, kosmetycznym, chemicznym i innych.
-
Pompy przemysłowe
- Pompy według typu
- Pompy do cieczy
- Pompy według branży, przeznaczenie
-
Pompy według producenta
-
ROVER POMPE – pompy do pompowania płynów spożywczych, soków, mleka, emulsji, oleju, wina, piwa, brzeczki, zacieru
- Pompy Rover BE-G
- Pompy Rover BE-M IP55
- Pompy Rover BE-T
- Pompy typu by-pass do łazików
- Pompy Rover DRILL NOVAX
- Pompy Rover MARINA NOVAX
- Pompy Rover N
- Pompy Rover NOVAX B do gorących płynów
- Pompy olejowe Rover NOVAX
- Pompy Rover NOVAX-G
- Pompy By-Pass Rover NOVAX-M
- Pompy Rover NOVAX-T
- Seria pomp BE-M Rover
- Pompy z serii Rover
-
ROVER POMPE – pompy do pompowania płynów spożywczych, soków, mleka, emulsji, oleju, wina, piwa, brzeczki, zacieru
Pod zamówienia
Kod: 140000
| Producent | ROVER POMPE |
| Wydajność, m3/godz | 2.5 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 12 |
| Moc, kW | 0,45 |
| Materiał | Brązowy |
998 zł
Pod zamówienia
Kod: 810000
| Producent | ROVER POMPE |
| Wydajność, m3/godz | 2 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 24 |
| Moc, kW | 0,37 |
| Materiał | AISI stal nierdzewna |
1 554 zł
Pod zamówienia
Kod: 060000
| Producent | ROVER POMPE |
| Wydajność, m3/godz | 5 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 20 |
| Materiał | Brązowy |
| Średnica króćca wlotowego | 30 mm |
727 zł
Pod zamówienia
Kod: 540000 BP
| Producent | ROVER POMPE |
| Wydajność, m3/godz | 2.4 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 24 |
| Moc, kW | 0,6 |
| Materiał | Brązowy |
1 133 zł
Pod zamówienia
Kod: 988000
| Producent | ROVER POMPE |
| Wydajność, m3/godz | 1.55 |
| Moc, kW | 0,6 |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Wydajność (max), m3/godz | 1.55 |
4 549 zł
Pod zamówienia
Kod: 0900
| Producent | ROVER POMPE |
| Materiał | guma |
| Rodzaj części | Zestaw części zamiennych |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | ROVER POMPE NOVAX 10, ROVER POMPE BE-M 10 |
78 zł
Pod zamówienia
Kod: 970035
| Producent | ROVER POMPE |
| Rodzaj części | Кришка вентилятора двигуна |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | ROVER POMPE MARINA 12, ROVER POMPE 24V |
| GTIN | 8032706073257 |
93 zł
Pod zamówienia
Kod: 150035
| Producent | ROVER POMPE |
| Rodzaj części | перемикач високої потужності |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | ROVER POMPE BE-M 50, ROVER POMPE NOVAX 50M |
| GTIN | 8032706071857 |
397 zł
Pod zamówienia
Kod: 958035
| Producent | ROVER POMPE |
| Rodzaj części | Wirnik |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | ROVER POMPE NOVAX 40T, ROVER POMPE NOVAX 40M |
| GTIN | 8032706073677 |
629 zł
Pod zamówienia
Kod: 400035
| Producent | ROVER POMPE |
| Materiał | Brązowy |
| Rodzaj części | Wirnik |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | ROVER POMPE BE-M 40 |
548 zł
Pod zamówienia
Kod: 981035
| Producent | ROVER POMPE |
| Rodzaj części | Obudowa |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | ROVER POMPE NOVAX 30 CE |
| GTIN | 8032706072861 |
1 003 zł
Pod zamówienia
Kod: 984035
| Producent | ROVER POMPE |
| Rodzaj części | Obudowa |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | ROVER POMPE N 30., ROVER POMPE ROVER 30 CE |
| GTIN | 8032706072830 |
596 zł
Pod zamówienia
Kod: 460035
| Producent | ROVER POMPE |
| Rodzaj części | Obudowa |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | ROVER POMPE BE-M 25 - HP 0.6 |
| GTIN | 8032706072236 |
576 zł
Pod zamówienia
Kod: 300000
| Producent | ROVER POMPE |
| Wydajność, m3/godz | 1.7 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 25 |
| Moc, kW | 0,37 |
| Materiał | Brązowy |
624 zł
Pod zamówienia
Kod: 170000
| Producent | ROVER POMPE |
| Wydajność, m3/godz | 5 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 15 |
