Produkty Veneroni. Strona 6

Najnowocześniejsza technologia, maksymalna wydajność, sprawdzona jakość: od 1957 roku Veneroni Srl jest punktem odniesienia w branży pomp do podnoszenia wody do nawadniania, rekultywacji, akwakultury i oczyszczania ścieków. W ciągłej ekspansji i ewolucji, Veneroni Srl, dzięki doświadczeniu i know-how swojego wyspecjalizowanego personelu, jest w stanie wspierać klienta w całym procesie projektowania i produkcji pomp, z pasją i kompetencjami.
-
Pompy przemysłowe
- Pompy według typu
- Pompy do cieczy
- Pompy według branży, przeznaczenie
-
Pompy według producenta
-
VENERONI – pompy przemysłowe do nawadniania, irygacji, mieszalniki do lagun
- Pompa mieszająca od WOM MLC
- Ciągnikowa pompa śrubowaETR z obrotem hydrauliczną
- Pompa pionowa LVT od WOM
- Pompa pionowa LVTM z WOM i śrubą mieszającą
- Pompa ATS od WOM z obrotem hydraulicznym i telesko
- Pompa LKE do suchej zabudowy
- Pompa wysokociśnieniowa LKT od WOM
- Osiowa pompa śmigła E, S
- Pompa głębinowa z napędem hydraulicznym LSI
- Elektryczna pompa głębinowa LSE
- Elektryczna pompa pionowa LVE
- Elektryczna pompa pionowa LVEM ze śmigłem mieszają
- Pompa odśrodkowa ABN z ramą
- Pompa odśrodkowa ATN z WOM z ręcznym obrotem
- Pompa odśrodkowa ATR z WOM z obrotem hydraulicznym
-
VENERONI – pompy przemysłowe do nawadniania, irygacji, mieszalniki do lagun
Pod zamówienia
Kod: 1027173
| Producent | Veneroni |
| Wydajność, m3/godz | 198 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 12 |
| Moc, kW | 9,2 |
| Materiał | Żeliwo |
3 zł
Pod zamówienia
Kod: 1027181
| Producent | Veneroni |
| Wydajność, m3/godz | 252 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 15 |
| Moc, kW | 11 |
| Materiał | Żeliwo |
3 zł
Pod zamówienia
Kod: 1027189
| Producent | Veneroni |
| Wydajność, m3/godz | 306 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 19 |
| Moc, kW | 18,5 |
| Materiał | Żeliwo |
3 zł
Pod zamówienia
Kod: 1027197
| Producent | Veneroni |
| Wydajność, m3/godz | 360 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 20 |
| Moc, kW | 22 |
| Materiał | Żeliwo |
3 zł
Pod zamówienia
Kod: 1027205
| Producent | Veneroni |
| Wydajność, m3/godz | 414 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 25 |
| Moc, kW | 30 |
| Materiał | Żeliwo |
3 zł
Pod zamówienia
Kod: 1027213
| Producent | Veneroni |
| Wydajność, m3/godz | 198 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 11 |
| Moc, kW | 11 |
| Materiał | Żeliwo |
3 zł
Pod zamówienia
Kod: 1027221
| Producent | Veneroni |
| Wydajność, m3/godz | 252 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 15 |
| Moc, kW | 15 |
| Materiał | Żeliwo |
3 zł
Pod zamówienia
Kod: 1027229
| Producent | Veneroni |
| Wydajność, m3/godz | 306 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 20 |
| Moc, kW | 18,5 |
| Materiał | Żeliwo |
3 zł
Pod zamówienia
Kod: 1027238
| Producent | Veneroni |
| Wydajność, m3/godz | 360 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 20 |
| Moc, kW | 30 |
| Materiał | Żeliwo |
3 zł
Pod zamówienia
Kod: 1027246
| Producent | Veneroni |
| Wydajność, m3/godz | 700 |
| Moc na wale, km | 40,7-81,6 |
| Wydajność (max), m3/godz | 700 |
| Prędkość obrotowa WOM, obr./min. | 540 |
3 zł
Pod zamówienia
Kod: 1027254
| Producent | Veneroni |
| Wydajność, m3/godz | 700 |
| Moc na wale, km | 40,7-81,6 |
| Wydajność (max), m3/godz | 700 |
| Prędkość obrotowa WOM, obr./min. | 540 |
3 zł
Pod zamówienia
Kod: 1027262
| Producent | Veneroni |
| Wydajność, m3/godz | 700 |
| Moc na wale, km | 40,7-81,6 |
| Wydajność (max), m3/godz | 700 |
| Prędkość obrotowa WOM, obr./min. | 540 |
3 zł
Pod zamówienia
Kod: 1027270
| Producent | Veneroni |
| Wydajność, m3/godz | 1080 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 7.5 |
