- Główna
- Pompy przemysłowe
- Pompy do cieczy | strona: 5
Pompy do cieczy | strona: 5

Do pompowania wody, płynnej żywności, ścieków, cieczy aktywnych chemicznie, kwasów, zasad, alkoholi, oleju i produktów ropopochodnych. Zapewnienie cykli technologicznych dla zakładów obróbki drewna, pompy oleju termicznego, pompy kleju i pompy do systemów suszarek. Pompy do ogrzewania, zaopatrzenia w wodę.
Pompy do bitumu
Pompa Ex do spuszczania płynów
Pompa kwasu azotowego
Pompa do dozowania podchlorynu, chloru
Pompa do płynnego szkła
Pompka do tłuszczu
Pompa do bichromatu potasu, sody kaustycznej
Pompа do śmietany i pasty
Pompa do ryb i owoce morza
Pompa syropu
Pompa do smietany
Pompa do węglowodorów
Pompka do mięsa mielonego
Pompa do czekolady i masy
Pompa do emulsji i zawieszenia
Pompa przypraw i soli
Pompa ziarna sera
Pompa ekstraktu
Pompy do wody amoniakalnej, wodorotlenek amonu NH4OH
Pompy do wywaru, zacieru
Pompy do wina
Pompy wodne
Pompy do cieczy lepkich
Pompy do heksanu
Pompy do gliceryny
Pompy do płynnej paszy
Pompy do płynu nawozowego RSM (roztwory saletry amonowej i mocznika)
Pompy do ceramiczne poślizgu
Pompy do kwasu
Pompy do kleju
Pompy do farb i lakierów
Pompy oleju opałowego
Pompy do mleka
Pompy do lodów
Pompy do mocznika, płynnych nawozów, amoniaku
Pompy do produktów naftowych, benzyny, oleju napędowego
Pompy do melasy
Pompy do wody przegrzanej
Pompa permeatu
Pompy do piwa
Pompy do dozowania środków chemicznych
Pompy do podrobów i odpadów poubojowych
Pompy do oleju roślinnego
Pompy żywiczne
Pompy do pompowania alkoholu ЕХ
Pompy do ścieków
Pompy do nawozów
Pompy do chłodni
Pompy do szlamu
Pompy do ługu
Pompy glikolu etylenowego
Pompy kwasoodporne do cieczy agresywnych
Pompy oleju termicznego +350
Pompy spożywcze do soków, koncentr
Wybór według parametrów
Producent: BTS EngineeringOczyścić
Na stanie
Kod: 1024406
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 12.5 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 32 |
| Moc, kW | 3 |
| Materiał | AISI 304 stal nierdzewna |
7 196 zł
Na stanie
Kod: 1024737
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 50 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 32 |
| Moc, kW | 7,5 |
| Materiał | AISI 304 stal nierdzewna |
13 145 zł
Na stanie
Kod: 1027337
| Producent | BTS Engineering |
| Prędkość obrotowa, obr/min | 10 000 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Zabezpieczenie przeciwwybuchowe | Nie |
1 758 zł
Na stanie
Kod: 1027339
| Producent | BTS Engineering |
| Prędkość obrotowa, obr/min | 10 000 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Zabezpieczenie przeciwwybuchowe | Nie |
1 758 zł
Na stanie
Kod: 1027340
| Producent | BTS Engineering |
| Prędkość obrotowa, obr/min | 9 500 |
| Zabezpieczenie przeciwwybuchowe | Tak |
| Moc, W | 375 |
| Ciśnienie powietrza (max), bar | 7 |
3 032 zł
Na stanie
Kod: 1027353
| Producent | BTS Engineering |
| Materiał | AISI 316L |
| Średnica króćca wylotowego | 25 mm |
| Temperatura (max), C | 100 |
| Wysokość, mm | 1 000 |
3 223 zł
Na stanie
Kod: 1034786
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 21.8 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 38 |
| Moc, kW | 5,5 |
| Materiał | AISI 304 stal nierdzewna |
8 926 zł
Na stanie
Kod: 1035435
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 25 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 30 |
| Moc, kW | 5,5 |
| Materiał | Żeliwo |
5 128 zł
Na stanie
Kod: 1035610
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 30 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 25 |
| Moc, kW | 4 |
| Średnica króćca wylotowego | DN80 |
4 015 zł
Na stanie
Kod: 1035611
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 80 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 30 |
| Moc, kW | 15 |
| Średnica króćca wylotowego | DN100 |
16 068 zł
Na stanie
Kod: 1051863
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 4.5 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 50 |
| Moc, kW | 3 |
| Materiał | stal węglowa |
12 935 zł
Na stanie
Kod: 1051864
