- Główna
- Pompy przemysłowe
- Pompy do cieczyPompy do bitumuPompa Ex do spuszczania płynówPompa kwasu azotowegoPompa do dozowania podchlorynu, chloruPompa do płynnego szkłaPompka do tłuszczuPompa do bichromatu potasu, sody kaustycznejPompа do śmietany i pastyPompa do ryb i owoce morzaPompa syropuPompa do smietanyPompa do węglowodorówPompka do mięsa mielonegoPompa do czekolady i masyPompa do emulsji i zawieszeniaPompa przypraw i soliPompa ziarna seraPompa ekstraktuPompy do wody amoniakalnej, wodorotlenek amonu NH4OHPompy do wywaru, zacieruPompy do winaPompy wodnePompy do cieczy lepkichPompy do heksanuPompy do glicerynyPompy do płynnej paszyPompy do płynu nawozowego RSM (roztwory saletry amonowej i mocznika)Pompy do ceramiczne poślizguPompy do kwasuPompy do klejuPompy do farb i lakierówPompy oleju opałowegoPompy do mlekaPompy do lodówPompy do mocznika, płynnych nawozów, amoniakuPompy do produktów naftowych, benzyny, oleju napędowegoPompy do melasyPompy do wody przegrzanejPompa permeatuPompy do piwaPompy do dozowania środków chemicznychPompy do podrobów i odpadów poubojowychPompy do oleju roślinnegoPompy żywicznePompy do pompowania alkoholu ЕХPompy do ściekówPompy do nawozówPompy do chłodniPompy do szlamuPompy do ługuPompy glikolu etylenowegoPompy kwasoodporne do cieczy agresywnychPompy oleju termicznego +350Pompy spożywcze do soków, koncentr
- Pompy do cieczy lepkich | strona: 28
Pompy do cieczy lepkich | strona: 28

Wybór według parametrów
Pod zamówienia
Kod: 1039499
| Producent | SEKO |
| Wydajność, m3/godz | 63 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 80 |
| Materiał | AL |
| Średnica króćca wlotowego | 3" |
Cena na żądanie
Pod zamówienia
Kod: 1039500
| Producent | SEKO |
| Wydajność, m3/godz | 63 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 80 |
| Materiał | PP |
| Średnica króćca wlotowego | DN80 |
Cena na żądanie
Pod zamówienia
Kod: 1039501
| Producent | SEKO |
| Wydajność, m3/godz | 63 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 80 |
| Materiał | PVDF |
| Średnica króćca wlotowego | DN80 |
Cena na żądanie
Pod zamówienia
Kod: P1000A-MTSST1-AB
| Temperatura (min), °C | -20 |
| Producent | FLUIMAC |
| Wydajność, m3/godz | 63 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 80 |
| Materiał | AISI 316 stal nierdzewna |
24 129 zł
Pod zamówienia
Kod: 1040485
| Natężenie przepływu, l/obr | 0,125 |
| Producent | KUPAR |
| Wydajność, m3/godz | 2 |
| Moc, kW | 1,5 |
| Materiał | AISI 316 stal nierdzewna |
24 411 zł
Pod zamówienia
Kod: 1040486
| Natężenie przepływu, l/obr | 0,333 |
| Producent | KUPAR |
| Wydajność, m3/godz | 5 |
| Moc, kW | 3 |
| Materiał | AISI 316 stal nierdzewna |
26 991 zł
Pod zamówienia
Kod: 1040487
| Natężenie przepływu, l/obr | 0,667 |
| Producent | KUPAR |
| Wydajność, m3/godz | 11 |
| Moc, kW | 5,5 |
| Materiał | AISI 316 stal nierdzewna |
33 396 zł
Pod zamówienia
Kod: A115-0165-T
| Producent | AlphaDynamic |
| Wydajność, m3/godz | 3.72 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 80 |
| Materiał | AISI 316 stal nierdzewna |
| Średnica króćca wlotowego | 1/2" |
Cena na żądanie
Pod zamówienia
Kod: A120-0165-T
| Producent | AlphaDynamic |
| Wydajność, m3/godz | 5.7 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 80 |
| Materiał | AISI 316 stal nierdzewna |
| Średnica króćca wlotowego | 3/4" |
Cena na żądanie
Pod zamówienia
Kod: A125-0165-T
| Producent | AlphaDynamic |
| Wydajność, m3/godz | 10.08 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 80 |
| Materiał | AISI 316 stal nierdzewna |
| Średnica króćca wlotowego | 1" |
Cena na żądanie
Pod zamówienia
Kod: 8245MOI28-4TF
| Producent | LIVERANI |
| Wydajność, m3/godz | 0.375 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 40 |
| Moc, kW | 0,25 |
| Materiał | AISI stal nierdzewna |
9 075 zł
Pod zamówienia
Kod: 8245MOI28-6TF
| Producent | LIVERANI |
| Wydajność, m3/godz | 0.24 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 40 |
| Moc, kW | 0,18 |
