- Główna
- Pompy przemysłowe
- Pompy do cieczy | strona: 4
Pompy do cieczy | strona: 4

Do pompowania wody, płynnej żywności, ścieków, cieczy aktywnych chemicznie, kwasów, zasad, alkoholi, oleju i produktów ropopochodnych. Zapewnienie cykli technologicznych dla zakładów obróbki drewna, pompy oleju termicznego, pompy kleju i pompy do systemów suszarek. Pompy do ogrzewania, zaopatrzenia w wodę.
Pompy do bitumu
Pompa Ex do spuszczania płynów
Pompa kwasu azotowego
Pompa do dozowania podchlorynu, chloru
Pompa do płynnego szkła
Pompka do tłuszczu
Pompa do bichromatu potasu, sody kaustycznej
Pompа do śmietany i pasty
Pompa do ryb i owoce morza
Pompa syropu
Pompa do smietany
Pompa do węglowodorów
Pompka do mięsa mielonego
Pompa do czekolady i masy
Pompa do emulsji i zawieszenia
Pompa przypraw i soli
Pompa ziarna sera
Pompa ekstraktu
Pompy do wody amoniakalnej, wodorotlenek amonu NH4OH
Pompy do wywaru, zacieru
Pompy do wina
Pompy wodne
Pompy do cieczy lepkich
Pompy do heksanu
Pompy do gliceryny
Pompy do płynnej paszy
Pompy do płynu nawozowego RSM (roztwory saletry amonowej i mocznika)
Pompy do ceramiczne poślizgu
Pompy do kwasu
Pompy do kleju
Pompy do farb i lakierów
Pompy oleju opałowego
Pompy do mleka
Pompy do lodów
Pompy do mocznika, płynnych nawozów, amoniaku
Pompy do produktów naftowych, benzyny, oleju napędowego
Pompy do melasy
Pompy do wody przegrzanej
Pompa permeatu
Pompy do piwa
Pompy do dozowania środków chemicznych
Pompy do podrobów i odpadów poubojowych
Pompy do oleju roślinnego
Pompy żywiczne
Pompy do pompowania alkoholu ЕХ
Pompy do ścieków
Pompy do nawozów
Pompy do chłodni
Pompy do szlamu
Pompy do ługu
Pompy glikolu etylenowego
Pompy kwasoodporne do cieczy agresywnych
Pompy oleju termicznego +350
Pompy spożywcze do soków, koncentr
Wybór według parametrów
Producent: BTS EngineeringOczyścić
Na stanie
Kod: 1019543
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 52 |
| Moc, kW | 1,45 |
| Materiał | AISI 316 stal nierdzewna |
| Średnica króćca wlotowego | G 1" |
8 809 zł
Na stanie
Kod: 1025980
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 280 |
| Moc, kW | 7,5 |
| Materiał | AISI 316 stal nierdzewna |
| Prędkość obrotowa, obr/min | 1 450 |
25 621 zł
Na stanie
Kod: 1024752
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 50 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 32 |
| Moc, kW | 7,5 |
| Materiał | AISI 304 stal nierdzewna |
12 941 zł
Na stanie
Kod: 1024755
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 50 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 50 |
| Moc, kW | 15 |
| Materiał | AISI 304 stal nierdzewna |
20 273 zł
Na stanie
Kod: 1024894
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 200 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 32 |
| Moc, kW | 30 |
| Materiał | AISI 304 stal nierdzewna |
45 452 zł
Na stanie
Kod: 1024907
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 374 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 28 |
| Moc, kW | 45 |
| Materiał | AISI 304 stal nierdzewna |
62 176 zł
Na stanie
Kod: 1027350
| Producent | BTS Engineering |
| Materiał | AISI 316L |
| Średnica króćca wylotowego | 25 mm |
| Temperatura (max), C | 100 |
| Wysokość, mm | 1 200 |
3 985 zł
Na stanie
Kod: 1027354
| Producent | BTS Engineering |
| Materiał | AISI 316L |
| Średnica króćca wylotowego | 25 mm |
| Temperatura (max), C | 100 |
| Wysokość, mm | 1 200 |
4 336 zł
Na stanie
Kod: 1051862
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 4 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 32 |
| Moc, kW | 1,5 |
| Materiał | stal węglowa |
10 408 zł
Na stanie
Kod: 1000974
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 42 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 54 |
| Moc, kW | 9,2 |
| Materiał | AISI 304 stal nierdzewna |
8 600 zł
Na stanie
Kod: 1000981
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 22 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 54 |
| Moc, kW | 4 |
| Materiał | AISI 316 stal nierdzewna |
8 486 zł
