- Główna
- Pompy przemysłowe | strona: 5
Pompy przemysłowe | strona: 5

Zaopatrzenie w wodę, ścieki, zaopatrzenie w ciepło i transport płynów technologicznych zarówno w gospodarstwie domowym jak i przemyśle, nawadnianie i pompowanie cieczy chemicznych i agresywnych, pompowanie dla technologii żywności, komponentów i aplikacji, pompy dla petrochemii - wszystkie te prace wykonują pompy. W zależności od przeznaczenia pompy są podzielone ze względu na konstrukcję i przeznaczenie, rodzaj napędu i charakterystykę: materiał części roboczej, moc.
Na naszej stronie internetowej można wybrać pompy za pomocą filtra lub zadzwonić lub napisać na czacie w celu uzyskania porady od inżynierów naszej firmy.
Wybór według parametrów
Producent: PedrolloOczyścić
Pod zamówienia
Kod: 48SGV91D0A1U
| Producent | Pedrollo |
| Wydajność, m3/godz | 15 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 4 |
| Moc, kW | 0,75 |
| Średnica króćca wylotowego | G 2" |
1 717 zł
Pod zamówienia
Kod: 48SGV96E0AU
| Producent | Pedrollo |
| Wydajność, m3/godz | 15 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 4 |
| Moc, kW | 0,75 |
| Średnica króćca wylotowego | G 2" |
1 957 zł
Pod zamówienia
Kod: 48SGV96F0A1U
| Producent | Pedrollo |
| Wydajność, m3/godz | 21 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 6.8 |
| Moc, kW | 1,1 |
| Średnica króćca wylotowego | G 2" |
2 263 zł
Pod zamówienia
Kod: 48SGV96F0AU
| Producent | Pedrollo |
| Wydajność, m3/godz | 21 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 6.8 |
| Moc, kW | 1,1 |
| Średnica króćca wylotowego | G 2" |
2 263 zł
Pod zamówienia
Kod: 49480012WLA1
| Średnica pompy | 4" (100 mm) |
| Producent | Pedrollo |
| Wydajność, m3/godz | 1 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 60 |
| Moc, kW | 0,37 |
2 004 zł
Pod zamówienia
Kod: 49480012WLA
| Średnica pompy | 4" (100 mm) |
| Producent | Pedrollo |
| Wydajność, m3/godz | 1 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 60 |
| Moc, kW | 0,37 |
2 004 zł
Pod zamówienia
Kod: 49480017WLA1
| Średnica pompy | 4" (100 mm) |
| Producent | Pedrollo |
| Wydajność, m3/godz | 1 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 83 |
| Moc, kW | 0,55 |
2 249 zł
Pod zamówienia
Kod: 49480017WLA
| Średnica pompy | 4" (100 mm) |
| Producent | Pedrollo |
| Wydajność, m3/godz | 1 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 83 |
| Moc, kW | 0,55 |
2 249 zł
Pod zamówienia
Kod: 49480022WLA1
| Średnica pompy | 4" (100 mm) |
| Producent | Pedrollo |
| Wydajność, m3/godz | 1 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 115 |
| Moc, kW | 0,75 |
2 546 zł
Pod zamówienia
Kod: 49480022WLA
| Średnica pompy | 4" (100 mm) |
| Producent | Pedrollo |
| Wydajność, m3/godz | 1 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 115 |
| Moc, kW | 0,75 |
2 546 zł
Pod zamówienia
Kod: 49480032WLA1
| Średnica pompy | 4" (100 mm) |
| Producent | Pedrollo |
| Wydajność, m3/godz | 1 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 161 |
| Moc, kW | 1,1 |
3 027 zł
Pod zamówienia
Kod: 49480032WLA
| Średnica pompy | 4" (100 mm) |
| Producent | Pedrollo |
| Wydajność, m3/godz | 1 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 161 |
| Moc, kW | 1,1 |
3 027 zł
Pod zamówienia
Kod: 49480042WLA1
| Średnica pompy | 4" (100 mm) |
| Producent | Pedrollo |
| Wydajność, m3/godz | 1 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 207 |
| Moc, kW | 1,5 |
3 758 zł
Pod zamówienia
Kod: 49480042WLA
| Średnica pompy | 4" (100 mm) |
| Producent | Pedrollo |
