Товари Wilo. Сторінка 14

WILO — німецький виробник насосів та насосних систем для будівельної техніки, водопостачання та промисловості із головним офісом у Дортмунді, Німеччина.
Компанія, заснована в 1872 році як фабрика міді та латуні Людвігом Оплендером, має понад 60 дочірніх підприємств у більш ніж 50 країнах світу на яких працює близько 7800 людей.
Сортування:
Сторінка - 14
Тільки під замовлення
Артикул: 4191674
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 3 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 5 |
| Потужність, кВт | 0,4 |
| Діаметр вихідного патрубка | DN32 |
28 122 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 2081260
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 15 |
| Частота обертання, об/хв | 2 900 |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Продуктивність (max), м.куб / год | 15 |
64 446 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4233383
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 15.4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 23.5 |
| Потужність, кВт | 1,1 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1 1/2" |
33 626 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 2120648
| Частотне регулювання | так |
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 28 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 16 |
| Потужність, кВт | 0,18 |
101 613 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4246771
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 80 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 56 |
| Потужність, кВт | 7,5 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
258 061 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4183362
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 35 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 140 |
| Діaметр вхідного патрубка | DN50 |
| Діаметр вихідного патрубка | DN50 |
183 154 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4201343
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 37 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1" |
| Діаметр вихідного патрубка | G 1" |
49 718 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4201359
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 95 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1" |
| Діаметр вихідного патрубка | G 1" |
68 205 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4201372
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 6.5 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 40 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1" |
| Діаметр вихідного патрубка | G 1" |
50 443 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4201392
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 6.5 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 100 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1" |
| Діаметр вихідного патрубка | G 1" |
70 515 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4201408
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 10 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 45 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1" |
| Діаметр вихідного патрубка | G 1" |
54 141 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4201430
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 10 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 112 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1" |
| Діаметр вихідного патрубка | G 1" |
91 314 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4201293
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 16 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 60 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1 1/2" |
| Діаметр вихідного патрубка | G 1 1/2" |
80 089 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4201321
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 26 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 50 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 2" |
| Діаметр вихідного патрубка | G 2" |
93 821 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4183403
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 55 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 50 |
| Діaметр вхідного патрубка | DN65 |
| Діаметр вихідного патрубка | DN65 |
101 703 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4183428
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 80 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 40 |
| Діaметр вхідного патрубка | DN80 |
| Діаметр вихідного патрубка | DN80 |
105 661 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4201016
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 15 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1" |
| Діаметр вихідного патрубка | G 1" |
41 860 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4201040
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 74 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1" |
| Діаметр вихідного патрубка | G 1" |
57 772 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4201079
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 6.4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 36 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1" |
| Діаметр вихідного патрубка | G 1" |
44 435 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4201103
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 6.4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 95 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1" |
| Діаметр вихідного патрубка | G 1" |
66 289 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4201134
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 10 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 45 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1" |
| Діаметр вихідного патрубка | G 1" |
51 566 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4201158
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 10 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 115 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1 1/4" |
| Діаметр вихідного патрубка | G 1 1/4" |
89 464 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4200951
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 16 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 72 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1 1/2" |
| Діаметр вихідного патрубка | G 1 1/2" |
76 853 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4200983
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 26 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 38 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 2" |
| Діаметр вихідного патрубка | G 2" |
72 695 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4183358
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 35 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 82 |
| Діaметр вхідного патрубка | DN50 |
| Діаметр вихідного патрубка | DN50 |
122 412 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4183385
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 55 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 37 |
| Діaметр вхідного патрубка | DN65 |
| Діаметр вихідного патрубка | DN65 |
84 848 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4183424
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 80 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 38 |
| Діaметр вхідного патрубка | DN80 |
| Діаметр вихідного патрубка | DN80 |
97 763 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4148983
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 45 |
| Потужність, кВт | 0,75 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1 1/4" |
20 554 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4024285
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 5 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 33 |
| Потужність, кВт | 0,55 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1" |
18 468 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4149048
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 12 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 24 |
| Потужність, кВт | 0,75 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1 1/2" |
25 169 грн.


























































































































































