Produkty Wilo. Strona 14

WILO to niemiecki producent pomp i systemów pompowych dla maszyn budowlanych, wodociągowych i przemysłu, z siedzibą w Dortmundzie w Niemczech.
Firma, założona w 1872 roku przez Ludwiga Oplendera jako fabryka miedzi i mosiądzu, posiada ponad 60 filii w ponad 50 krajach i zatrudnia około 7800 osób.
Pod zamówienia
Kod: 2121218
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 62 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 16 |
| Moc, kW | 1,5 |
| Średnica króćca wlotowego | DN65 |
6 765 zł
Pod zamówienia
Kod: 2121227
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 86 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 33 |
| Moc, kW | 7,5 |
| Średnica króćca wlotowego | DN65 |
10 693 zł
Pod zamówienia
Kod: 2121231
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 115 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 20 |
| Moc, kW | 5,5 |
| Średnica króćca wlotowego | DN80 |
9 099 zł
Pod zamówienia
Kod: 4089416
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 8.5 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 4.8 |
| Moc, kW | 0,18 |
| Średnica króćca wlotowego | DN32 |
14 632 zł
Pod zamówienia
Kod: 2121278
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 36 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 8.5 |
| Moc, kW | 1,1 |
| Średnica króćca wlotowego | DN65 |
21 753 zł
Pod zamówienia
Kod: 4089399
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 8.5 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 5 |
| Moc, kW | 0,18 |
| Średnica króćca wlotowego | DN32 |
15 106 zł
Pod zamówienia
Kod: 2121292
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 37 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 8.5 |
| Moc, kW | 1,1 |
| Średnica króćca wlotowego | DN65 |
21 798 zł
Pod zamówienia
Kod: 4063803
| Kontrola częstotliwości | nie |
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 4 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 6 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1/2" |
462 zł
Pod zamówienia
Kod: 4033760
| Kontrola częstotliwości | nie |
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 4 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 2 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1 1/4" |
405 zł
Pod zamówienia
Kod: 2045636
| Kontrola częstotliwości | nie |
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 7 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 7 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1 1/4" |
1 281 zł
Pod zamówienia
Kod: 4179660
| Kontrola częstotliwości | tak |
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 4.5 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 7.5 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1" |
1 598 zł
Pod zamówienia
Kod: 4527214
| Kontrola częstotliwości | tak |
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 4.5 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 7.5 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1 1/4" |
1 126 zł
Pod zamówienia
Kod: 2090448
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 8.8 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 7.7 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1" |
| Średnica króćca wylotowego | G 1" |
3 055 zł
Pod zamówienia
Kod: 4132463
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 4 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 6 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1" |
| Średnica króćca wylotowego | G 1" |
1 354 zł
Pod zamówienia
Kod: 4037124
| Kontrola częstotliwości | nie |
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 3.7 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 2.9 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1" |
1 079 zł
Pod zamówienia
Kod: 4184691
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 3.5 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 6 |
| Średnica króćca wlotowego | G 3/4" |
| Średnica króćca wylotowego | G 3/4" |
1 634 zł
Pod zamówienia
Kod: 4191674
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 3 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 5 |
| Moc, kW | 0,4 |
| Średnica króćca wylotowego | DN32 |
2 373 zł
Pod zamówienia
Kod: 2081260
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 15 |
| Prędkość obrotowa, obr/min | 2 900 |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Wydajność (max), m3/godz | 15 |
5 439 zł
Pod zamówienia
Kod: 4233383
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 15.4 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 23.5 |
| Moc, kW | 1,1 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1 1/2" |
2 838 zł
Pod zamówienia
Kod: 2120648
| Kontrola częstotliwości | tak |
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 28 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 16 |
| Moc, kW | 0,18 |
8 575 zł
Pod zamówienia
Kod: 4246771
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 80 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 56 |
| Moc, kW | 7,5 |
| Materiał | AISI 304 stal nierdzewna |
21 779 zł
Pod zamówienia
Kod: 4183362
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 35 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 140 |
| Średnica króćca wlotowego | DN50 |
| Średnica króćca wylotowego | DN50 |
15 457 zł
Pod zamówienia
Kod: 4201343
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 4 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 37 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1" |
| Średnica króćca wylotowego | G 1" |
4 196 zł
Pod zamówienia
Kod: 4201359
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 4 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 95 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1" |
| Średnica króćca wylotowego | G 1" |
5 756 zł
Pod zamówienia
Kod: 4201372
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 6.5 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 40 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1" |
| Średnica króćca wylotowego | G 1" |
4 257 zł
Pod zamówienia
Kod: 4201392
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 6.5 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 100 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1" |
| Średnica króćca wylotowego | G 1" |
5 951 zł
Pod zamówienia
Kod: 4201408
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 10 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 45 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1" |
| Średnica króćca wylotowego | G 1" |
4 569 zł
Pod zamówienia
Kod: 4201430
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 10 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 112 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1" |
| Średnica króćca wylotowego | G 1" |
7 706 zł
Pod zamówienia
Kod: 4201293
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 16 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 60 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1 1/2" |
| Średnica króćca wylotowego | G 1 1/2" |
6 759 zł
Pod zamówienia
Kod: 4201321
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 26 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 50 |
| Średnica króćca wlotowego | G 2" |
| Średnica króćca wylotowego | G 2" |
7 918 zł


























































































































































