- Główna
- Pompy przemysłowe
- Pompy według branży, przeznaczeniePompa barierowa rafinerii zanieczyszczeńPompy wysokotemperaturowe +400°CPompy kriogeniczne do cieczy -196°CPompa Ex do biogazowniPompa wypompowujaca filtrata odwiertu gazu ATEXPompa filtratu ogrodzenioweg i utylizacji biogazuPompy wody do studni wydobywczychPompy do rozładunku i załadunku cystern kolejowychPompy do obniżania poziomu wód powodziowychPompa zęzowa ex ATEXPompy do rolnictwa i nawadnianiaPompy dla przemysłu spożywczegoHydroponika (systemy dozowania nawozów)Pompy do obróbki drzewaPompy chemicznePompy do mieszkańPompy parownikaPompy kotłów parowych, pompy zasilającePompy przemysłowe
- Pompy do mieszkań | strona: 3
Pompy do mieszkań | strona: 3
Sektor mieszkalnictwa i usług komunalnych stawia wysokie wymagania jakości i niezawodności urządzeń pompujących. W budownictwie mieszkaniowym i usługach komunalnych pompy służą do pompowania cieczy silnie zanieczyszczonych - ścieków i wód kałowych z dużą ilością wtrąceń dużych, stałych i długowłóknistych, a także środka roboczego o charakterze osadu.
Charakterystyka pompowanych substancji określa specyficzne wymagania stawiane pompom dla budownictwa mieszkaniowego i usług komunalnych.
- Części części przepływowej oraz elementy robocze urządzeń pompujących mające bezpośredni kontakt z pompowanym medium wykonane są z materiałów wysokiej jakości. Muszą charakteryzować się wysoką odpornością na agresywne i chemicznie aktywne substancje zawarte w ściekach.
- Jednostki pompujące muszą pompować silnie zanieczyszczone ciecze z dużymi i stałymi wtrąceniami, nie uszkadzając części przepływowych.
- Wygodny dostęp do głównych elementów zespołów pompowych jest niezbędny, aby zapewnić możliwość awaryjnego czyszczenia części przepływowej, obniżyć koszty planowych konserwacji i skrócić czas naprawy urządzeń.
Wybór według parametrów
Na stanie
Kod: 2000244
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 21.6 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 11.5 |
| Moc, kW | 0,75 |
| Średnica króćca wylotowego | G 1 1/2" |
1 964 zł
Na stanie
Kod: 2000249
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 21.6 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 11.5 |
| Moc, kW | 0,75 |
| Średnica króćca wylotowego | G 1 1/2" |
2 545 zł
Na stanie
Kod: 2000239
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 25.2 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 8 |
| Moc, kW | 0,56 |
| Średnica króćca wylotowego | G 2" |
2 069 zł
Na stanie
Kod: 2001588
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 10.8 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 25 |
| Moc, kW | 1,1 |
| Średnica króćca wylotowego | G 1 1/4" |
4 450 zł
Na stanie
Kod: 2000234
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 28.8 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 13 |
| Moc, kW | 1,1 |
| Materiał | Żeliwo |
3 253 zł
Na stanie
Kod: 1035613
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 30 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 60 |
| Moc, kW | 15 |
| Materiał | Żeliwo |
7 845 zł
Na stanie
Kod: 1004154
| Producent | Ukrnasosservis |
| Wydajność, m3/godz | 200 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 90 |
| Moc, kW | 90 |
| Materiał | Żeliwo |
8 403 zł
Na stanie
Kod: 1041290
| Kontrola częstotliwości | nie |
| Producent | EDWIN |
| Wydajność, m3/godz | 18.6 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 17 |
| Moc, kW | 0,75 |
1 189 zł
Na stanie
Kod: 12022
| Producent | AIZL |
| Wydajność, m3/godz | 18 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 17.5 |
| Moc, kW | 1,1 |
| Prędkość obrotowa, obr/min | 2 800 |
11 011 zł
Na stanie
Kod: 1000974
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 42 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 54 |
| Moc, kW | 9,2 |
| Materiał | AISI 304 stal nierdzewna |
8 600 zł
Na stanie
Kod: 1019071