| Wydajność, m3/godz | 1 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 207 |
| Moc, kW | 1,5 |
3 636 zł
Pod zamówienia
Kod: 49480107WLA1
| Średnica pompy | 4" (100 mm) |
| Producent | Pedrollo |
| Wydajność, m3/godz | 1.5 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 36 |
| Moc, kW | 0,37 |
1 949 zł
Pod zamówienia
Kod: 49480107WLA
| Średnica pompy | 4" (100 mm) |
| Producent | Pedrollo |
| Wydajność, m3/godz | 1.5 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 36 |
| Moc, kW | 0,37 |
1 949 zł
Pod zamówienia
Kod: 49480111WLA1
| Średnica pompy | 4" (100 mm) |
| Producent | Pedrollo |
| Wydajność, m3/godz | 1.5 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 59 |
| Moc, kW | 0,55 |
2 145 zł
Pod zamówienia
Kod: 49480111WLA
| Średnica pompy | 4" (100 mm) |
| Producent | Pedrollo |
| Wydajność, m3/godz | 1.5 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 59 |
| Moc, kW | 0,55 |
2 145 zł
Pod zamówienia
Kod: 49480115WLA1
| Średnica pompy | 4" (100 mm) |
| Producent | Pedrollo |
| Wydajność, m3/godz | 1.5 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 78 |
| Moc, kW | 0,75 |
2 403 zł
Pod zamówienia
Kod: 49480115WLA
| Średnica pompy | 4" (100 mm) |
| Producent | Pedrollo |
| Wydajność, m3/godz | 1.5 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 78 |
| Moc, kW | 0,75 |
2 403 zł
Pod zamówienia
Kod: 49480122WLA1
| Średnica pompy | 4" (100 mm) |
| Producent | Pedrollo |
| Wydajność, m3/godz | 1.5 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 115 |
| Moc, kW | 1,1 |
2 817 zł
Pod zamówienia
Kod: 49480122WLA
| Średnica pompy | 4" (100 mm) |
| Producent | Pedrollo |
| Wydajność, m3/godz | 1.5 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 115 |
| Moc, kW | 1,1 |
2 817 zł
Pod zamówienia
Kod: 49480130WLA1
| Średnica pompy | 4" (100 mm) |
| Producent | Pedrollo |
| Wydajność, m3/godz | 1.5 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 147 |
| Moc, kW | 1,5 |
3 315 zł
Pod zamówienia
Kod: 49480130WLA
| Średnica pompy | 4" (100 mm) |
| Producent | Pedrollo |
| Wydajność, m3/godz | 1.5 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 147 |
| Moc, kW | 1,5 |
3 168 zł
Pod zamówienia
Kod: 49480144WLA1
| Średnica pompy | 4" (100 mm) |
| Producent | Pedrollo |
| Wydajność, m3/godz | 1.5 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 211 |
| Moc, kW | 2,2 |
5 215 zł
Pod zamówienia
Kod: 49480144WLA
| Średnica pompy | 4" (100 mm) |
| Producent | Pedrollo |
| Wydajność, m3/godz | 1.5 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 211 |
| Moc, kW | 2,2 |
5 028 zł
Pod zamówienia
Kod: 49480206WLA1
| Średnica pompy | 4" (100 mm) |
| Producent | Pedrollo |
| Wydajność, m3/godz | 2 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 39 |
| Moc, kW | 0,37 |
1 931 zł
Pod zamówienia
Kod: 49480206WLA
| Średnica pompy | 4" (100 mm) |
| Producent | Pedrollo |
| Wydajność, m3/godz | 2 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 39 |
| Moc, kW | 0,37 |
1 931 zł
Pod zamówienia
Kod: 49480209WLA1
| Średnica pompy | 4" (100 mm) |
| Producent | Pedrollo |
| Wydajność, m3/godz | 2 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 57 |
| Moc, kW | 0,55 |
1 850 zł
Pod zamówienia
Kod: 49480209WLA
| Średnica pompy | 4" (100 mm) |
| Producent | Pedrollo |
| Wydajność, m3/godz | 2 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 57 |
| Moc, kW | 0,55 |
1 850 zł


































































































































































