Produkty ETATRON D. S.. Strona 19

ETATRON D.S. projektuje i produkuje szeroką gamę różnych typów pomp dozujących, analizatorów cieczy i stacji dozujących, które są przeznaczone do większości systemów dozowania chemikaliów oraz systemów kontroli i analizy.
Pod zamówienia
Kod: BP0503BA00900
| Producent | ETATRON D.S. |
| Moc, kW | 0,75 |
| Materiał | PVC |
| Zarządzanie | Analog (ręka) |
| Model | BA |
11 315 zł
Pod zamówienia
Kod: AP0022AA00100
| Producent | ETATRON D.S. |
| Moc, kW | 0,18 |
| Materiał | AISI 316L |
| Zarządzanie | Analog (ręka) |
| Model | AA |
5 490 zł
Pod zamówienia
Kod: AP0116AA00100
| Producent | ETATRON D.S. |
| Moc, kW | 0,18 |
| Materiał | AISI 316L |
| Zarządzanie | Analog (ręka) |
| Model | AA |
5 087 zł
Pod zamówienia
Kod: AP0023BA00100
| Producent | ETATRON D.S. |
| Moc, kW | 0,18 |
| Materiał | PVC |
| Zarządzanie | Analog (ręka) |
| Model | BA |
3 754 zł
Pod zamówienia
Kod: AP0157BA00100
| Producent | ETATRON D.S. |
| Moc, kW | 0,18 |
| Materiał | PVC |
| Zarządzanie | Analog (ręka) |
| Model | BA |
5 033 zł
Pod zamówienia
Kod: CXB1000111
| Producent | ETATRON D.S. |
| Zasilanie | 12 V DC - 24 V AC/DC |
| Zarządzanie | Mikroprocesor (cyfrowy) |
| Liczba parametrów pomiarowych | 1 |
| Wielkości mierzone | рН-Rx-CI |
3 949 zł
Pod zamówienia
Kod: CXR0001804
| Producent | ETATRON D.S. |
| Zasilanie | 24 V |
| Zarządzanie | Mikroprocesor (cyfrowy) |
| Liczba parametrów pomiarowych | 1 |
| Wielkości mierzone | Przewodnictwo elektryczne (CD) |
4 304 zł
Pod zamówienia
Kod: CXB6000102
| Producent | ETATRON D.S. |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Zarządzanie | Mikroprocesor (cyfrowy) |
| Liczba parametrów pomiarowych | 4 |
| Wielkości mierzone | pH-Rx-Cl-CD |
9 728 zł
Pod zamówienia
Kod: QXB0003101
| Producent | ETATRON D.S. |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Seria kontrolerów | ePHOTON |
| Wiązanie czujników | pH-Rx-Cl |
29 821 zł
Pod zamówienia
Kod: BD0150AA00000
| Producent | ETATRON D.S. |
| Moc, kW | 0,25 |
| Materiał | AISI 316L |
| Zabezpieczenie przeciwwybuchowe | Nie |
| Zarządzanie | Analog (ręka) |
9 122 zł
Pod zamówienia
Kod: BD0535AA00000
| Producent | ETATRON D.S. |
| Moc, kW | 0,25 |
| Materiał | AISI 316L |
| Zabezpieczenie przeciwwybuchowe | Nie |
| Zarządzanie | Analog (ręka) |
10 051 zł
Pod zamówienia
Kod: BD0478AP00600
| Producent | ETATRON D.S. |
| Moc, kW | 0,37 |
| Materiał | AISI 316L |
| Zabezpieczenie przeciwwybuchowe | Nie |
| Zarządzanie | Analog (ręka) |
10 380 zł
Pod zamówienia
Kod: BD0104BA00000
| Producent | ETATRON D.S. |
| Moc, kW | 0,25 |
| Materiał | PVC |
| Zabezpieczenie przeciwwybuchowe | Nie |
| Zarządzanie | Analog (ręka) |
4 768 zł
Pod zamówienia
Kod: BD0478BA00000
| Producent | ETATRON D.S. |
| Moc, kW | 0,25 |
| Materiał | PVC |
| Zabezpieczenie przeciwwybuchowe | Nie |
| Zarządzanie | Analog (ręka) |
7 131 zł
Pod zamówienia
Kod: BD0209BA01000
| Producent | ETATRON D.S. |
| Moc, kW | 0,25 |
| Materiał | PVC |
| Zabezpieczenie przeciwwybuchowe | Nie |
| Zarządzanie | Analog (ręka) |
