- Główna
- Pompy przemysłowe
- Pompy według branży, przeznaczeniePompa barierowa rafinerii zanieczyszczeńPompy wysokotemperaturowe +400°CPompy kriogeniczne do cieczy -196°CPompa Ex do biogazowniPompa wypompowujaca filtrata odwiertu gazu ATEXPompa filtratu ogrodzenioweg i utylizacji biogazuPompy wody do studni wydobywczychPompy do rozładunku i załadunku cystern kolejowychPompy do obniżania poziomu wód powodziowychPompa zęzowa ex ATEXPompy do rolnictwa i nawadnianiaPompy dla przemysłu spożywczegoHydroponika (systemy dozowania nawozów)Pompy do obróbki drzewaPompy chemicznePompy do mieszkańPompy parownikaPompy kotłów parowych, pompy zasilającePompy przemysłowe
- Pompy do mieszkań | strona: 4
Pompy do mieszkań | strona: 4
Sektor mieszkalnictwa i usług komunalnych stawia wysokie wymagania jakości i niezawodności urządzeń pompujących. W budownictwie mieszkaniowym i usługach komunalnych pompy służą do pompowania cieczy silnie zanieczyszczonych - ścieków i wód kałowych z dużą ilością wtrąceń dużych, stałych i długowłóknistych, a także środka roboczego o charakterze osadu.
Charakterystyka pompowanych substancji określa specyficzne wymagania stawiane pompom dla budownictwa mieszkaniowego i usług komunalnych.
- Części części przepływowej oraz elementy robocze urządzeń pompujących mające bezpośredni kontakt z pompowanym medium wykonane są z materiałów wysokiej jakości. Muszą charakteryzować się wysoką odpornością na agresywne i chemicznie aktywne substancje zawarte w ściekach.
- Jednostki pompujące muszą pompować silnie zanieczyszczone ciecze z dużymi i stałymi wtrąceniami, nie uszkadzając części przepływowych.
- Wygodny dostęp do głównych elementów zespołów pompowych jest niezbędny, aby zapewnić możliwość awaryjnego czyszczenia części przepływowej, obniżyć koszty planowych konserwacji i skrócić czas naprawy urządzeń.
Wybór według parametrów
Na stanie
Kod: 7738543
| Producent | LEO |
| Wydajność, m3/godz | 64 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 16 |
| Moc, kW | 2,2 |
| Średnica króćca wylotowego | DN80 |
1 772 zł
Na stanie
Kod: 7738673
| Producent | LEO |
| Wydajność, m3/godz | 110 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 25 |
| Moc, kW | 5,5 |
| Średnica króćca wylotowego | DN100 |
4 725 zł
Na stanie
Kod: 1020370
| Producent | ERDURO |
| Wydajność, m3/godz | 85 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 16 |
| Moc, kW | 1,5, 2,2, 3, 4 |
| Materiał | Żeliwo |
3 051 zł
Na stanie
Kod: 1020389
| Producent | ERDURO |
| Wydajność, m3/godz | 35 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 48 |
| Moc, kW | 1,1, 1,5, 2,2, 4 |
| Materiał | Żeliwo |
2 424 zł
Na stanie
Kod: 1020396
| Producent | ERDURO |
| Wydajność, m3/godz | 65 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 33 |
| Moc, kW | 3, 4, 5,5 |
| Materiał | Żeliwo |
2 495 zł
Na stanie
Kod: 2000257
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 28.8 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 10 |
| Moc, kW | 0,75 |
| Średnica króćca wylotowego | G 2" |
2 183 zł
Na stanie
Kod: 2000266
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 32.4 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 14 |
| Moc, kW | 1,5 |
| Średnica króćca wylotowego | G 2" |
3 468 zł
Na stanie
Kod: 2001600
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 10.8 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 28.5 |
| Moc, kW | 1,4 |
| Średnica króćca wylotowego | G 1 1/4" |
4 644 zł
Na stanie
Kod: 1040359
| Producent | Ukrnasosservis |
| Wydajność, m3/godz | 100 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 32 |
| Moc, kW | 15 |
| Materiał | Żeliwo |
2 611 zł
Pod zamówienia
Kod: 1003885
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 42 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 36 |
| Moc, kW | 5,5 |
| Materiał | AISI 304 stal nierdzewna |
5 256 zł
Pod zamówienia
Kod: 1000947
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 24 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 40 |
| Moc, kW | 4 |
| Materiał | AISI 304 stal nierdzewna |
4 208 zł
Pod zamówienia
Kod: 1000949