| Materiał | AISI stal nierdzewna |
9 311 zł
Pod zamówienia
Kod: 8245MOI28-4MF
| Producent | LIVERANI |
| Wydajność, m3/godz | 0.375 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 40 |
| Moc, kW | 0,25 |
| Materiał | AISI stal nierdzewna |
10 398 zł
Pod zamówienia
Kod: 8245MOI25-4TF
| Producent | LIVERANI |
| Wydajność, m3/godz | 0.7 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 40 |
| Moc, kW | 0,25 |
| Materiał | AISI stal nierdzewna |
9 075 zł
Pod zamówienia
Kod: 8245MOI25-6TF
| Producent | LIVERANI |
| Wydajność, m3/godz | 0.45 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 40 |
| Moc, kW | 0,18 |
| Materiał | AISI stal nierdzewna |
9 311 zł
Pod zamówienia
Kod: 8245MOI25-4MF
| Producent | LIVERANI |
| Wydajność, m3/godz | 0.7 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 40 |
| Moc, kW | 0,25 |
| Materiał | AISI stal nierdzewna |
10 398 zł
Pod zamówienia
Kod: 8245MOI49-4TF
| Producent | LIVERANI |
| Wydajność, m3/godz | 1.35 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 40 |
| Moc, kW | 0,55 |
| Materiał | AISI stal nierdzewna |
11 721 zł
Pod zamówienia
Kod: 8245MOI49-6TF
| Producent | LIVERANI |
| Wydajność, m3/godz | 0.85 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 40 |
| Moc, kW | 0,55 |
| Materiał | AISI stal nierdzewna |
11 944 zł
Pod zamówienia
Kod: 8245MOI49-4MF
| Producent | LIVERANI |
| Wydajność, m3/godz | 1.35 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 40 |
| Moc, kW | 0,55 |
| Materiał | AISI stal nierdzewna |
13 510 zł
Pod zamówienia
Kod: 8245MOI49-6MF
| Producent | LIVERANI |
| Wydajność, m3/godz | 0.85 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 40 |
| Moc, kW | 0,55 |
| Materiał | AISI stal nierdzewna |
14 179 zł
Pod zamówienia
Kod: 8245MOI44-4TF
| Producent | LIVERANI |
| Wydajność, m3/godz | 3.15 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 40 |
| Moc, kW | 0,55 |
| Materiał | AISI stal nierdzewna |
11 721 zł
Pod zamówienia
Kod: 8245MOI44-6TF
| Producent | LIVERANI |
| Wydajność, m3/godz | 2 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 40 |
| Moc, kW | 0,55 |
| Materiał | AISI stal nierdzewna |
11 944 zł
Pod zamówienia
Kod: 8245MOI44-4MF
| Producent | LIVERANI |
| Wydajność, m3/godz | 3.15 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 40 |
| Moc, kW | 0,55 |
| Materiał | AISI stal nierdzewna |
13 510 zł
Pod zamówienia
Kod: 8245MOI44-6MF
| Producent | LIVERANI |
| Wydajność, m3/godz | 2 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 40 |
| Moc, kW | 0,55 |
| Materiał | AISI stal nierdzewna |
14 179 zł
Pod zamówienia
Kod: 8245MOI4424
| Producent | LIVERANI |
| Wydajność, m3/godz | 3.15 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 40 |
| Moc, kW | 0,55 |
| Materiał | AISI stal nierdzewna |
11 931 zł
Pod zamówienia
Kod: 8245MOI4412
| Producent | LIVERANI |
| Wydajność, m3/godz | 3.15 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 40 |
| Moc, kW | 0,55 |
| Materiał | AISI stal nierdzewna |
12 298 zł
Pod zamówienia
Kod: 8245MOI64-4TF
| Producent | LIVERANI |
| Wydajność, m3/godz | 4.05 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 55 |
| Moc, kW | 1,1 |
| Materiał | AISI stal nierdzewna |
15 176 zł
Pod zamówienia
Kod: 8245MOI64-6TF
| Producent | LIVERANI |
| Wydajność, m3/godz | 2.9 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 55 |
| Moc, kW | 0,75 |
| Materiał | AISI stal nierdzewna |
15 432 zł
Pod zamówienia
Kod: 8245MOI64-4MF
| Producent | LIVERANI |
| Wydajność, m3/godz | 4.05 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 55 |
| Moc, kW | 1,1 |
| Materiał | AISI stal nierdzewna |
16 626 zł
Pod zamówienia
Kod: 8245MOI6424
| Producent | LIVERANI |
| Wydajność, m3/godz | 4.05 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 55 |
| Moc, kW | 1,1 |
| Materiał | AISI stal nierdzewna |
25 493 zł



























































































































