4 768 zł
Pod zamówienia
Kod: AD0030AA00100
| Producent | ETATRON D.S. |
| Moc, kW | 0,18 |
| Materiał | AISI 316L |
| Zarządzanie | Analog (ręka) |
| Model | AA |
5 559 zł
Pod zamówienia
Kod: AD0123AA00100
| Producent | ETATRON D.S. |
| Moc, kW | 0,18 |
| Materiał | PP |
| Zarządzanie | Analog (ręka) |
| Model | AA |
5 633 zł
Pod zamówienia
Kod: AD0039CA00100
| Producent | ETATRON D.S. |
| Moc, kW | 0,18 |
| Materiał | PP |
| Zabezpieczenie przeciwwybuchowe | Nie |
| Zarządzanie | Analog (ręka) |
3 372 zł
Pod zamówienia
Kod: PLX0822201
| Producent | ETATRON D.S. |
| Materiał | PP |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Zarządzanie | Mikroprocesor (cyfrowy) |
| Moc, W | 37 Вт 0,16А |
1 789 zł
Pod zamówienia
Kod: PLX082285E
| Producent | ETATRON D.S. |
| Materiał | PVDF |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Zarządzanie | Mikroprocesor (cyfrowy) |
| Moc, W | 58 |
2 533 zł
Pod zamówienia
Kod: PLX132285E
| Producent | ETATRON D.S. |
| Moc, kW | 8 |
| Materiał | PVDF |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Zarządzanie | Mikroprocesor (cyfrowy) |
3 813 zł
Pod zamówienia
Kod: PLX232285E
| Producent | ETATRON D.S. |
| Moc, kW | 10 |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Zarządzanie | Analog (ręka) |
| Moc, W | 58 |
1 816 zł
Pod zamówienia
Kod: PLX2422001
| Producent | ETATRON D.S. |
| Materiał | PP |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Zarządzanie | Mikroprocesor (cyfrowy) |
| Moc, W | 58 |
2 421 zł
Pod zamówienia
Kod: PLX1722801
| Producent | ETATRON D.S. |
| Materiał | PP |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Zarządzanie | Mikroprocesor (cyfrowy) |
| Moc, W | 58 |
2 044 zł
Pod zamówienia
Kod: PLX3622801
| Producent | ETATRON D.S. |
| Materiał | PP |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Zarządzanie | Mikroprocesor (cyfrowy) |
| Moc, W | 58 |
2 511 zł
Pod zamówienia
Kod: PLX2722201
| Producent | ETATRON D.S. |
| Materiał | PP |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Zarządzanie | Mikroprocesor (cyfrowy) |
| Moc, W | 37 Вт 0,16А |
3 085 zł
Pod zamówienia
Kod: PLX272225E
| Producent | ETATRON D.S. |
| Materiał | PVDF |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Zarządzanie | Mikroprocesor (cyfrowy) |
| Moc, W | 58 |
3 085 zł
Pod zamówienia
Kod: PLX3923101
| Producent | ETATRON D.S. |
| Materiał | PP |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Zarządzanie | Mikroprocesor (cyfrowy) |
| Moc, W | 58 |
2 304 zł
Pod zamówienia
Kod: PKX0128901
| Producent | ETATRON D.S. |
| Materiał | PP |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Zarządzanie | Analog (ręka) |
| Moc, W | 32Вт 0,14А |
1 088 zł
Pod zamówienia
Kod: PKX0104001
| Producent | ETATRON D.S. |
| Materiał | PP |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Zarządzanie | Analog (ręka) |
| Moc, W | 32Вт 0,14А |
1 088 zł


























































































































