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 6.3 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 50 |
| Moc, kW | 4 |
| Materiał | stal węglowa |
13 885 zł
Na stanie
Kod: 1051865
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 12.5 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 50 |
| Moc, kW | 5,5 |
| Materiał | stal węglowa |
16 692 zł
Na stanie
Kod: 1051866
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 25 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 50 |
| Moc, kW | 7,5 |
| Materiał | stal węglowa |
17 492 zł
Na stanie
Kod: 1051867
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 25 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 80 |
| Moc, kW | 15 |
| Materiał | stal węglowa |
27 684 zł
Na stanie
Kod: 1051868
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 50 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 50 |
| Moc, kW | 15 |
| Materiał | stal węglowa |
25 676 zł
Na stanie
Kod: 1051869
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 50 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 80 |
| Moc, kW | 22 |
| Materiał | stal węglowa |
32 024 zł
Na stanie
Kod: 1051870
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 100 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 50 |
| Moc, kW | 22 |
| Materiał | stal węglowa |
31 355 zł
Na stanie
Kod: 1051871
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 6.3 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 50 |
| Moc, kW | 4 |
| Materiał | stal węglowa |
12 654 zł
Na stanie
Kod: 1051872
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 25 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 50 |
| Moc, kW | 7,5 |
| Materiał | stal węglowa |
15 634 zł
Pod zamówienia
Kod: 1000015034
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 6 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 12 |
| Materiał | AL |
| Średnica króćca wlotowego | 41 mm |
2 961 zł
Pod zamówienia
Kod: 1000015035
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 6 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 12 |
| Materiał | AISI 304 stal nierdzewna |
| Średnica króćca wlotowego | 42mm |
4 529 zł
Pod zamówienia
Kod: 1000015036
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 6 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 12 |
| Materiał | AISI 316L |
| Średnica króćca wlotowego | 42mm |
5 097 zł
Pod zamówienia
Kod: 1000015037
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 6 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 12 |
| Materiał | PP |
| Średnica króćca wlotowego | 41 mm |
3 784 zł
Pod zamówienia
Kod: 1000015038
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 6 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 12 |
| Materiał | PVDF |
| Średnica króćca wlotowego | 41 mm |
6 599 zł
Pod zamówienia
Kod: 1000015039
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 6 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 12 |
| Materiał | PTFE |
| Średnica króćca wlotowego | 50 mm |
15 196 zł
Pod zamówienia
Kod: 1000015040
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 6 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 30 |
| Materiał | AL |
| Średnica króćca wlotowego | 41 mm |
3 372 zł
Pod zamówienia
Kod: 1000015041
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 6 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 30 |
| Materiał | AISI 304 stal nierdzewna |
| Średnica króćca wlotowego | 42mm |
4 825 zł
Pod zamówienia
Kod: 1000015042
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 6 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 30 |
| Materiał | AISI 316L |
| Średnica króćca wlotowego | 42mm |
5 239 zł
Pod zamówienia
Kod: 1000015043
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 6 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 30 |
| Materiał | PP |
| Średnica króćca wlotowego | 41 mm |
4 092 zł

















































































































































































