| Moc, kW | 0,75 |
| Materiał | Brązowy |
1 296 zł
Pod zamówienia
Kod: 820000
| Producent | ROVER POMPE |
| Wydajność, m3/godz | 2 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 24 |
| Moc, kW | 0,37 |
| Materiał | AISI stal nierdzewna |
1 554 zł
Pod zamówienia
Kod: 080000
| Producent | ROVER POMPE |
| Wydajność, m3/godz | 5 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 20 |
| Materiał | Brązowy |
| Średnica króćca wlotowego | 35 mm |
768 zł
Pod zamówienia
Kod: 490000
| Producent | ROVER POMPE |
| Wydajność, m3/godz | 0.3 |
| Moc, kW | 0,37 |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Wydajność (max), m3/godz | 0.3 |
1 720 zł
Pod zamówienia
Kod: 983000
| Producent | ROVER POMPE |
| Wydajność, m3/godz | 0.8 |
| Moc, kW | 0,45 |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Wydajność (max), m3/godz | 0.8 |
4 987 zł
Pod zamówienia
Kod: 003803
| Producent | ROVER POMPE |
| Seria pomp | PISTOLA |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Gwarancja, miesiące | 12 |
| GTIN | 8032706071123 |
320 zł
Pod zamówienia
Kod: 991035
| Producent | ROVER POMPE |
| Materiał | guma |
| Rodzaj części | Zestaw części zamiennych |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | ROVER POMPE DRILL 20, ROVER POMPE DRILL 14, ROVER POMPE ROVER 20 CE, ROVER POMPE NOVAX DRILL 14, ROVER POMPE NOVAX DRILL 20, ROVER POMPE MARINA 20, ROVER POMPE BE-M 20 |
73 zł
Pod zamówienia
Kod: 290035
| Producent | ROVER POMPE |
| Rodzaj części | вентилятор охолодження двигуна |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | ROVER POMPE MARINA 25, ROVER POMPE NOVAX 10, ROVER POMPE NOVAX 20, ROVER POMPE NOVAX 14, ROVER POMPE NOVAX 25, ROVER POMPE BEM 25, ROVER POMPE BEM 10, ROVER POMPE BEM 20, ROVER POMPE BEM 14, ROVER POMPE ROVER 30, ROVER POMPE MARINA 20, ROVER POMPE ROVER 20, ROVER POMPE ROVER 25, ROVER POMPE ROVER 35 |
| GTIN | 8032706071949 |
60 zł
Pod zamówienia
Kod: 730035
| Producent | ROVER POMPE |
| Rodzaj części | перемикач високої потужності |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | ROVER POMPE BE-T 50, ROVER POMPE NOVAX 50T |
| GTIN | 8032706072977 |
530 zł
Pod zamówienia
Kod: 610035
| Producent | ROVER POMPE |
| Rodzaj części | Wirnik |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | ROVER POMPE NOVAX 50M, ROVER POMPE NOVAX N50, ROVER POMPE NOVAX 50T |
| GTIN | 8032706072465 |
1 005 zł
Pod zamówienia
Kod: 060035
| Producent | ROVER POMPE |
| Materiał | Brązowy |
| Rodzaj części | Wirnik |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | ROVER POMPE N-40, ROVER POMPE BE-T 40, ROVER POMPE BE-M 40 |
546 zł
Pod zamówienia
Kod: 966035
| Producent | ROVER POMPE |
| Rodzaj części | Obudowa |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | ROVER POMPE NOVAX 40 T, ROVER POMPE NOVAX 40 M |
| GTIN | 8032706070997 |
1 755 zł
Pod zamówienia
Kod: 972035
| Producent | ROVER POMPE |
| Rodzaj części | Obudowa |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | ROVER POMPE BE-M 30, ROVER POMPE BE-M 35 |
| GTIN | 8032706070959 |
1 080 zł
Pod zamówienia
Kod: 470035
| Producent | ROVER POMPE |
| Rodzaj części | Obudowa |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | ROVER POMPE BE-M 30, ROVER POMPE BE-M 35 |
| GTIN | 8032706072243 |
554 zł
Pod zamówienia
Kod: 260000
| Producent | ROVER POMPE |
| Wydajność, m3/godz | 2.4 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 12 |
| Moc, kW | 0,45 |
| Materiał | Brązowy |
826 zł
Pod zamówienia
Kod: 180000
| Producent | ROVER POMPE |
| Wydajność, m3/godz | 6.5 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 15 |
| Moc, kW | 0,9 |
| Materiał | Brązowy |
1 470 zł


























































































































