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 42 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 22 |
| Moc, kW | 3 |
| Materiał | AISI 304 stal nierdzewna |
3 722 zł
Pod zamówienia
Kod: 1010951
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 42 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 36 |
| Moc, kW | 5,5 |
| Materiał | AISI 304 stal nierdzewna |
5 256 zł
Pod zamówienia
Kod: 1000953
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 72 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 22 |
| Moc, kW | 4 |
| Materiał | AISI 304 stal nierdzewna |
4 187 zł
Pod zamówienia
Kod: 1000954
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 110 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 30 |
| Moc, kW | 7,5 |
| Materiał | AISI 304 stal nierdzewna |
5 660 zł
Pod zamówienia
Kod: 1000975
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 72 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 52 |
| Moc, kW | 11 |
| Materiał | AISI 304 stal nierdzewna |
8 840 zł
Pod zamówienia
Kod: 1000976
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 72 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 55 |
| Moc, kW | 15 |
| Materiał | AISI 304 stal nierdzewna |
8 797 zł
Pod zamówienia
Kod: 1000977
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 72 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 22 |
| Moc, kW | 4 |
| Materiał | AISI 304 stal nierdzewna |
4 187 zł
Pod zamówienia
Kod: 1000978
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 72 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 18 |
| Moc, kW | 5,5 |
| Materiał | AISI 304 stal nierdzewna |
5 256 zł
Pod zamówienia
Kod: 1004030
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 24 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 50 |
| Moc, kW | 5,5 |
| Materiał | AISI 304 stal nierdzewna |
4 837 zł
Pod zamówienia
Kod: 1004038
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 20 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 44 |
| Moc, kW | 3 |
| Materiał | AISI 304 stal nierdzewna |
3 400 zł
Pod zamówienia
Kod: 1003900
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 110 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 30 |
| Moc, kW | 7,5 |
| Materiał | AISI 304 stal nierdzewna |
5 660 zł
Pod zamówienia
Kod: 1005203
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 54 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 17.5 |
| Moc, kW | 2,2 |
| Materiał | AISI 304 stal nierdzewna |
3 600 zł
Pod zamówienia
Kod: 1007856
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 24 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 40 |
| Moc, kW | 4 |
| Materiał | AISI 304 stal nierdzewna |
4 208 zł
Pod zamówienia
Kod: 1007857
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 24 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 26 |
| Moc, kW | 2,2 |
| Materiał | AISI 304 stal nierdzewna |
3 001 zł
Pod zamówienia
Kod: 1008143
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 42 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 44 |
| Moc, kW | 7,5 |
| Materiał | AISI 304 stal nierdzewna |
5 778 zł
Pod zamówienia
Kod: 1010627
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 72 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 55 |
| Moc, kW | 15 |
| Materiał | AISI 304 stal nierdzewna |
8 797 zł
Pod zamówienia
Kod: 1010628
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 42 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 44 |
| Moc, kW | 7,5 |
| Materiał | AISI 304 stal nierdzewna |
5 778 zł
Pod zamówienia
Kod: 1003880
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 42 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 29 |
| Moc, kW | 4 |
| Materiał | AISI 304 stal nierdzewna |
4 187 zł
Pod zamówienia
Kod: 1019036
| Producent | BTS Engineering |
| Wydajność, m3/godz | 12.5 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 13.5 |
| Moc, kW | 0,75 |
| Materiał | Żeliwo |
1 320 zł































































































































































