- Główna
- Pompy przemysłowe
- Pompy według typu | strona: 9
Pompy według typu | strona: 9

Przemieszczanie różnego rodzaju cieczy, wody, płynnych produktów spożywczych, kwasów i zasad, wody z dodatkiem materiałów ściernych, cieczy z dużą zawartością substancji suchych, stężonych lub produktów o dużej zawartości substancji suchych, olejów, produktów ropopochodnych pompy o różnych typach mechanizmu roboczego.
Pompy odśrodkowe, w których wirnik o określonej konfiguracji wychwytuje ciecz i pod wpływem siły odśrodkowej przenosi ją do układu lub rurociągów.
Pompy wyporowe typu zębatego, śrubowe, membranowe, tłokowe, tłokowe, krzywkowe, wężowe, perystaltyczne, membranowe, o różnych konstrukcjach i wykonaniach z różnych materiałów, wszystkie są pompami według typu.
Pompy beczkowe
Pompy próżniowe
Pionowe pompy półzanurzeniowe
Pompy śrubowe ślimakowe
Pompy wirowe
Pompy hermetyczne
Dyspergator-emulgator, homogenizator
Pompy dozujące
Pompy wirnikowe
Stacje kanalizacyjne
Pompy wspornikowe
Pompa krzywkowa
Pompy membranowe
Pompy pneumatyczne zatapialne membranowe
Pompy wielostopniowe
Pompy monoblokowe z żeliwa
Pompy silnikowe
Membrana silnika pompy
Pompa Ex ATEX
Pompa napędzana przez wał odbioru mocy ciągnika
Pompy z podwójnym wlotem
Pompy Inline
Pompy bezdławnicowe
Pompy osiowe
Pompy perystaltyczne
Pompy rotacyjne łopatkowe
Pompy tłokowe
Półzanurzalne pompy kałowe, drenażowe
Zatapialne pompy drenażowe i kałowe
Zatapialne pompy szlamowe
Pompy tłokowe
Pompy rolkowe
Pompy samozasysające
Pompy sanitarne, higieniczne
Pompy wiertnicze
Dozownik pompy elektromagnetycznej
Wodociągi i stacje gaśnicze
Chemiczne Pompy Magnetyczne
Pompy odśrodkowe
Pompy zębate
Pompy przemysłowy perystaltyczne z wężem
Wybór według parametrów
Na stanie
Kod: 1027336
| Producent | BTS Engineering |
| Prędkość obrotowa, obr/min | 10 000 |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Zabezpieczenie przeciwwybuchowe | Nie |
2 344 zł
Na stanie
Kod: DPS0001601
| Producent | ETATRON D.S. |
| Rodzaj | Wykonanie «IN-LINE» (w systemie) |
| Podłączenie | 1/2" |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
611 zł
Na stanie
Kod: 1028278
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 22 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 41 |
| Moc, kW | 3 |
| Materiał | AISI 304 stal nierdzewna |
6 736 zł
Na stanie
Kod: 1029067
| Producent | JEFF |
| Wydajność, m3/godz | 39 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 26 |
| Moc, kW | 2,2 |
| Materiał | AISI 304 stal nierdzewna |
1 988 zł
Na stanie
Kod: KPA0000201
| Producent | ETATRON D.S. |
| Rodzaj | Części zamienne |
| Podłączenie | 1/2" |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
969 zł
Na stanie
Kod: 1040331
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 3.5 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 161 |
| Moc, kW | 2,2 |
| Materiał | AISI 316 stal nierdzewna |
5 783 zł
Na stanie
Kod: 1041331
| Średnica pompy | 4" (100 mm) |
| Producent | EDWIN |
| Wydajność, m3/godz | 4 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 179 |
| Moc, kW | 2,2 |
1 642 zł
Na stanie
Kod: 1040129
| Producent | Ekler |
| Średnica króćca wlotowego | G 3/4" |
| Kraj pochodzenia | Turcja |
| Zastosowanie | для насосів від ВОМ |
938 zł
Na stanie
Kod: 1042639
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 22 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 110 |
| Moc, kW | 7,5 |
| Materiał | AISI 304 stal nierdzewna |
11 154 zł
Na stanie
Kod: 1042775
| Średnica pompy | 4" (100 mm) |
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 14.4 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 191 |
| Moc, kW | 7,5 |
2 446 zł
Na stanie
Kod: 804110013
| Producent | ROVATTI |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 50 |
| Materiał | Żeliwo |
| Średnica króćca wlotowego | 2" |
| Średnica króćca wylotowego | 2" |
8 572 zł
Na stanie
Kod: 11033
| Producent | AIZL |
