Produkty ETATRON D. S.. Strona 2

ETATRON D.S. projektuje i produkuje szeroką gamę różnych typów pomp dozujących, analizatorów cieczy i stacji dozujących, które są przeznaczone do większości systemów dozowania chemikaliów oraz systemów kontroli i analizy.
Na stanie
Kod: SCV0001005
| Producent | ETATRON D.S. |
| Rodzaj | Kabel |
| Długość kabla, m | 2 |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
1 035 zł
Na stanie
Kod: KFT0030002
| Producent | ETATRON D.S. |
| Materiał | VITON |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
1 115 zł
Pod zamówienia
Kod: PKX0103801
| Producent | ETATRON D.S. |
| Materiał | PP |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Zarządzanie | Analog (ręka) |
| Moc, W | 32Вт 0,14А |
1 221 zł
Pod zamówienia
Kod: PBT2304301
| Producent | ETATRON D.S. |
| Materiał | PP |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Zarządzanie | Analog (ręka) |
| Moc, W | 95 Вт 0,39А |
1 938 zł
Pod zamówienia
Kod: PBT2704601
| Producent | ETATRON D.S. |
| Materiał | PP |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Zarządzanie | Mikroprocesor (cyfrowy) |
| Moc, W | 111 Вт 0,48А |
3 605 zł
Pod zamówienia
Kod: PBT0419301
| Producent | ETATRON D.S. |
| Materiał | PVC |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Zarządzanie | Analog (ręka) |
| Moc, W | 124 Вт 0,54А |
3 987 zł
Pod zamówienia
Kod: PBT1719801
| Producent | ETATRON D.S. |
| Materiał | PVC |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Zarządzanie | Mikroprocesor (cyfrowy) |
| Moc, W | 115 Вт 0,48А |
4 009 zł
Pod zamówienia
Kod: PEU503884I
| Producent | ETATRON D.S. |
| Materiał | PVDF |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Zarządzanie | Analog (ręka) |
| Moc, W | 32Вт 0,14А |
1 657 zł
Pod zamówienia
Kod: PEU453974I
| Producent | ETATRON D.S. |
| Materiał | PVDF |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Zarządzanie | Analog (ręka) |
| Moc, W | 10/35 Вт 1,9А |
2 612 zł
Pod zamówienia
Kod: PEU483964I
| Producent | ETATRON D.S. |
| Materiał | PVDF |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Zarządzanie | Analog (ręka) |
| Moc, W | 7/26 |
2 702 zł
Pod zamówienia
Kod: PEU463954I
| Producent | ETATRON D.S. |
| Materiał | PVDF |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Zarządzanie | Mikroprocesor (cyfrowy) |
| Moc, W | 10/32 Вт 1,8А |
3 897 zł
Pod zamówienia
Kod: CXB8000301
| Producent | ETATRON D.S. |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Zarządzanie | Mikroprocesor (cyfrowy) |
| Model | eTWIN PDP |
| Ciśnienie, bar | 1.5 |
3 398 zł
Pod zamówienia
Kod: PBX240388F
| Producent | ETATRON D.S. |
| Materiał | PVDF |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Zarządzanie | Mikroprocesor (cyfrowy) |
| Moc, W | 37 Вт 0,16А |
1 718 zł
Pod zamówienia
Kod: AGT1241103
| Producent | ETATRON D.S. |
| Moc, kW | 0,18 |
| Materiał | PP |
| Zasilanie | 3х380 V, 50 Hz |
| Długość, mm | 800 |
3 986 zł
Pod zamówienia
Kod: AGT1241401
| Producent | ETATRON D.S. |
| Moc, kW | 0,18 |
| Materiał | AISI 316L |
| Zasilanie | 3х380 V, 50 Hz |
| Długość, mm | 1 000 |
5 640 zł
Pod zamówienia
Kod: AGT3841720
| Producent | ETATRON D.S. |
| Moc, kW | 1,5 |
| Materiał | AISI 304 stal nierdzewna |
| Zasilanie | 3х380 V, 50 Hz |
| Długość, mm | 1 500 |
20 617 zł
Pod zamówienia
Kod: AGT1241403
| Producent | ETATRON D.S. |
| Moc, kW | 0,18 |
| Materiał | PP |
| Zasilanie | 3х380 V, 50 Hz |
| Długość, mm | 1 000 |
3 986 zł
Pod zamówienia
Kod: 2105005
| Producent | ETATRON D.S. |
| Rodzaj | Kabel DIN SN6 - BNC |
| Materiał obudowy | PP |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
520 zł
Pod zamówienia
Kod: 2105003
| Producent | ETATRON D.S. |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
393 zł
Pod zamówienia
Kod: 2143003
| Producent | ETATRON D.S. |
| Rodzaj | Wykonanie «IN-LINE» (w systemie) |
| Materiał obudowy | PVC |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
653 zł
Pod zamówienia
Kod: AEL0004111
| Producent | ETATRON D.S. |
| Rodzaj | Czujnik |
| Wielkości mierzone | Rx |
| Zakres pomiarowy | -1000 ... + 1000 mV |
| Temperatura obliczeniowa (max), C | 60 |
743 zł
Pod zamówienia
Kod: ASO0004301
| Producent | ETATRON D.S. |
| Rodzaj | Czujnik |
| Wielkości mierzone | Dwutlenek Chloru |
| Zakres pomiarowy | 0-20 ppm |
| Temperatura obliczeniowa (max), C | 45 |
8 676 zł
Pod zamówienia
Kod: 1STE034 K1
| Producent | ETATRON D.S. |
| Wielkości mierzone | Przewodnictwo elektryczne (CD) |
| Zakres pomiarowy | 10 ÷ 20.000 μS |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
637 zł
Pod zamówienia
Kod: ASO0006901
| Producent | ETATRON D.S. |
| Wielkości mierzone | Mętność |
| Zakres pomiarowy | 0-1000 NTU |
| Materiał obudowy | PVC |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
4 704 zł
Pod zamówienia
Kod: ASO0000702
| Producent | ETATRON D.S. |
| Rodzaj | Czujnik |
| Wielkości mierzone | Pływ |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
170 zł
Pod zamówienia
Kod: AEL0003401
| Producent | ETATRON D.S. |
| Rodzaj | Czujnik |
| Wielkości mierzone | pH |
| Zakres pomiarowy | 0-14 pH |
| Temperatura obliczeniowa (max), C | 60 |
552 zł
Pod zamówienia
Kod: ASO0002601
| Producent | ETATRON D.S. |
| Wielkości mierzone | Temperatura |
| Zakres pomiarowy | 0-100°C |
| Materiał obudowy | AISI 316 stal nierdzewna |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
1 805 zł
Pod zamówienia
Kod: ASO0001602
| Producent | ETATRON D.S. |
| Wielkości mierzone | Całkowity chlor nieorganiczny |
| Zakres pomiarowy | 0-2 ppm |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
6 886 zł
Pod zamówienia
Kod: ASZ0000101
| Producent | ETATRON D.S. |
| Rodzaj | Bufor |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
69 zł
Pod zamówienia
Kod: BD0209AP00000
| Producent | ETATRON D.S. |
| Moc, kW | 0,25 |
| Materiał | AISI 316L |
| Zabezpieczenie przeciwwybuchowe | Nie |
| Zarządzanie | Analog (ręka) |
7 885 zł


























































































































































