- Główna
- Pompy przemysłowe
- Pompy do cieczyPompy do bitumuPompa Ex do spuszczania płynówPompa kwasu azotowegoPompa do dozowania podchlorynu, chloruPompa do płynnego szkłaPompka do tłuszczuPompa do bichromatu potasu, sody kaustycznejPompа do śmietany i pastyPompa do ryb i owoce morzaPompa syropuPompa do smietanyPompa do węglowodorówPompka do mięsa mielonegoPompa do czekolady i masyPompa do emulsji i zawieszeniaPompa przypraw i soliPompa ziarna seraPompa ekstraktuPompy do wody amoniakalnej, wodorotlenek amonu NH4OHPompy do wywaru, zacieruPompy do winaPompy wodnePompy do cieczy lepkichPompy do heksanuPompy do glicerynyPompy do płynnej paszyPompy do płynu nawozowego RSM (roztwory saletry amonowej i mocznika)Pompy do ceramiczne poślizguPompy do kwasuPompy do klejuPompy do farb i lakierówPompy oleju opałowegoPompy do mlekaPompy do lodówPompy do mocznika, płynnych nawozów, amoniakuPompy do produktów naftowych, benzyny, oleju napędowegoPompy do melasyPompy do wody przegrzanejPompa permeatuPompy do piwaPompy do dozowania środków chemicznychPompy do podrobów i odpadów poubojowychPompy do oleju roślinnegoPompy żywicznePompy do pompowania alkoholu ЕХPompy do ściekówPompy do nawozówPompy do chłodniPompy do szlamuPompy do ługuPompy glikolu etylenowegoPompy kwasoodporne do cieczy agresywnychPompy oleju termicznego +350Pompy spożywcze do soków, koncentr
- Pompy do ścieków | strona: 3
Pompy do ścieków | strona: 3

Pompy do kanalizacji deszczowej, szamba, oczyszczalnie, osadniki. Pompy półzanurzalne i zatapialne. Pompy do ścieków napędzane przez wał odbioru mocy ciągnika.
Wybór według parametrów
Pod zamówienia
Kod: 2081265
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 0.017 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 36 |
| Moc, kW | 7,7 |
| Zasilanie | 3х380 V, 50 Hz |
25 169 zł
Pod zamówienia
Kod: 2081264
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 17 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 49 |
| Moc, kW | 7,7 |
| Prędkość obrotowa, obr/min | 2 900 |
25 676 zł
Pod zamówienia
Kod: 2081266
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 13 |
| Moc, kW | 7,7 |
| Prędkość obrotowa, obr/min | 2 900 |
| Zasilanie | 3х380 V, 50 Hz |
27 582 zł
Pod zamówienia
Kod: 2081267
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 13 |
| Moc, kW | 7,7 |
| Prędkość obrotowa, obr/min | 2 900 |
| Zasilanie | 3х380 V, 50 Hz |
26 997 zł
Pod zamówienia
Kod: 2081260
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 15 |
| Prędkość obrotowa, obr/min | 2 900 |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Wydajność (max), m3/godz | 15 |
5 439 zł
Pod zamówienia
Kod: 2081261
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 15 |
| Moc, kW | 1,2 |
| Prędkość obrotowa, obr/min | 2 900 |
| Zasilanie | 3х380 V, 50 Hz |
6 118 zł
Pod zamówienia
Kod: 7738123
| Producent | LEO |
| Wydajność, m3/godz | 29 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 18 |
| Moc, kW | 1,1 |
| Średnica króćca wylotowego | DN50 |
1 372 zł
Pod zamówienia
Kod: 7738133
| Producent | LEO |
| Wydajność, m3/godz | 25 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 22 |
| Moc, kW | 1,5 |
| Średnica króćca wylotowego | DN50 |
1 506 zł
Pod zamówienia
Kod: 7738553
| Producent | LEO |
| Wydajność, m3/godz | 75 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 20 |
| Moc, kW | 3 |
| Średnica króćca wylotowego | DN80 |
2 490 zł
Pod zamówienia
Kod: 7738563
| Producent | LEO |
| Wydajność, m3/godz | 81 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 24 |
| Moc, kW | 4 |
| Średnica króćca wylotowego | DN80 |
2 608 zł
Pod zamówienia
Kod: 7738683
| Producent | LEO |
| Wydajność, m3/godz | 110 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 34 |
| Moc, kW | 7,5 |
| Średnica króćca wylotowego | DN100 |
5 828 zł
Pod zamówienia
Kod: 70T41060000
| Producent | Calpeda |
| Wydajność, m3/godz | 16.8 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 18 |
| Moc, kW | 0,9 |
| Zasilanie | 3х380 V, 50 Hz |
