Produkty Yuzuak. Strona 9

Pod zamówienia
Kod: LYF014
| Producent | Yuzuak |
| Kraj pochodzenia | Turcja |
101 zł
Pod zamówienia
Kod: DRAG002
| Producent | Yuzuak |
| Kraj pochodzenia | Turcja |
3 982 zł
25 zł
Pod zamówienia
Kod: PS066
| Producent | Yuzuak |
| Kraj pochodzenia | Turcja |
321 zł
Pod zamówienia
Kod: PS121
| Producent | Yuzuak |
| Kraj pochodzenia | Turcja |
308 zł
Pod zamówienia
Kod: PS014
| Producent | Yuzuak |
| Kraj pochodzenia | Turcja |
83 zł
372 zł
Pod zamówienia
Kod: YZK097-NPT
| Producent | Yuzuak |
| Model | 4 Pod 2" |
| Podłączenie | 2" |
| Kraj pochodzenia | Turcja |
| Waga, kg | 13 |
573 zł
Pod zamówienia
Kod: YZK106-NPT
| Producent | Yuzuak |
| Model | High 4 Pod 2" |
| Podłączenie | 2" |
| Kraj pochodzenia | Turcja |
| Waga, kg | 19 |
925 zł
Pod zamówienia
Kod: YZK007-BSP
| Producent | Yuzuak |
| Model | JET50 |
| Podłączenie | 2" |
| Kraj pochodzenia | Turcja |
2 422 zł
Pod zamówienia
Kod: YZK018-NPT
| Producent | Yuzuak |
| Model | JET50T |
| Podłączenie | 2" |
| Kraj pochodzenia | Turcja |
2 455 zł
Pod zamówienia
Kod: YZK026
| Producent | Yuzuak |
| Model | Fire JET |
| Podłączenie | DN65 |
| Kraj pochodzenia | Turcja |
4 844 zł
Pod zamówienia
Kod: YZK036
| Producent | Yuzuak |
| Model | ATOM15 PC |
| Podłączenie | DN65 |
| Kraj pochodzenia | Turcja |
27 zł
Pod zamówienia
Kod: YZK057-NPT
| Producent | Yuzuak |
| Model | ATOM22 |
| Podłączenie | 1" |
| Kraj pochodzenia | Turcja |
171 zł
Pod zamówienia
Kod: YZK071-NPT
| Producent | Yuzuak |
| Model | B30 |
| Podłączenie | 1,5" |
| Kraj pochodzenia | Turcja |
298 zł
Pod zamówienia
Kod: YZK079-NPT
| Producent | Yuzuak |
| Model | ATOM42 FC |
| Podłączenie | 2" |
| Kraj pochodzenia | Turcja |
870 zł
Pod zamówienia
Kod: P004
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Producent | Yuzuak |
| Wydajność, m3/godz | 78 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 75 |
| Moc, kW | 14,9 |
19 622 zł
Pod zamówienia
Kod: P013
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Producent | Yuzuak |
| Wydajność, m3/godz | 95 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 110 |
| Moc, kW | 33,6 |
82 342 zł
Pod zamówienia
Kod: 1022304
| Producent | Yuzuak |
| Wydajność (max), m3/godz | 7 |
| Model | Irriforce Minix |
| Ciśnienie, bar | 7 |
| Długość kabla, m | 120 |
9 285 zł
Pod zamówienia
Kod: 1022312
| Producent | Yuzuak |
| Wydajność (max), m3/godz | 45 |
| Model | Irriforce MICO |
| Ciśnienie, bar | 8 |
| Długość kabla, m | 200 |
46 237 zł
Pod zamówienia
Kod: 1022320
| Producent | Yuzuak |
| Wydajność (max), m3/godz | 66 |
| Model | Irriforce Comfort |
| Ciśnienie, bar | 8 |
| Długość kabla, m | 400 |
84 678 zł
Pod zamówienia
Kod: YZK065-NPT
| Producent | Yuzuak |
| Podłączenie | 2" |
| Kraj pochodzenia | Turcja |
143 zł
Pod zamówienia
Kod: YZK139
| Producent | Yuzuak |
| Podłączenie | 1" |
| Kraj pochodzenia | Turcja |
42 zł
Pod zamówienia
Kod: YZK147
| Producent | Yuzuak |
| Podłączenie | 2,5" |
| Kraj pochodzenia | Turcja |
| Zastosowanie | JET65 |
336 zł
Pod zamówienia
Kod: YZK156-BSP
| Producent | Yuzuak |
| Kraj pochodzenia | Turcja |
123 zł
Pod zamówienia
Kod: YZK164-BSP
| Producent | Yuzuak |
| Kraj pochodzenia | Turcja |
270 zł
Pod zamówienia
Kod: PVC3
| Producent | Yuzuak |
| Kraj pochodzenia | Turcja |
22 zł
Pod zamówienia
Kod: PVC11
| Producent | Yuzuak |
| Kraj pochodzenia | Turcja |
39 zł


























































































































