| Wydajność, m3/godz | 36 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 14.5 |
| Moc, kW | 1,5 |
| Prędkość obrotowa, obr/min | 2 800 |
7 157 zł
Na stanie
Kod: P0008KC-NTTKT1-AB
| Temperatura (min), °C | -20 |
| Producent | FLUIMAC |
| Wydajność, m3/godz | 0.42 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 60 |
| Materiał | PVDF |
2 252 zł
Na stanie
Kod: 1049679
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 65 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 25 |
| Moc, kW | 7,5 |
| Materiał | AISI 304 stal nierdzewna |
9 388 zł
Na stanie
Kod: 1052191
| Producent | Qeehua |
| Wydajność, m3/godz | 18.48 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 16 |
| Moc, kW | 1,5 |
| Materiał | GFRPP |
4 436 zł
Na stanie
Kod: 1057120
| Producent | Qeehua |
| Wydajność, m3/godz | 5.7 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 11 |
| Moc, kW | 0,26 |
| Materiał | PP |
2 458 zł
Na stanie
Kod: 1015516
| Producent | Ekler |
| Wydajność, m3/godz | 302 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 47.26 |
| Materiał | Żeliwo |
| Średnica króćca wlotowego | 6" |
18 262 zł
Na stanie
Kod: 0001.0281
| Producent | Ferroni |
| Wydajność, m3/godz | 12 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 50 |
| Materiał | Żeliwo |
| Średnica króćca wlotowego | 60 mm |
4 569 zł
Na stanie
Kod: 1000952
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 72 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 52 |
| Moc, kW | 11 |
| Materiał | AISI 304 stal nierdzewna |
8 423 zł
Na stanie
Kod: 1003729
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 132 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 38 |
| Moc, kW | 11 |
| Materiał | AISI 304 stal nierdzewna |
8 423 zł
Na stanie
Kod: 1019141
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 114 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 25.8 |
| Moc, kW | 11 |
| Materiał | AISI 304 stal nierdzewna |
7 248 zł
Na stanie
Kod: 1019147
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 138 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 29.4 |
| Moc, kW | 15 |
| Materiał | AISI 304 stal nierdzewna |
9 163 zł
Na stanie
Kod: 1019148
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 150 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 33.5 |
| Moc, kW | 18,5 |
| Materiał | AISI 304 stal nierdzewna |
9 937 zł
Na stanie
Kod: 1024242
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 100 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 50 |
| Moc, kW | 22 |
| Materiał | AISI 304 stal nierdzewna |
19 423 zł
Na stanie
Kod: 1019059
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 55 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 15 |
| Moc, kW | 3 |
| Materiał | Żeliwo |
2 442 zł
Na stanie
Kod: 1019084
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 130 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 22.5 |
| Moc, kW | 11 |
| Materiał | Żeliwo |
4 712 zł
Na stanie
Kod: 1000980
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 22 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 27 |
| Moc, kW | 2,2 |
| Materiał | AISI 316 stal nierdzewna |
4 123 zł
Na stanie
Kod: 1000982
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 22 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 68 |
| Moc, kW | 5,5 |
| Materiał | AISI 316 stal nierdzewna |
6 805 zł
Na stanie
Kod: 1000932
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 105 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 19 |
| Moc, kW | 5,5 |
| Materiał | Żeliwo |
5 236 zł
Na stanie
Kod: 1000937
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 25 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 17 |
| Moc, kW | 1,5 |
| Materiał | Żeliwo |
2 076 zł




































































































































































































