Товари ETATRON D. S.. Сторінка 2

Компанія ETATRON D.S. розробляє і виробляє широкий спектр різних типів дозуючих насосів, аналізаторів рідини і станцій дозації, які призначені для більшості установок дозування хімічних реагентів і систем контролю і аналізу.
Сортування:
Сторінка - 2
У наявності
Артикул: SCV0001005
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Тип | Кабель |
| Довжина кабелю, м | 2 |
| Країна походження | Італія |
12 173 грн.
У наявності
Артикул: KFT0030002
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | VITON |
| Країна походження | Італія |
13 110 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: AGT2241000
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,18 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
| Електроживлення | 3х380 V, 50 Hz |
| Довжина, мм | 600 |
83 240 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: AGT2341001
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,25 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Електроживлення | 3х380 V, 50 Hz |
| Довжина, мм | 600 |
97 317 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PBV43365P6
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Частота обертання, об/хв | 37 |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Потужність, Вт | 5 Вт |
9 085 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PPF0231164
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Частота обертання, об/хв | 60 |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Потужність, Вт | 3,5 Вт |
5 010 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PPF0225964
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Частота обертання, об/хв | 48 |
| Електроживлення | 24 V |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Тиск, бар | 1 |
5 477 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: CXB4000502
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
| Потужність, Вт | 15 |
| Тиск, бар | 2 |
28 924 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: BP0029AA00000
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,25 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Модель | AA |
89 087 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: BP0158AA00000
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,25 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Модель | AA |
65 551 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: BP0083AA00600
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,37 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Модель | AA |
68 486 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: BP0431AA00600
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,37 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Модель | AA |
103 634 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: BP0251AA00900
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,75 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Модель | AA |
144 401 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: BP0066BA00000
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,25 |
| Матеріал | ПВХ |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Модель | BA |
61 181 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: BP0163BA00000
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,25 |
| Матеріал | ПВХ |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Модель | BA |
78 537 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: BP0220BA00600
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,37 |
| Матеріал | ПВХ |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Модель | BA |
85 966 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: BP0431BA00700
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,55 |
| Матеріал | ПВХ |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Модель | BA |
122 925 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: BP0513BA00900
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,75 |
| Матеріал | ПВХ |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Модель | BA |
139 270 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: AP0023AA00100
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,18 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Модель | AA |
50 943 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: AP0157AA00100
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,18 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Модель | AA |
59 809 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: AP0039BA00100
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,18 |
| Матеріал | ПВХ |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Модель | BA |
56 250 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: AP0190BA00100
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,18 |
| Матеріал | ПВХ |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Модель | BA |
74 230 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: CXR1000101
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
| Кількість вимірювальних параметрів | 1 |
| Вимірювальні параметри | рН-Rx-Cl |
36 044 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: CXB0005001
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
| Кількість вимірювальних параметрів | 1 |
| Вимірювальні параметри | Електропровідність (CD) |
49 305 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: CXB5005101ER
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
| Кількість вимірювальних параметрів | 2 |
| Вимірювальні параметри | рН-Rx-Cl |
71 167 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: QXB0003201
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Серія контролера | ePHOTON |
| Обв'язка датчиків | pH-Rx-Cl |
391 546 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: BD0209AA00000
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,25 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Вибухобезпека | ні |
| Управління | Аналогове (ручне) |
85 592 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: BD0188AA00600
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,37 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Вибухобезпека | ні |
| Управління | Аналогове (ручне) |
97 453 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: BD0104AP0NN00
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Вибухобезпека | ні |
| Країна походження | Італія |
| Тип насосу | мембранний моторний |
| Тип приводу | електричний |
58 558 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: BD0150BA00000
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,25 |
| Матеріал | ПВХ |
| Вибухобезпека | ні |
| Управління | Аналогове (ручне) |
68 923 грн.


























































































































