Na stanie
Kod: 1000992
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 3.5 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 71 |
| Moc, kW | 1,1 |
| Materiał | AISI 316 stal nierdzewna |
4 215 zł
Na stanie
Kod: 1000995
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 8 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 29 |
| Moc, kW | 0,55 |
| Materiał | AISI 316 stal nierdzewna |
3 008 zł
Na stanie
Kod: 1000998
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 8 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 57 |
| Moc, kW | 1,1 |
| Materiał | AISI 316 stal nierdzewna |
4 077 zł
Na stanie
Kod: 1000999
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 8 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 67 |
| Moc, kW | 1,5 |
| Materiał | AISI 316 stal nierdzewna |
4 406 zł
Na stanie
Kod: 1001000
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 8 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 76 |
| Moc, kW | 1,5 |
| Materiał | AISI 316 stal nierdzewna |
3 907 zł
Na stanie
Kod: 1001005
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 12 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 51 |
| Moc, kW | 2,2 |
| Materiał | AISI 316 stal nierdzewna |
4 250 zł
Na stanie
Kod: 1001006
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 12 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 51 |
| Moc, kW | 2,2 |
| Materiał | AISI 316 stal nierdzewna |
5 996 zł
Na stanie
Kod: 1001008
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 12 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 61 |
| Moc, kW | 2,2 |
| Materiał | AISI 316 stal nierdzewna |
6 134 zł
Na stanie
Kod: 1014202
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 3.5 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 45 |
| Moc, kW | 0,75 |
| Materiał | AISI 316 stal nierdzewna |
3 445 zł
Na stanie
Kod: 1023918
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 43.3 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 38 |
| Moc, kW | 7,5 |
| Materiał | AISI 304 stal nierdzewna |
8 965 zł
Na stanie
Kod: 1017419
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 280 |
| Moc, kW | 7,5 |
| Materiał | Żeliwo |
| Średnica króćca wlotowego | DN65 |
14 366 zł
Na stanie
Kod: 1017421
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 500 |
| Moc, kW | 15 |
| Materiał | Żeliwo |
| Średnica króćca wlotowego | DN80 |
23 362 zł
Na stanie
Kod: 1023818
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 80 |
| Moc, kW | 2,35 |
| Materiał | AISI 316 stal nierdzewna |
| Średnica króćca wlotowego | G 1 1/2" |
13 256 zł
Na stanie
Kod: 1014051
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 300 |
| Moc, kW | 22 |
| Materiał | Żeliwo |
| Średnica króćca wylotowego | DN200 |
20 913 zł
Na stanie
Kod: 1000956
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 100 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 50 |
| Moc, kW | 22 |
| Materiał | AISI 201 stal nierdzewna |
17 779 zł
Na stanie
Kod: 1000957
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 25 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 32 |
| Moc, kW | 4 |
| Materiał | AISI 201 stal nierdzewna |
8 852 zł
Na stanie
Kod: 1000959
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 25 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 50 |
| Moc, kW | 7,5 |
| Materiał | AISI 201 stal nierdzewna |
8 772 zł
Na stanie
Kod: 1010961
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 50 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 12.5 |
| Moc, kW | 3 |
| Materiał | AISI 201 stal nierdzewna |
5 455 zł
Na stanie
Kod: 1000964
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 50 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 50 |
| Moc, kW | 15 |
| Materiał | AISI 201 stal nierdzewna |
19 478 zł

















































































































































































