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 85 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 23 |
| Moc, kW | 7,5 |
| Materiał | Żeliwo |
3 286 zł
Na stanie
Kod: 1010931
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 105 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 22 |
| Moc, kW | 7,5 |
| Materiał | Żeliwo |
5 936 zł
Na stanie
Kod: 1004491
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 7.2 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 14 |
| Moc, kW | 0,37 |
| Materiał | Żeliwo |
1 493 zł
Na stanie
Kod: 1008564
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 138 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 22 |
| Moc, kW | 5,5 |
| Materiał | Żeliwo |
5 016 zł
Na stanie
Kod: 1019180
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 18 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 17 |
| Moc, kW | 0,75 |
| Materiał | Żeliwo |
2 319 zł
Na stanie
Kod: 1019192
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 48 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 38 |
| Moc, kW | 4 |
| Materiał | Żeliwo |
4 102 zł
Na stanie
Kod: 1026078
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 25 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 50 |
| Moc, kW | 7,5 |
| Materiał | Żeliwo |
4 337 zł
Na stanie
Kod: 1014051
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 300 |
| Moc, kW | 22 |
| Materiał | Żeliwo |
| Średnica króćca wylotowego | DN200 |
20 913 zł
Na stanie
Kod: 773832
| Producent | LEO |
| Wydajność, m3/godz | 33 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 15 |
| Moc, kW | 1,1 |
| Średnica króćca wylotowego | DN65 |
1 396 zł
Na stanie
Kod: 773811
| Producent | LEO |
| Wydajność, m3/godz | 26 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 12 |
| Moc, kW | 0,75 |
| Średnica króćca wylotowego | DN50 |
1 045 zł
Na stanie
Kod: 773833
| Producent | LEO |
| Wydajność, m3/godz | 37 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 20 |
| Moc, kW | 1,5 |
| Średnica króćca wylotowego | DN65 |
1 556 zł
Na stanie
Kod: 7738113
| Producent | LEO |
| Wydajność, m3/godz | 26 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 12 |
| Moc, kW | 0,75 |
| Średnica króćca wylotowego | DN50 |
1 022 zł
Na stanie
Kod: 773812
| Producent | LEO |
| Wydajność, m3/godz | 29 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 18 |
| Moc, kW | 1,1 |
| Średnica króćca wylotowego | DN50 |
1 396 zł
Na stanie
Kod: 773813
| Producent | LEO |
| Wydajność, m3/godz | 25 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 22 |
| Moc, kW | 1,5 |
| Średnica króćca wylotowego | DN50 |
1 639 zł
Na stanie
Kod: 7738143
| Producent | LEO |
| Wydajność, m3/godz | 40 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 22 |
| Moc, kW | 2,2 |
| Średnica króćca wylotowego | DN50 |
1 667 zł
Na stanie
Kod: 7738173
| Producent | LEO |
| Wydajność, m3/godz | 50 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 42 |
| Moc, kW | 5,5 |
| Średnica króćca wylotowego | DN50 |
4 609 zł
Na stanie
Kod: 7738333
| Producent | LEO |
| Wydajność, m3/godz | 37 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 20 |
| Moc, kW | 1,5 |
| Średnica króćca wylotowego | DN65 |
1 470 zł
Na stanie
Kod: 7738543
| Producent | LEO |
| Wydajność, m3/godz | 64 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 16 |
| Moc, kW | 2,2 |
| Średnica króćca wylotowego | DN80 |
1 772 zł
Na stanie
Kod: 7738673
| Producent | LEO |
| Wydajność, m3/godz | 110 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 25 |
| Moc, kW | 5,5 |
| Średnica króćca wylotowego | DN100 |
4 725 zł
Na stanie
Kod: 1020370
| Producent | ERDURO |
| Wydajność, m3/godz | 85 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 16 |
| Moc, kW | 1,5, 2,2, 3, 4 |
| Materiał | Żeliwo |
3 051 zł































































































































