| Średnica króćca wylotowego | 300 mm |
| Wysokość podnoszenia (max), m.w.St | 7.5 |
3 zł
Pod zamówienia
Kod: 1027278
| Producent | Veneroni |
| Wydajność, m3/godz | 1800 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 8.4 |
| Średnica króćca wylotowego | 400 mm |
| Wysokość podnoszenia (max), m.w.St | 8.4 |
3 zł
Pod zamówienia
Kod: 1027286
| Producent | Veneroni |
| Wydajność, m3/godz | 1080 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 7.5 |
| Średnica króćca wylotowego | 300 mm |
| Wysokość podnoszenia (max), m.w.St | 7.5 |
3 zł
Pod zamówienia
Kod: 1027294
| Producent | Veneroni |
| Wydajność, m3/godz | 1800 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 8.4 |
| Średnica króćca wylotowego | 400 mm |
| Wysokość podnoszenia (max), m.w.St | 8.4 |
3 zł
Pod zamówienia
Kod: 1027302
| Producent | Veneroni |
| Wydajność, m3/godz | 3600 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 5.8 |
| Średnica króćca wylotowego | 500 mm |
| Wysokość podnoszenia (max), m.w.St | 5.8 |
3 zł
Pod zamówienia
Kod: 1027043
| Producent | Veneroni |
| Wydajność, m3/godz | 2790 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 8.4 |
| Wysokość podnoszenia (max), m.w.St | 8.4 |
| Wydajność (max), m3/godz | 2790 |
3 zł
Pod zamówienia
Kod: 1026959
| Producent | Veneroni |
| Wydajność, m3/godz | 90 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 9 |
| Moc, kW | 4 |
| Materiał | Żeliwo |
3 zł
Pod zamówienia
Kod: 1026967
| Producent | Veneroni |
| Wydajność, m3/godz | 414 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 25 |
| Moc, kW | 30 |
| Materiał | Żeliwo |
3 zł
Pod zamówienia
Kod: 1026975
| Producent | Veneroni |
| Wydajność, m3/godz | 414 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 25 |
| Moc, kW | 30 |
| Materiał | Żeliwo |
3 zł
Pod zamówienia
Kod: 1026983
| Producent | Veneroni |
| Wydajność, m3/godz | 90 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 9 |
| Moc, kW | 4 |
| Materiał | Żeliwo |
3 zł
Pod zamówienia
Kod: 1027006
| Producent | Veneroni |
| Wydajność, m3/godz | 2700 |
| Średnica króćca wylotowego | 500 mm |
| Prędkość obrotowa, obr/min | 750 |
| Moc na wale, km | 75 |
3 zł
Pod zamówienia
Kod: 1027033
| Producent | Veneroni |
| Wydajność, m3/godz | 1800 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 8.4 |
| Średnica króćca wylotowego | 400 mm |
| Wysokość podnoszenia (max), m.w.St | 8.4 |
3 zł
Pod zamówienia
Kod: 1026992
| Producent | Veneroni |
| Wydajność, m3/godz | 700 |
| Moc na wale, km | 40,7-81,6 |
| Wydajność (max), m3/godz | 700 |
| Prędkość obrotowa WOM, obr./min. | 540 |
3 zł
Pod zamówienia
Kod: 1027000
| Producent | Veneroni |
| Wydajność, m3/godz | 700 |
| Moc na wale, km | 40,7-81,6 |
| Wydajność (max), m3/godz | 700 |
| Prędkość obrotowa WOM, obr./min. | 540 |
3 zł
Pod zamówienia
Kod: 1027013
| Producent | Veneroni |
| Wydajność, m3/godz | 300 |
| Moc, kW | 15 |
| Materiał | AISI 304 stal nierdzewna |
| Wydajność (max), m3/godz | 300 |
3 zł
Pod zamówienia
Kod: 1027021
| Producent | Veneroni |
| Wydajność, m3/godz | 350 |
| Moc, kW | 18,5 |
| Materiał | AISI 304 stal nierdzewna |
| Wydajność (max), m3/godz | 350 |
3 zł
Pod zamówienia
Kod: 1027005
| Producent | Veneroni |
| Wydajność, m3/godz | 700 |
| Moc na wale, km | 40,7-81,6 |
| Wydajność (max), m3/godz | 700 |
| Prędkość obrotowa WOM, obr./min. | 540 |
3 zł
Pod zamówienia
Kod: 1027117
| Producent | Veneroni |
| Wydajność, m3/godz | 522 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 31 |
| Materiał | Żeliwo |
| Średnica króćca wylotowego | 150 mm |
3 zł


























































































































































