Produkty Pedrollo. Strona 3

Pompy elektryczne firmy PEDROLLO są sprzedawane w sieciach handlowych w ponad 160 krajach świata, zapewniając konsumentowi końcowemu szeroką gamę produktów, które mogą zaspokoić większość potrzeb domowych, jak również potrzeb przemysłu, mediów i rolnictwa.
Pod zamówienia
Kod: bl00003
| Średnica pompy | 4" (100 mm) |
| Producent | Pedrollo |
| Wydajność, m3/godz | 2.4 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 91 |
| Moc, kW | 1,1 |
1 902 zł
Pod zamówienia
Kod: 496B1215A
| Średnica pompy | 6" (150 mm) |
| Producent | Pedrollo |
| Wydajność, m3/godz | 19.8 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 208 |
| Moc, kW | 7,5 |
9 932 zł
Pod zamówienia
Kod: 43CR10I5A
| Producent | Pedrollo |
| Wydajność, m3/godz | 4.2 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 50 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1" |
| Średnica króćca wylotowego | G 1" |
1 462 zł
Pod zamówienia
Kod: 47HF6M0C7A1
| Producent | Pedrollo |
| Wydajność, m3/godz | 60 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 11.9 |
| Moc, kW | 1,1 |
| Średnica króćca wlotowego | G 3" |
2 180 zł
Pod zamówienia
Kod: 47HF93TBE
| Producent | Pedrollo |
| Wydajność, m3/godz | 120 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 18 |
| Moc, kW | 5,5 |
| Średnica króćca wlotowego | G 4" |
4 735 zł
Pod zamówienia
Kod: 47HF5M1AA1
| Producent | Pedrollo |
| Wydajność, m3/godz | 18 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 21.2 |
| Moc, kW | 0,75 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1 1/2" |
1 184 zł
Pod zamówienia
Kod: 47HF5T0BA
| Producent | Pedrollo |
| Wydajność, m3/godz | 24 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 13.7 |
| Moc, kW | 0,75 |
| Średnica króćca wlotowego | G 2" |
1 299 zł
Pod zamówienia
Kod: 44CI03A1
| Producent | Pedrollo |
| Wydajność, m3/godz | 4.8 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 23 |
| Moc, kW | 0,37 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1" |
748 zł
Pod zamówienia
Kod: 44CI175A1
| Producent | Pedrollo |
| Wydajność, m3/godz | 7.2 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 41 |
| Moc, kW | 1,1 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1 1/4" |
1 655 zł
Pod zamówienia
Kod: 44CT216C7A
| Producent | Pedrollo |
| Wydajność, m3/godz | 27 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 32 |
| Moc, kW | 2,2 |
| Średnica króćca wlotowego | G 2" |
3 231 zł
Pod zamówienia
Kod: 44CP132IA
| Producent | Pedrollo |
| Wydajność, m3/godz | 7.2 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 23 |
| Moc, kW | 0,55 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1 1/4" |
1 282 zł
Pod zamówienia
Kod: 41PMA71A1
| Producent | Pedrollo |
| Wydajność, m3/godz | 3 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 65 |
| Moc, kW | 0,6 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1" |
1 028 zł
Pod zamówienia
Kod: 41PM71A1
| Producent | Pedrollo |
| Wydajność, m3/godz | 3 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 65 |
| Moc, kW | 0,6 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1" |
952 zł
Pod zamówienia
Kod: 41PT81A
| Producent | Pedrollo |
| Wydajność, m3/godz | 3 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 70 |
| Moc, kW | 0,75 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1" |
1 210 zł
Pod zamówienia
Kod: 41PQ80A1
| Producent | Pedrollo |
| Wydajność, m3/godz | 3 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 70 |
| Moc, kW | 0,4 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1" |
952 zł
Pod zamówienia
Kod: 41PQT80A
| Producent | Pedrollo |
| Wydajność, m3/godz | 3 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 70 |
| Moc, kW | 0,75 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1" |
1 041 zł
Pod zamówienia
Kod: 48TXP13A1U
| Producent | Pedrollo |
| Wydajność, m3/godz | 9.6 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 5.5 |
| Moc, kW | 0,55 |
| Średnica króćca wylotowego | G 1 1/4" |
1 331 zł
Pod zamówienia
Kod: 48SGV96B0A1U
| Producent | Pedrollo |
| Wydajność, m3/godz | 12 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 5.8 |
| Moc, kW | 0,75 |
| Średnica króćca wylotowego | G 1 1/2" |
1 863 zł
Pod zamówienia
Kod: 48SGV96F0AU
| Producent | Pedrollo |
| Wydajność, m3/godz | 21 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 6.8 |
| Moc, kW | 1,1 |
| Średnica króćca wylotowego | G 2" |
2 263 zł
Pod zamówienia
Kod: 49480032WLA
| Średnica pompy | 4" (100 mm) |
| Producent | Pedrollo |
| Wydajność, m3/godz | 1 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 161 |
| Moc, kW | 1,1 |
3 027 zł
Pod zamówienia
Kod: 49480115WLA
| Średnica pompy | 4" (100 mm) |
| Producent | Pedrollo |
| Wydajność, m3/godz | 1.5 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 78 |
| Moc, kW | 0,75 |
2 403 zł
Pod zamówienia
Kod: 49480206WLA
| Średnica pompy | 4" (100 mm) |
| Producent | Pedrollo |
| Wydajność, m3/godz | 2 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 39 |
| Moc, kW | 0,37 |
1 931 zł
Pod zamówienia
Kod: 49480223WLA
| Średnica pompy | 4" (100 mm) |
| Producent | Pedrollo |
| Wydajność, m3/godz | 2 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 150 |
| Moc, kW | 1,5 |
2 550 zł
Pod zamówienia
Kod: 49480412WLA
| Średnica pompy | 4" (100 mm) |
| Producent | Pedrollo |
| Wydajność, m3/godz | 4 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 63 |
| Moc, kW | 1,1 |
2 080 zł
Pod zamówienia
Kod: 49480606WLA1
| Średnica pompy | 4" (100 mm) |
| Producent | Pedrollo |
| Wydajność, m3/godz | 6 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 19 |
| Moc, kW | 0,55 |
1 812 zł
Pod zamówienia
Kod: 49480617WLA
| Średnica pompy | 4" (100 mm) |
| Producent | Pedrollo |
| Wydajność, m3/godz | 6 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 79 |
| Moc, kW | 2,2 |
2 645 zł
Pod zamówienia
Kod: 49480807WLA
| Średnica pompy | 4" (100 mm) |
| Producent | Pedrollo |
| Wydajność, m3/godz | 8 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 34 |
| Moc, kW | 1,1 |
1 936 zł
Pod zamówienia
Kod: 49480843WLA
| Średnica pompy | 4" (100 mm) |
| Producent | Pedrollo |
| Wydajność, m3/godz | 8 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 202 |
| Moc, kW | 7,5 |
6 163 zł
Pod zamówienia
Kod: 4941020WLA
| Średnica pompy | 4" (100 mm) |
| Producent | Pedrollo |
| Wydajność, m3/godz | 10 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 85 |
| Moc, kW | 4 |
5 069 zł
Pod zamówienia
Kod: 4941209WLA
| Średnica pompy | 4" (100 mm) |
| Producent | Pedrollo |
| Wydajność, m3/godz | 12 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 42 |
| Moc, kW | 2,2 |
3 035 zł


























































































































































