- Główna
- Pompy przemysłowe
- Pompy do cieczyPompy do bitumuPompa Ex do spuszczania płynówPompa kwasu azotowegoPompa do dozowania podchlorynu, chloruPompa do płynnego szkłaPompka do tłuszczuPompa do bichromatu potasu, sody kaustycznejPompа do śmietany i pastyPompa do ryb i owoce morzaPompa syropuPompa do smietanyPompa do węglowodorówPompka do mięsa mielonegoPompa do czekolady i masyPompa do emulsji i zawieszeniaPompa przypraw i soliPompa ziarna seraPompa ekstraktuPompy do wody amoniakalnej, wodorotlenek amonu NH4OHPompy do wywaru, zacieruPompy do winaPompy wodnePompy do cieczy lepkichPompy do heksanuPompy do glicerynyPompy do płynnej paszyPompy do płynu nawozowego RSM (roztwory saletry amonowej i mocznika)Pompy do ceramiczne poślizguPompy do kwasuPompy do klejuPompy do farb i lakierówPompy oleju opałowegoPompy do mlekaPompy do lodówPompy do mocznika, płynnych nawozów, amoniakuPompy do produktów naftowych, benzyny, oleju napędowegoPompy do melasyPompy do wody przegrzanejPompa permeatuPompy do piwaPompy do dozowania środków chemicznychPompy do podrobów i odpadów poubojowychPompy do oleju roślinnegoPompy żywicznePompy do pompowania alkoholu ЕХPompy do ściekówPompy do nawozówPompy do chłodniPompy do szlamuPompy do ługuPompy glikolu etylenowegoPompy kwasoodporne do cieczy agresywnychPompy oleju termicznego +350Pompy spożywcze do soków, koncentr
- Pompa kwasu azotowego | strona: 5
Pompa kwasu azotowego | strona: 5

Kwas azotowy miesza się z wodą w dowolnym stosunku. W roztworach wodnych prawie całkowicie dysocjuje na jony.
Wybór według parametrów
Pod zamówienia
Kod: 1000015097
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 6 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 10 |
| Materiał | PVDF |
| Średnica króćca wlotowego | 41 mm |
8 243 zł
Pod zamówienia
Kod: 1000015101
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 6 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 30 |
| Materiał | AISI 316L |
| Średnica króćca wlotowego | 42mm |
6 680 zł
Pod zamówienia
Kod: 1000015103
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 6 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 30 |
| Materiał | PVDF |
| Średnica króćca wlotowego | 41 mm |
8 787 zł
Pod zamówienia
Kod: 1000015128
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 6 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 10 |
| Materiał | AISI 316L |
| Średnica króćca wlotowego | 42mm |
7 959 zł
Pod zamówienia
Kod: 1000015130
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 6 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 10 |
| Materiał | PVDF |
| Średnica króćca wlotowego | 41 mm |
10 147 zł
Pod zamówienia
Kod: 1000015134
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 6 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 30 |
| Materiał | AISI 316L |
| Średnica króćca wlotowego | 42mm |
8 373 zł
Pod zamówienia
Kod: 1000015136
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 6 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 30 |
| Materiał | PVDF |
| Średnica króćca wlotowego | 41 mm |
10 690 zł
Pod zamówienia
Kod: TRFH1200-EL
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 5.4 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 15 |
| Moc, kW | 0,55 |
| Materiał | PVDF |
8 814 zł
Pod zamówienia
Kod: TRAA1200-EL
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 5.4 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 15 |
| Moc, kW | 0,55 |
| Materiał | AISI 316L |
7 221 zł
Pod zamówienia
Kod: TRAXA1200-EL
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 4.8 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 12 |
| Moc, kW | 1,1 |
| Materiał | AISI 316L |
9 939 zł
Pod zamówienia
Kod: TRFH1200-PN
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 4.8 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 7 |
| Moc, kW | 1,5 |
| Materiał | PVDF |
9 716 zł
Pod zamówienia
Kod: TRAH1200-PN
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 4.8 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 7 |
| Moc, kW | 1,5 |
| Materiał | AISI 316L |
7 932 zł
Pod zamówienia
Kod: TRAXA1200-PN-300W
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 5.4 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 7 |
| Materiał | AISI 316L |
| Średnica króćca wlotowego | 42,5 mm |
6 454 zł
Pod zamówienia
Kod: TRAXA1200-PN-400W
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 4.8 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 7 |
| Materiał | AISI 316L |
| Średnica króćca wlotowego | 42,5 mm |
7 593 zł
Pod zamówienia
Kod: TRA-1200EL800
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 5.4 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 15 |
| Moc, kW | 0,8 |
| Materiał | AISI 316L |
6 704 zł
Pod zamówienia
Kod: TRF-1200EL800
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 5.4 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 15 |
| Moc, kW | 0,8 |
| Materiał | PVDF |
6 699 zł
Pod zamówienia
Kod: TRA-1200PN
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 4.8 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 7 |
| Materiał | AISI 316L |
| Średnica króćca wlotowego | 42mm |
7 109 zł
Pod zamówienia
Kod: TRA-0900PN
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 4.8 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 7 |
| Materiał | AISI 316L |
| Średnica króćca wlotowego | 42mm |
7 109 zł
Pod zamówienia
Kod: TRF-1200PN
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 4.8 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 7 |
| Materiał | PVDF |
| Średnica króćca wlotowego | 42mm |
8 485 zł
Pod zamówienia
Kod: TRF-0900PN
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 4.8 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 7 |
| Materiał | PVDF |
| Średnica króćca wlotowego | 42mm |
8 485 zł
Pod zamówienia
Kod: TRA-0900EL.
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 4.8 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 12 |
| Moc, kW | 0,5 |
| Materiał | AISI 316L |
6 610 zł
Pod zamówienia
Kod: TRA-0900EL800
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 5.4 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 15 |
| Moc, kW | 0,8 |
| Materiał | AISI 316L |
6 610 zł
Pod zamówienia
Kod: TRF-0900EL800
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 5.4 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 15 |
| Moc, kW | 0,8 |
| Materiał | PVDF |
8 039 zł
Pod zamówienia
Kod: 17794
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 6.3 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 5 |
| Moc, kW | 0,55 |
| Prędkość obrotowa, obr/min | 1 450 |
8 962 zł
Pod zamówienia
Kod: 17795
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 6.3 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 8 |
| Prędkość obrotowa, obr/min | 1 450 |
| Zasilanie | 3х380 V, 50 Hz |
8 962 zł
Pod zamówienia
Kod: 17796
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 12.5 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 5 |
| Moc, kW | 1,5 |
| Prędkość obrotowa, obr/min | 1 450 |
10 055 zł
Pod zamówienia
Kod: 17797
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 25 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 5 |
| Moc, kW | 1,5 |
| Prędkość obrotowa, obr/min | 1 450 |
13 115 zł
Pod zamówienia
Kod: 17798
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 30 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 6 |
| Moc, kW | 1,5 |
| Prędkość obrotowa, obr/min | 1 450 |
17 317 zł
Pod zamówienia
Kod: 1025191
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 20 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 23.5 |
| Moc, kW | 2,2 |
| Materiał | AISI 316L |
6 571 zł
Pod zamówienia
Kod: 1025192
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 22 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 26.5 |
| Moc, kW | 3 |
| Materiał | AISI 316L |
7 435 zł



























































































































