3 469 zł
Pod zamówienia
Kod: 70T41110000
| Producent | Calpeda |
| Wydajność, m3/godz | 16.8 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 21 |
| Moc, kW | 1,1 |
| Zasilanie | 3х380 V, 50 Hz |
3 721 zł
Pod zamówienia
Kod: 70T41160000
| Producent | Calpeda |
| Wydajność, m3/godz | 16.8 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 25 |
| Moc, kW | 1,5 |
| Zasilanie | 3х380 V, 50 Hz |
5 046 zł
Pod zamówienia
Kod: 70UT41050000
| Producent | Calpeda |
| Wydajność, m3/godz | 16.8 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 18 |
| Moc, kW | 0,9 |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
3 595 zł
Pod zamówienia
Kod: 70UT4110000
| Producent | Calpeda |
| Wydajność, m3/godz | 16.8 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 21 |
| Moc, kW | 1,1 |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
3 848 zł
Pod zamówienia
Kod: 70T41150000
| Producent | Calpeda |
| Wydajność, m3/godz | 16.8 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 25 |
| Moc, kW | 1,5 |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
5 172 zł
Pod zamówienia
Kod: 70UA0050000
| Producent | Calpeda |
| Wydajność, m3/godz | 48 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 13 |
| Moc, kW | 0,9 |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
3 946 zł
Pod zamówienia
Kod: 70UA0100000
| Producent | Calpeda |
| Wydajność, m3/godz | 48 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 15 |
| Moc, kW | 1,1 |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
3 969 zł
Pod zamówienia
Kod: 70UA0150000
| Producent | Calpeda |
| Wydajność, m3/godz | 48 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 17 |
| Moc, kW | 1,5 |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
4 160 zł
Pod zamówienia
Kod: 1046.002
| Producent | ZENIT |
| Moc, kW | 0,7 |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Zabezpieczenie przeciwwybuchowe | Nie |
| Wysokość podnoszenia (max), m.w.St | 11 |
1 731 zł
Pod zamówienia
Kod: 1050.002
| Producent | ZENIT |
| Moc, kW | 0,3 |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Zabezpieczenie przeciwwybuchowe | Nie |
| Wysokość podnoszenia (max), m.w.St | 5 |
1 096 zł
Pod zamówienia
Kod: 1054.002
| Producent | ZENIT |
| Moc, kW | 0,37 |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Zabezpieczenie przeciwwybuchowe | Nie |
| Wysokość podnoszenia (max), m.w.St | 7 |
1 338 zł
Pod zamówienia
Kod: 1058.001
| Producent | ZENIT |
| Moc, kW | 0,7 |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Zabezpieczenie przeciwwybuchowe | Nie |
| Wysokość podnoszenia (max), m.w.St | 10 |
1 206 zł
Pod zamówienia
Kod: 1078.003
| Producent | ZENIT |
| Moc, kW | 0,7 |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Zabezpieczenie przeciwwybuchowe | Nie |
| Wysokość podnoszenia (max), m.w.St | 11 |
1 731 zł
Pod zamówienia
Kod: 1079.004
| Producent | ZENIT |
| Moc, kW | 0,7 |
| Zasilanie | 3х380 V, 50 Hz |
| Zabezpieczenie przeciwwybuchowe | Nie |
| Wysokość podnoszenia (max), m.w.St | 11 |
1 974 zł
Pod zamówienia
Kod: 1102.005
| Producent | ZENIT |
| Moc, kW | 1,1 |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Zabezpieczenie przeciwwybuchowe | Nie |
| Wysokość podnoszenia (max), m.w.St | 11 |
2 182 zł
Pod zamówienia
Kod: 1103.002
| Producent | ZENIT |
| Moc, kW | 1,1 |
| Zasilanie | 3х380 V, 50 Hz |
| Zabezpieczenie przeciwwybuchowe | Nie |
| Wysokość podnoszenia (max), m.w.St | 11 |
2 332 zł
Pod zamówienia
Kod: 1104.002
| Producent | ZENIT |
| Moc, kW | 1,5 |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Zabezpieczenie przeciwwybuchowe | Nie |
| Wysokość podnoszenia (max), m.w.St | 14 |
2 407 zł
Pod zamówienia
Kod: 1105.002
| Producent | ZENIT |
| Moc, kW | 1,5 |
| Zasilanie | 3х380 V, 50 Hz |
| Zabezpieczenie przeciwwybuchowe | Nie |
| Wysokość podnoszenia (max), m.w.St | 14 |
2 685 zł



























































































































































